Eladó ingatlan Érd környékén (22384 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 22 384 db
Eladó Halászteleki ikerház hirdetés (33943398)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 4
Halásztelken újépítésű ikerház 2026-os évi átadással, kerül értékesítésre. - Nettó 90, 6 m2 - a házhoz tartozó telek telek kb...
114 900 000 HUF
1 137 623 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki ikerház hirdetés (55384144)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 4
119 900 000 HUF
1 187 128 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi egyéb lakás hirdetés (39766497)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest történelmi belvárosának egyik legnépszerűbb, presztízs értékű környékén, az Andrássy út és az Oktogon közvetlen közelé...
165 110 000 HUF
2 063 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi egyéb lakás hirdetés (38731743)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
166 090 000 HUF
2 050 493 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi egyéb lakás hirdetés (85829434)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
182 125 000 HUF
2 023 611 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi egyéb lakás hirdetés (19523437)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
166 920 000 HUF
2 454 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi egyéb lakás hirdetés (47571756)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
165 870 000 HUF
2 403 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi egyéb lakás hirdetés (66724463)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
175 390 000 HUF
2 165 308 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi egyéb lakás hirdetés (25792763)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
145 300 000 HUF
2 690 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi sorház hirdetés (83524844)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 120 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Szigethalom, csendes, kertvárosi részén, sorházi ingatlan eladó. a jó állapotban lévő, folyamatosan karbantartott, könnyűszerke...
54 900 000 HUF
762 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Diósdi lakóövezeti telek hirdetés (15768537)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1327 m2
Szobaszám: n/a
Diósd és Budapest határán, közel az M0-ás lehajtóhoz, eladó egy 1327 m2-es, összközműves építési telek. Övezeti besorolása: Lke...
65 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Diósdi családi ház hirdetés (67539463)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 1327 m2
Szobaszám: 3
Diósd és Budapest határán eladó egy 1327 m2-es telek a rajta lévő 38 m2-es tégla építésű házzal. a házban 3 szoba található, te...
65 000 000 HUF
1 710 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kajászói családi ház hirdetés (49735483)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 3565 m2
Szobaszám: 4
A gyönyörű Váli-völgyben, a Velencei-tó közelében, M7-es autópálya 33-as kilométerénél fekszik, Budapesttől autóval mindössze 2...
125 000 000 HUF
1 059 322 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (89843465)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csendesebb környezet, mégis teljes városi kényelem. Eladó a Kopaszi-gát közelében, egy kiemelkedő műszaki minőségű, modern, fi...
105 000 000 HUF
2 441 860 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (63236634)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: 504 m2
Szobaszám: 5
A XIX. kerületben, Kispest egyik csendes, kertvárosias utcájában eladó egy befejezetlen, prémium szerkezetű, öt szobás családi ...
94 900 000 HUF
687 681 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (33982767)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kizárólag irodánk kínálatában! Eladásra kínálunk egy 89 nm-es, felújítandó tégla lakást a Rétköz utcában, egy négylakásos ike...
85 000 000 HUF
944 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (63793242)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
A József körúton, jó állapotú társasházban, négy szobával rendelkező, tágas és világos lakás eladó. Különnyíló szobáinak kösz...
82 900 000 HUF
1 023 456 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (49537743)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Panorámás, 3 szobás lakás az Etele úton – panelprogramos épületben! Eladó a XI. kerület közkedvelt részén, az Etele úton egy ...
84 900 000 HUF
1 306 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi házrész hirdetés (38395874)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 60 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó kertkapcsolatos, 65 nm-es házrész Kispest kertvárosi részén! Budapest XIX. kerületében, Kispest kertvárosi, csendes rés...
56 900 000 HUF
875 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (72483323)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Budapest XIX. kerületében, kiváló tömegközlekedéssel és ellátottsággal rendelkező részen eladó egy jó állapotú, 59 m²-es, 1+2 f...
64 900 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Érd környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal