Eladó ingatlan Fejér megye (4349 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 4 349 db
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (75365322)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Dunaújvárosban egy dunai panorámás, 59 nm-es, 2 szoba + hallos, 10. emeleti, erkélyes, felújítandó panel lakás. ÁlomOtt...
27 900 000 HUF
472 881 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Perkátai lakóövezeti telek hirdetés (37694778)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1636 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Fejér megyében, Perkátán egy kiváló lehetőség! Az 1636 nm-es telek aszfaltos mellékutcában helyezkedik el, csendes és b...
11 900 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Velencei családi ház hirdetés (54979742)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 156 m2
Telekterület: 562 m2
Szobaszám: 4
Családi ház igényeseknek! Eladó Velencén egy ízlésesen kivitelezett családi ház kellemes, kertvárosi környezetben. Az ingatlan ...
198 700 000 HUF
1 273 717 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lovasberényi tégla lakás hirdetés (59621154)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálunk Lovasberény csendes, fejlődő részén egy tégla építésű, cserépfedésű, három lakásos ház földszinti lakását. a ...
64 800 000 HUF
506 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sukorói üdülőövezeti telek hirdetés (44346449)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1228 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk a Velencei-tó északi partján található településen egy 1228 nm-es, örökpanorámás telket. Az ingatlan per-, te...
40 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőszilasi családi ház hirdetés (79148748)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 626 m2
Szobaszám: + 3 fél
Eladásra kínálunk Mezőszilason, nyugodt utcában egy vegyes falazatú, cserépfedésű családi házat 626 nm-es, gondozott telken. Az...
14 400 000 HUF
205 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fehérvárcsurgói üdülőövezeti telek hirdetés (97959933)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1414 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk Fehérvárcsurgón egy 1414 nm-es telket. Az ingatlanon található egy 9 nm-es épület, belülről nyílik egy 9 nm-e...
18 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyvenyimi családi ház hirdetés (44923324)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 2100 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Nagyvenyim - Mélykútpusztán egy vegyes falazatú, lemezcseréptetős, felújított családi házat, 2100 nm-es telke...
37 900 000 HUF
485 897 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zámolyi üdülőövezeti telek hirdetés (33878427)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2716 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk Zámoly Szőlőhegyen, nyugodt környezetben, 2 helyrajzi számon szereplő telket. a két telek együtt eladó. Az in...
12 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Fehérvárcsurgói lakóövezeti telek hirdetés (65922364)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 5402 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk Fehérvárcsurgó belterületi részén 8 db építési telket. a terület rendezett, jól láthatóan kitűzték, járható ú...
56 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári lakóövezeti telek hirdetés (48543847)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2318 m2
Szobaszám: n/a
Eladására kínálunk Székesfehérvár kedvelt, kertvárosi negyedében egy 2318 nm-es telket. Az ingatlan rendezett, körbe van kerítv...
53 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Iszkaszentgyörgyi hétvégi ház hirdetés (68178457)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1440 m2
Szobaszám: 3
Eladó zártkerti ingatlan gyönyörű panorámával Iszkaszentgyörgy közkedvelt részén! Iszkaszentgyörgy kedvelt, zártkerti övezeté...
9 000 000 HUF
112 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Velencei családi ház hirdetés (13619878)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 156 m2
Telekterület: 562 m2
Szobaszám: 4
Családi ház igényeseknek! Eladó Velencén egy ízlésesen kivitelezett családi ház kellemes, kertvárosi környezetben. Az ingatlan...
198 700 000 HUF
1 273 717 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Velencei családi ház hirdetés (54379444)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 156 m2
Telekterület: 562 m2
Szobaszám: 4
Családi ház igényeseknek! Eladó Velencén egy ízlésesen kivitelezett családi ház kellemes, kertvárosi környezetben. Az ingatl...
198 700 000 HUF
1 273 717 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fehérvárcsurgói lakóövezeti telek hirdetés (97474184)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 326 m2
Szobaszám: n/a
Fehérvárcsurgón, az Aranyhegy-dűlőbe kínálunk eladásra egy építési telket. Rövid leírás: * Üh-2, azaz hétvégi házas-2 övezet...
8 500 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Magyaralmási egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (72134737)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 4426 m2
Szobaszám: n/a
Magyaralmás Öreghegyén a Tóhely-dombon 4426 nm-es szántó besorolású terület eladó! Paraméterek: - telek méret: 4426 négyzetmé...
9 900 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi családi ház hirdetés (53634567)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 360 m2
Telekterület: 1688 m2
Szobaszám: 6
Gárdony főutcájáról nyíló, mégis elszeparált, 1688 m²-es telken kínálunk megvételre egy 360 m²-es, önálló családi házat, amely ...
149 000 000 HUF
413 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckeresztúri lakóövezeti telek hirdetés (93993299)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 989 m2
Szobaszám: n/a
Budapest vonzáskörzetében, Ráckeresztúron eladó egy 989m2-es, összközműves, rendezett telek! ! A telekre egy főépület építhet...
25 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári egyéb üzlethelyiség hirdetés (57387349)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 129 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Ip-003978. Budai út elején 129m2 összalapterületű utcafronti üzlethelyiség eladó! Az üzlet Székesfehérvár központjában, frekv...
64 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőszárhegyi családi ház hirdetés (64937933)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 166 m2
Telekterület: 880 m2
Szobaszám: 5
Városi luxus falusi környezetben! Eladásra kínálunk Kőszárhegyen egy 166 nm-es hasznos lakótérrel rendelkező, két generációs cs...
132 990 000 HUF
801 144 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Fejér megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Fejér megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal