Eladó ingatlan Fejér megye (4334 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 4 334 db
Eladó Pákozdi egyéb telek hirdetés (42696133)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1432 m2
Szobaszám: n/a
Eladó üdülőövezeti telek 20% beépíthetőséggel, Panorámával a Velencei-tóra és a belső hegyre. Az utcát idén aszfaltozzák, ill...
12 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (15419893)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új otthont keres? Székesfehérváron a Belváros környékén eladó egy 55 m²-es, 2 szobás 2. emeleti lakás A lakás elrendezése : el...
55 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Perkátai családi ház hirdetés (33454325)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 2484 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Perkátán nagy telekkel rendelkező családi ház eladó, állattartásra, gazdálkodásra is kiváló! Perkátán, a Rákóczi Ferenc utcáb...
50 000 000 HUF
617 283 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Enyingi családi ház hirdetés (34474449)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 1104 m2
Szobaszám: 3
Balatontól 6 km-re, Enying - Balatonbozsokon családi ház eladó. A 61, 5 m2 ingatlan csendes mellékutcában helyezkedik el. Hel...
19 500 000 HUF
319 672 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sukorói családi ház hirdetés (34543955)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 1091 m2
Szobaszám: 2
Rusztikus Bájú Paraszt Ház Sukoró KözpontjábanCsodálatos lehetőség várja Önt Sukoró szívében, egy igazi műemlék jellegű paraszt...
69 900 000 HUF
842 168 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Velencei családi ház hirdetés (37737172)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 712 m2
Szobaszám: 4
Családi ház Velencén! Eladó Velence Újtelepi részén egy jó állapotú családi ház két külön lakrésszel. a nagyobbik házrész vályo...
78 700 000 HUF
629 600 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sukorói családi ház hirdetés (36385726)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1010 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladósorba került ez a hangulatos, 100 m2-es, felújított parasztház Sukoró központjának közelében, az Ófaluban! a ház lakóterül...
79 000 000 HUF
790 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kajászói családi ház hirdetés (72143763)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 446 m2
Szobaszám: 3
Budapesttől mintegy 20 percnyire, hangulatos kis községben, Kajászón eladó egy 2025- ben teljeskörűen újjáépített családi ottho...
85 000 000 HUF
1 214 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vértesacsai családi ház hirdetés (67447528)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 290 m2
Telekterület: 2449 m2
Szobaszám: 8+ 2 fél
Magaslati nyugalom a falu szívében Kulcsrakész luxus Vértesacsán Eladásra kínálok Vértesacsa egyik legkülönlegesebb pontján egy...
137 500 000 HUF
474 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kápolnásnyéki családi ház hirdetés (95947394)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 1135 m2
Szobaszám: 4
Eladó Kápolnásnyéken 210 m2-es kitűnő állapotú családi ház, 1135 m2-es telken. A Velencei tótól 800 méterre, M7-es autópályátó...
193 500 000 HUF
921 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Velencei családi ház hirdetés (91344336)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 817 m2
Szobaszám: 6
Velencén eladó egy gyönyörű, rusztikus belső építészettel rendelkező 190nm-es ingatlant! Ez az ingatlan nem csak a belső terei...
179 000 000 HUF
942 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sukorói hétvégi ház hirdetés (27323353)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 975 m2
Szobaszám: 4
Sukorói mesebeli faház, csodás kerttel! Sukorón, a hegyoldalon eladó egy egyedi faház! a teraszról élvezhető a Velencei-tó pano...
60 000 000 HUF
821 917 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (55957546)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Székesfehérváron, a közkedvelt Salétrom utcában eladó egy 1. emeleti, 49 m²-es, 2 szobás, világos lakás francia erkéllyel. a la...
49 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (49732445)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Székesfehérváron, belváros közelében, 2 szobás lakás keresi új tulajdonosát. Az ingatlan egy 12 lakásos, rendezett lakóközösség...
44 900 000 HUF
847 169 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (77873934)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Az Openhouse Székesfehérvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181035 hivatkozási számú székesfehérvári társasházi lakás. Tág...
99 900 000 HUF
868 695 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Iszkaszentgyörgyi családi ház hirdetés (46695433)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 148 m2