Eladó ingatlan Fejér megye 30 millióig (988 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Fejér megye 30 millióig

Rendezés:

Összes találat: 988 db
Eladó Dunaújvárosi lakóövezeti telek hirdetés (79759145)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 961 m2
Szobaszám: n/a
Dunaújvárosi, 961 m2 alapterületű, panorámás építési telek eladó! A telek a Magyar útról nyíló Somogyi József utcában találha...
15 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Zámolyi családi ház hirdetés (56684236)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 702 m2
Szobaszám: 2
Zámolyon, Székesfehérvártól 15 km-re eladó egy 60 m2-es parasztház 702 m2-es telken. A településen az egyik legkedvezőbb árú i...
22 000 000 HUF
366 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Polgárdi lakóövezeti telek hirdetés (23743393)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1827 m2
Szobaszám: n/a
Összközműves, 1827 m2-es telek! Eladásra kínálok egy nagyon jó helyen fekvő telket. - Lke-1- 30% beépíthetőség- 6 méteres maxim...
15 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Bicskei családi ház hirdetés (78682545)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 1305 m2
Szobaszám: 2
Zártkerti, panorámás házikó Bicskén! Bicske Galagonyás IV. Dűlőben eladóvá vált egy meseházikó! 30-40 Éve igényes mesterek ép...
15 000 000 HUF
405 405 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Móri külterületi telek hirdetés (24941335)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3345 m2
Szobaszám: n/a
Kecskehegyen a Wekerle Sándor Szabadidő Központ felett, 3345 nm-es - 555 nm és 2790 nm -, 2 hrsz-n elhelyezkedő zártkerti telek...
13 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Polgárdi lakóövezeti telek hirdetés (41442391)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1827 m2
Szobaszám: n/a
Összközműves, 1827 m2-es telek! Eladásra kínálok egy nagyon jó helyen fekvő telket. - Lke-1- 30% beépíthetőség - 6 méteres maximum magasság - oldalhatáros - 19 méteres utcafront - 90 méter hosszú Hívjon bizalommal!
15 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Perkátai családi ház hirdetés (37677743)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 2274 m2
Szobaszám: 3
Felújítandó, kétgenerációs családi ház tágas telekkel eladó Perkátán! Perkáta csendes, barátságos település Fejér vármegyében...
23 000 000 HUF
242 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi családi ház hirdetés (82239899)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 573 m2
Szobaszám: 3
Ercsibe eladó! Felújított 70 nm-es 2 szoba, nappali, étkezős, fürdőszobás családi ház 573 nm-es telekkel. Fűtés jelenleg elektr...
29 990 000 HUF
428 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Móri családi ház hirdetés (35434645)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 710 m2
Szobaszám: 2
Csendes utcában, központhoz közel! Mór településen megvételre kínálok egy 67 m2-es, vegyes falazatú, részben verandás családi ...
30 000 000 HUF
447 761 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rácalmási családi ház hirdetés (27335349)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy 80nm-es családiház Rácalmáson! Ez egy jó környéken lévő csendes utcában elhelyezkedő ingatlan. Két szoba, konyhás....
19 490 000 HUF
243 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abai külterületi telek hirdetés (53477972)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 5000 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Aba városban egy 5. 000 m2 -es építési telek. Elhelyezkedése végett akár vállalkozás céljából megfelelő. Közművek nincsenek. a telekkönyvben külterületből kivont építési terület. Referencia szám: m279169
18 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Velencei lakóövezeti telek hirdetés (38434333)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 625 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk egy különleges ingatlant, amely egyedülálló lehetőséget nyújt befektetők és otthonkeresők számára egyaránt. E...
15 300 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pátkai lakóövezeti telek hirdetés (57842932)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3307 m2
Szobaszám: n/a
Pátka egy bájos kis település, mely ideális hely azok számára, akik a város zaját szeretnék hátrahagyni, ugyanakkor fontos szám...
13 490 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kislángi családi ház hirdetés (67653733)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1414 m2
Szobaszám: 4
Eladó Kisláng egyik szélső utcájában egy 70 nm-es, amerikai konyha + nappalis, 1 + 2 szobás, vegyes falazatú (80 %-ban tégla) c...
19 000 000 HUF
271 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pátkai lakóövezeti telek hirdetés (69953481)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3307 m2
Szobaszám: n/a
13 490 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pákozdi hétvégi ház hirdetés (79338433)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 1082 m2
Szobaszám: 2
Pákozdon eladó 1082 m2-es belterületi telken egy tetőtér beépítéses és alápincézett, 48 m2 hasznos területű faház, mely 2010-be...
14 900 000 HUF
310 416 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pázmándi külterületi telek hirdetés (37735441)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 38332 m2
Szobaszám: n/a
Pázmánd nyugodt csendes területén kínálok eladásra egy 38.332Nm-es telket! A telek kifüggesztés köteles, aranykorona értéke 13...
27 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Iszkaszentgyörgyi egyéb telek hirdetés (19464761)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 4350 m2
Szobaszám: n/a
Iszkaszentgyörgy zártkerti övezetében eladó egy 4350 nm-es telek. a közművek közül a villany található meg az utcában. Egyéb kö...
16 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Vértesacsai lakóövezeti telek hirdetés (43573393)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1200 m2