Eladó ingatlan Fejér megye (4367 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 4 367 db
Eladó Székesfehérvári ikerház hirdetés (37333299)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 208 m2
Telekterület: 1078 m2
Szobaszám: 5
Székesfehérváron, a Feketehegyen nyugodt szép környezetben, különleges adottságú, szinteltolásos, letisztult, nappali + 4 szobá...
105 900 000 HUF
509 134 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sukorói külterületi telek hirdetés (65238356)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 6258 m2
Szobaszám: n/a
Fejér vármegye gyönyörű településén, Sukorón kínálunk eladásra egy lenyűgöző panorámával rendelkező, 6258 nm-es telket, amely k...
59 900 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Fülei hétvégi ház hirdetés (93476782)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 1450 m2
Szobaszám: 2
Füle Balatonakarattyától 9 km-re, Székesfehérvártól 20 km-re található, az M7-es autópályán és vasúton is könnyen megközelíthet...
14 900 000 HUF
196 052 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fehérvárcsurgói családi ház hirdetés (48342996)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 1438 m2
Szobaszám: 2
Székesfehérvártól mindössze 15 km-re, Fehérvárcsurgón, a Gaja-völgyi Tájcentrum és a Fehérvárcsurgói-víztározó ölelésében, az Ö...
49 900 000 HUF
519 791 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (62579444)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Székesfehérváron a Prohászka városrészben a Lövölde utcában, jól karbantartott öt emeletes panelépület földsz...
56 500 000 HUF
882 812 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (87273936)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunaújváros Római városrészében egy 52 nm-es, 6. emeleti, 2 szobás, beépített erkélyes lakás, rendezett és szigetelt társasházb...
29 900 000 HUF
575 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (28954655)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunaújvárosban a Béke városrészében, parkos csendes környezetben a Tavasz utcában 47nm-es 2 szobás felújítandó lakást kínálunk ...
29 900 000 HUF
636 170 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Velencei családi ház hirdetés (81537513)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: 960 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
146 Nm-es önálló családi ház Velence Újtelepen – télikerttel, kandallóval, 960 nm telken! Velence Újtelepi részén kínálom meg...
95 000 000 HUF
650 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (15499947)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunaújvárosban Technikum városrészben belváros közeli, csendes, parkos egyirányú utcában 50nm-es, 2 szobás tégla építésű lakás ...
33 500 000 HUF
670 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pákozdi egyéb telek hirdetés (22335457)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1313 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Pákozdon 1313 nm-es belterületi telek. Víz, csatorna, gáz, villany telken belül. Villany 3x16A+ ipari áram 3 fázis. Épí...
35 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi hétvégi ház hirdetés (35721264)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 234 m2
Telekterület: 2007 m2
Szobaszám: 14
Agárdon (Gárdony Kiemelt üdülőövezetében) vízparti kapcsolattal és egyedi adottságokkal rendelkező 234 nm alapterületű (+ 36 m2...
99 000 000 HUF
423 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi egyéb telek hirdetés (79442442)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 380 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Gárdonyban, a Számozott utcák csendes részén felújítandó vagy Bontandó, 25 nm-es, 1, 5 szobás faház (hétvégi ház), 380 nm...
25 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (38527944)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Székesfehérváron, a 7-es út (Kadocsa út) környékén eladóvá vált ez a 120 nm-es családi ház. A ház egy 540 nm-es telken fekvő,...
70 000 000 HUF
583 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Velencei hotel, szálloda, panzió hirdetés (46562733)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Prémium wellness hotel eladó Velencén, a Bence-hegyen páratlan panoráma, komplex szolgáltatások, kiemelkedő befektetési lehetős...
990 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kulcsi lakóövezeti telek hirdetés (33458672)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1300 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk egy 1300 nm-es, 19 méter utcafronttal rendelkező építési telket nyugodt, jól megközelíthető környezetben. a t...
17 800 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (34977122)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó tehermentes, azonnal munkára fogható üzlethelyiség Dunaújvárosban! Fejér vármegye dinamikus részén, a Római városrészben...
40 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Lovasberényi egyéb ipari ingatlan hirdetés (95599733)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 1549743 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó Ipari Telek Fejér megyében, Lovasberény közelében külterület összközműves telek eladó 1 549 743 m2. Székesfehérvártól 15 ...
18 600 000 EUR
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckeresztúri lakóövezeti telek hirdetés (69728442)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 563 m2
Szobaszám: n/a