Eladó ingatlan Érd környékén (22384 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 22 384 db
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (73572549)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest Csepel Erdősor városrészében egy kiváló elosztású, 52 nm-es földszintes lakás! Ez a kedves otthon mindössze 15...
54 800 000 HUF
1 053 846 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (29334454)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 780 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Pest megyében, Szigetszentmiklóson, a városközponthoz közeli részen eladó egy 280 négyzetméteres, nappali+6 szobás családi ház....
149 900 000 HUF
535 357 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szigetszentmiklósi tégla lakás hirdetés (47897243)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ne maradj le róla - kertkapcsolatos, napfényes lakás 4 parkolóval a Dujmó lakóparkban! Szigetszentmiklós egyik legkeresettebb...
66 900 000 HUF
1 555 813 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi tégla lakás hirdetés (64713595)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
66 900 000 HUF
1 555 813 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi termőföld, szántó hirdetés (94284537)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Nyugalom, tér, lehetőség - saját föld Szigetszentmiklóson Szigetszentmiklós külterületi részén, az üdülőövezet közelében kínál...
65 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi tégla lakás hirdetés (34493858)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
66 900 000 HUF
1 555 813 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (94366424)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest 20. kerületben, eladó egy téglaépítésű, 1 emeleti 2 szobás 60 m2-s összkomfortos lakása. Az ingatlan egy zárt, régebbi...
58 000 000 HUF
966 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (34444222)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Kiváló állapotú, 3 hálószobás társasházi lakás a Keleti Pályaudvar közelében eladó! Nagyméretű szigetes konyha-étkező, 2 fürdős...
128 900 000 HUF
934 057 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Áporkai családi ház hirdetés (24995343)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 1460 m2
Szobaszám: 3
****Kertes családi ház eladó Budapesttől 25 km-re, Áporkán**** Budapesthez közel, a csendes, barátságos kisfaluban Áporkán kín...
76 000 000 HUF
745 098 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Biatorbágyi ipari telek hirdetés (37194328)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 5000 m2
Szobaszám: n/a
Biatorbágyon a Füzes patak mellet, Kerekdomb részén eladásra kínálunk egy 5000 nm-es belterületi telket. A telek intézményi be...
150 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (53343662)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Árcsökkentés! 69, 9 M Ft helyett most 66, 99 M Ft – felújított lakás a Damjanich utcában Eladásra kínálom saját tulajdonú, 202...
66 990 000 HUF
1 595 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (34469255)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest egyik legkedveltebb, zöld és nyugodt budai részén, a Kissvábhegy belbudai oldalán kínálunk megvételre egy 53 nm-es, ma...
89 900 000 HUF
1 696 226 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (37424882)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
VII. kerület Ligetvárosi részén a Cserhát utcában az István u. -Hoz közelebbi részén eladó egy 1910-es 20-as években épült jó á...
69 500 000 HUF
1 544 444 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (23478628)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Corvin mellett. Tér. Fény. Lehetőség. Ritka az ilyen méret és elosztás a Corvin negyed közvetlen közelében. Ez a 110 nm-es, n...
129 900 000 HUF
1 180 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34928738)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VIII. kerületében, a Mátyás tér környékén eladó egy 41 m2-es, fekvő galériával rendelkező, jó állapotú, hangulatos, 2 ...
46 900 000 HUF
1 143 902 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (47837447)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Világos terek, modern belső, klasszikus városi környezetben. Üdv itthon! RÖVID ÖSSZEFOGLALÓ Budapest VII. kerületének belső-...
200 000 000 HUF
1 886 792 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (45252867)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A Budai Vár alatt a város más léptékben működik. Közelebb a fényekhez, távolabb a zajtól. Az Attila út ezen szakaszán Budape...
134 900 000 HUF
1 900 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (45223746)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XXI. kerületben, a Mansfeld Péter utcában eladó garzon lakás Mérete: 20nm Ára: 21. 000. 000. - Ft Teljesen felújított, új víz v...
21 000 000 HUF
1 050 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (57947873)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálok a Parlament közvetlen szomszédságában a Kossuth téren, egy 34 nm-es 4. emeleti garzonlakást gyönyörű szép lift...
69 000 000 HUF
2 029 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (94384841)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiemelten népszerű környéken, modern, dekoratív házban, remek adottságú, kedvező rezsijű, bútorozott, gépesített konyhás, nappa...
119 900 000 HUF
1 598 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Érd környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal