Eladó ingatlan Dunakeszi környékén (32672 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 32 672 db
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (93398978)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
13. kerületben, a Hősök tere közelében, Rákosrendezőn ajánlok figyelmébe egy földszintes jó állapotú 2 szobás 43 m2-es lakást, ...
59 900 000 HUF
1 711 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (88443762)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 188 m2
Telekterület: 1128 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
***Ii. kerület, kurucles kedvelt utcájában, családi ház hatalmas kerttel, panorámás terasszal, kiváló elrendezéssel, jó közleke...
335 000 000 HUF
1 781 914 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Fóti családi ház hirdetés (29739442)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 147 m2
Telekterület: 517 m2
Szobaszám: 5
Fót ( Pest vármegye ) központjában eladó, többfunkciós ingatlan – befektetésre is kiváló BELTERÜLETI ingatlan! ! ! ! SARKI t...
83 000 000 HUF
564 625 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (67424896)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladóvávált a Keleti pályaudvarhoz pár perc sétára található Garay utcában lévő felújított lakás. Az 55 m2 ingatlan a három em...
65 000 000 HUF
1 181 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (73715943)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy 69 m²-es, világos és praktikus elosztású panel lakás, amely ideális választás lehet fiatal pároknak, barátoknak vagy ...
69 900 000 HUF
1 013 043 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (24758239)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
• Eladta családi házát és kisebb ingatlant VÁSÁROLNA? • Befektetésben gondolkodik és ingatlanban látja a MEGOLDÁST? • Olyan i...
67 900 000 HUF
1 508 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (23243843)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Óhegy park mellett - Erkélyes - 54 m2-es - 4. emeleti, napfényes lakás - Parkosított környezetben - eladó! Ingatlanról : - O...
63 800 000 HUF
1 181 481 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (53354783)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új tulajdonosát keresi Budapest VII. kerületében, Erzsébetváros frekventált részén egy galériázott, 44 m2-es, befektetésre ideá...
58 900 000 HUF
1 338 636 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (56345743)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 183 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Budapesti 5 szobás lakás Lipótvárosban - nagycsaládosok, befektetők, figyelem! Szuper nagypolgári, sokszobás eladó lakást aján...
248 000 000 HUF
1 355 191 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csobánkai családi ház hirdetés (92353673)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 1300 m2
Szobaszám: 6
Budapesttől 18 km-re, Csobánka egyik legkeresettebb, csendes részén kínálunk megvételre egy brutto 240 m2-es (netto 185), 6 szo...
250 000 000 HUF
1 041 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi családi ház hirdetés (96372745)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 850 m2
Szobaszám: 3
Kiválóan Megépített Ház • 140 Nm • Panoráma Magas Műszaki Tartalom • Intim Kert • Csend • Legjobb Helyen Eladóvá vált Veresegy...
149 900 000 HUF
1 070 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői családi ház hirdetés (36946444)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 148 m2
Telekterület: 805 m2
Szobaszám: 6
Frissen Felújított, Kétgenerációs otthon Gödöllőn – költözz elsőként! Legyen Ön az első lakója a 2025-ös felújítás után! El...
134 000 000 HUF
905 405 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci családi ház hirdetés (95758644)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 396 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladóvá vált Vác történelmi belvárosában, csendes egyirányú utcában, a Duna part közvetlen közelében egy egyedi, számos lehetős...
124 900 000 HUF
624 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb lakás hirdetés (59765354)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A The Hunters ingatlaniroda kínálatában! Megvételre kínálunk egy új építésű társasházi lakást, Budapest XIV. kerületében, a Bos...
129 990 000 HUF
2 321 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (62241841)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kálvin tér közelében eladó egy alagsori 44 nm-es frissen felújított lakás. Csendes mellékutcában. Jó közlekedés. Befektetésnek ...
34 990 000 HUF
795 227 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (23214597)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kálvin tér közelében eladó egy alagsori 40 nm-es frissen felújított lakás. Csendes mellékutcában. Jó közlekedés. Befektetésnek ...
31 990 000 HUF
799 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (44174333)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kálvin tér közelében eladó egy alagsori 35nm-es frissen felújított lakás. Csendes mellékutcában. Jó közlekedés. Befektetésnek i...
28 990 000 HUF
828 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei lakóövezeti telek hirdetés (39744234)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1448 m2
Szobaszám: n/a
Szentendre egyik legszebb részén Pismány, Panorámás telek eladó! A telek zsák utcában található így mentes a forgalomtól, csak...
57 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (54345455)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a 14. kerületben, Zuglóban, a Füredi lakótelepen, a Csertő park 2. Szám alatti 15 emeletes panelházban, egy 6. emeleti, p...
67 400 000 HUF
1 225 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (43443333)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 4 fél
Engedje meg, hogy elkalauzoljam Budapest szívébe egy olyan lakáshoz, amely könnyen lehet az Ön következő otthona vagy legjobb b...
88 400 000 HUF
1 880 851 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Dunakeszi környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal