Eladó ingatlan Dunakeszi környékén (32672 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 32 672 db
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (76343364)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Különleges, galériás otthon Budapest szívében – több tér, mint gondolná, több hangulat, mint várná Van az a lakás, amelybe bel...
67 600 000 HUF
2 048 484 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi családi ház hirdetés (23835277)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 331 m2
Telekterület: 1475 m2
Szobaszám: 6
Befektetők és összeköltözők figyelem! 2 Ház 1 áráért! Eladó Gödön lévő két darab családi ház egy telken! "ELSŐ" ház (a ép...
114 990 000 HUF
347 401 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (94518866)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
✨ Exkluzív, kulcsrakész otthon a belváros szívében – ne maradj le! ✨ Budapest pezsgő központjában, a Dohány utca egyik legkeres...
154 000 000 HUF
2 200 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (93597422)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Alakítsd saját ízlésedre Buda egyik legjobb lokációjában! A XII. kerület szívében, a Városmajor utca kiváló részén, a Déli pál...
119 000 000 HUF
1 469 135 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kosdi lakóövezeti telek hirdetés (68958237)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 698 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Kosd központjában lévő telekrész, saját bejárattal! A telek osztatlan közös tulajdon, melynek a hátsó része eladó, hasz...
22 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (77145996)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Exkluzív otthon a belváros szívében – Rózsa utca Budapest egyik legkedveltebb belvárosi részén, a Teréz körút közelében, a Róz...
149 900 000 HUF
2 053 424 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (17452443)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a x. Ker. Hang utcában egy 38nm-es, egy szobás, X. emeleti, jó állapotú, alacsony rezsivel rendelkező lakás, . Ház:Az 197...
47 990 000 HUF
1 262 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (67688734)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínáljuk ezt a 60nm-es, erkélyes, panorámás lakást 12. kerület egyik legjobb utcájában, Margaréta utcában! 4. emelet...
114 000 000 HUF
1 900 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (78397349)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 728 m2
Szobaszám: 5
Villa jellegű, felújított családi ház eladó Budapest XVI. kerületének kedvelt részén Budapest XVI. kerületének csendes, kertvá...
229 000 000 HUF
916 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei ikerház hirdetés (44744782)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 629 m2
Szobaszám: 3
Eladó ikerház Szentendre kertvárosi részén kiváló lehetőség saját otthon kialakítására Szentendre csendes, kertvárosi részén e...
89 000 000 HUF
946 808 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tahitótfalui családi ház hirdetés (39476332)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 512 m2
Szobaszám: 2
Eladó örökpanorámás ház Tahiban 512m²-es telekkel! Kivételes lehetőség! Tahi egyik legszebb részén! Eladásra kínálunk egy ör...
48 000 000 HUF
1 090 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Leányfalui családi ház hirdetés (37355354)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 256 m2
Telekterület: 898 m2
Szobaszám: 5
Árcsökkenés! ! ! Eladó Panorámás Családi Ház Leányfalun Télikerttel, Nagy Terasszal, 3 Szinten! Leányfalu egyik legszebb és...
275 000 000 HUF
1 074 218 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (98497254)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy teljesen felújított, igényes, napfényes lakás a belváros szívében, mindössze pár lépésre a Károlyi kerttől és az egye...
89 900 000 HUF
2 090 697 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (14339339)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest 6. kerületének egyik frekventált utcájában, kínálunk megvételre egy 93 nm-es, teljes körűen felújított 3 szobás, /tull...
114 900 000 HUF
1 235 483 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (73774763)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás a Keleti Pályaudvar szomszédságában! Kiváló közlekedési lehetőségekkel rendelkező, jó állapotú lakás eladó a Kele...
84 900 000 HUF
1 286 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (74834416)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nagypolgári lakás gyönyörű HÁZBAN! Eladó 89nm-es, 3 szobás, 1. emeleti, erkélyes lakás a IX. kerületben, az Üllői úton. Az inga...
95 500 000 HUF
1 073 033 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (94229216)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ha egy igazán különleges és exkluzív otthont keres a város egyik legszebb részén, ne keressen tovább! Ez a kifogástalanul felúj...
239 900 000 HUF
2 998 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi ikerház hirdetés (37747926)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 237 m2
Telekterület: 532 m2
Szobaszám: 4
A pilisi hegyekre, dombokra panorámás, br. 237m2-es, duplakomfortos, csodás hangulatú és állapotú, 4 szobás, klímás, új kondenz...
239 990 000 HUF
1 012 616 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34369325)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Lakás vagy időutazás? Itt mindkettőt megkapod duplán! Eladó egy 65 m²-es, két külön lakásra bontott ingatlan egy igazán különle...
126 750 000 HUF
1 950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39297735)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás Budapest belvárosának egyik gyorsan fejlődő ugyanakkor zöldövezeti részén a 8. kerület Kàlvária tér mellett! Nincs ...
84 999 999 HUF
1 574 074 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Dunakeszi környékén?