Eladó ingatlan Fejér megye (4335 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 4 335 db
Eladó Kulcsi családi ház hirdetés (27192157)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 312 m2
Telekterület: 1582 m2
Szobaszám: 7
Eladó panorámás luxus ház Kulcs legexkluzívabb részén! A hegy tetején, aszfaltos utcában épült családi ház bejárata az utcai ...
299 900 000 HUF
961 217 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (43499958)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Széna tér közelében! Eladó Székesfehérváron egy felújítandó, magasföldszinti lakás. Az ingatlan tégla építésű, kertrésszel és s...
38 000 000 HUF
1 357 142 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (49437564)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
38 000 000 HUF
1 357 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Velencei ikerház hirdetés (69754315)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 601 m2
Szobaszám: 4
Saját ízlése szerint alakítható otthonra vágyik a Velencei-tó partjától pár lépésre? Egy olyan házat keres, ami hatalmas potenc...
84 900 000 HUF
1 117 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csákberényi családi ház hirdetés (33468363)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: 4059 m2
Szobaszám: 1
Csákberényben, az Orondi szőlőknél, közvetlenül a Vértesi Tájvédelmi körzet mögött panorámás, csendes környezetben eladó egy 40...
32 000 000 HUF
1 230 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Enyingi családi ház hirdetés (42887563)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 809 m2
Szobaszám: 4
2021-Ben épült, földszintes, jó beosztású családi ház eladó! Enying egyik csendes utcájában kínáljuk megvásárlásra ezt a 809 m2...
55 000 000 HUF
654 761 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csóri hétvégi ház hirdetés (24826145)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 1269 m2
Szobaszám: 1
Csór Szőlőhegyen, örök panorámás részen, nyaraló, 1269 nm-es telekkel eladó. Az épület 2 szintes: Földszinten egy helyiség ta...
14 900 000 HUF
425 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárosdi családi ház hirdetés (25427142)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1034 m2
Szobaszám: 3
Sárosd csendes részén összkomfortos, 80 nm-es családi ház eladó, 1034 nm-es telken. -Helyiségei: nappali, 2 szoba, előtér, ko...
21 900 000 HUF
254 651 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Cecei családi ház hirdetés (43273367)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 2083 m2
Szobaszám: 3
Cece központi részén, főút mellett eladó egy 102 nm hasznos alapterületű, összközműves családi ház, 2083 nm-es telken! -Helyi...
32 500 000 HUF
315 533 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi családi ház hirdetés (37912515)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 1419 m2
Szobaszám: 6
Dunaújvárosban, az Arany János utcában, kettő szintes, 244 nm-es családi ház eladó! a ház blokkból épült, beton födémes, cserép...
62 500 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rácalmási hétvégi ház hirdetés (49354541)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 1300 m2
Szobaszám: 3
Rácalmáson zártkerti házikó eladó! Rácalmás zárkerti részén, művelés alól kivett nyaralót kínálok eladásra. 1300 m2-es telken l...
28 450 000 HUF
646 590 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (86355475)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az Openhouse Székesfehérvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #176592 hivatkozási számú székesfehérvári társasházi lakás. Ela...
74 735 300 HUF
1 132 353 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mányi családi ház hirdetés (69373757)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 196 m2
Telekterület: 1260 m2
Szobaszám: 3
Mány központjában, falusias övezetben eladó egy 1260 nm-es telken épített, 196 nm-es, 3 szobás családi ház. Az épület felújítás...
89 990 000 HUF
459 132 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Óbaroki külterületi telek hirdetés (13292299)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 5185 m2
Szobaszám: n/a
Óbarok település maga egy bűvös hely, ahol a természet közelsége és a vidéki élet nyugalma egyesül. a terület, amely 5185 nm Ób...
22 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Velencei ikerház hirdetés (27732841)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 601 m2
Szobaszám: 4
84 900 000 HUF
1 117 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sukorói családi ház hirdetés (18218434)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 182 m2
Telekterület: 1220 m2
Szobaszám: 6
Sukoró egyik legkedveltebb részén, központi elhelyezkedéssel kínálunk megvételre egy 2006-ban épült, jó állapotú, két szintes, ...
149 900 000 HUF
823 626 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bicskei tégla lakás hirdetés (68912688)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó társasházi lakások bicskén, a gesztenyés LAKÓKERTBEN Már megvásárolható lakások a B ütemben! ! ! A Lux Home Ingatlanir...
65 300 000 HUF
906 944 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bicskei tégla lakás hirdetés (46627987)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a