Eladó ingatlan Fejér megye (4351 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 4 351 db
Eladó Móri egyéb telek hirdetés (99437784)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3345 m2
Szobaszám: n/a
Kecskehegyen a Wekerle Sándor Szabadidő Központ felett, 3345 nm-es - 555 nm és 2790 nm -, 2 hrsz-n elhelyezkedő zártkerti telek...
13 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Sukorói tégla lakás hirdetés (37375954)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Sukoró szívében egy elegáns, tégla építésű családi otthon! a 2009-ben épült sorházban kétszintes, kelet-nyugati tájolású,...
94 500 000 HUF
1 125 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Gárdonyi családi ház hirdetés (38685337)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 177 m2
Telekterület: 422 m2
Szobaszám: 5
Agárd csendes, kedvelt, kertvárosi részén, a Velencei-tótól és a termálfürdőtől pár perc sétányi távolságra, összkomfortos, két...
149 900 000 HUF
846 892 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (29425488)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Székesfehérváron, közkedvelt helyen, a belváros szomszédságában, 62 m2-es, jó elosztású, ízlésesen berendezett lakás eladó! ! L...
63 000 000 HUF
1 016 129 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári külterületi telek hirdetés (97337726)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 5173 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk Székesfehérvár külterületén, a tulajdonilapon szántó besorolású, 5173 nm-es telket. a telek nincs művelve, je...
14 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi családi ház hirdetés (73433975)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 1169 m2
Szobaszám: 6
Eladásra kínálunk egy tágas, kétgenerációs családi házat Gárdony-Dinnyésen terasszal, erkélyekkel és fűtött garázzsalGárdony le...
99 900 000 HUF
624 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pátkai lakóövezeti telek hirdetés (71214566)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2343 m2
Szobaszám: n/a
Pátkán a Vargahegyen kínálok eladásra egy 2343 m2-es belterületi telket! . A telek az érvényben levő helyi építési szabályzat...
7 490 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Csákvári családi ház hirdetés (32892596)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 409 m2
Telekterület: 3859 m2
Szobaszám: 9
Ahol az otthon és a bevétel találkozik ritka lehetőség! Családi ház + magánszálláshely. Eladó egy egyedülálló ingatlan, amely e...
178 000 000 HUF
435 207 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőszárhegyi családi ház hirdetés (42456999)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 166 m2
Telekterület: 880 m2
Szobaszám: 5
Városi luxus falusi környezetben! Eladásra kínálunk Kőszárhegyen egy 166 nm-es hasznos lakótérrel rendelkező, két generációs cs...
132 990 000 HUF
801 144 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lepsényi családi ház hirdetés (79957343)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2130 m2
Szobaszám: 3
Balatonhoz közel, Lepsényben eladó egy 80 m2-es családi ház. Az ingatlanban 7 éve a víz, villany, csatorna vezetékek ki lettek...
70 900 000 HUF
886 250 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Velencei családi ház hirdetés (98954973)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 1499 m2
Szobaszám: 11
Velence, Bence-hegy Kétlakásossá alakítható, sok lehetőséget rejtő családi ház eladó! Velence egyik legkedveltebb részén, a fes...
139 000 000 HUF
463 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi családi ház hirdetés (45538374)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 177 m2
Telekterület: 422 m2
Szobaszám: 5
149 900 000 HUF
846 892 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Velencei családi ház hirdetés (79982324)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 705 m2
Szobaszám: 3
Családi ház eladó VELENCÉN! Családias környezetben, kimondottan nyugodt helyen található önálló, tehermentes családi HÁZ! Az...
74 900 000 HUF
881 176 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (94764328)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Belvárosban eladó 2 szoba+ nappalis téglalakás! Székesfehérváron a Történelmi Belvárosban 2 szoba+ nappalis, igényesen berende...
91 900 000 HUF
1 148 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (77785443)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 258 m2
Telekterület: 863 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk Székesfehérvár családi házas övezetében egy igazi luxus önellátó házat. Az ingatlanban található: -előszoba ...
219 000 000 HUF
848 837 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Úrhidai családi ház hirdetés (72294944)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1876 m2
Szobaszám: 5
Korszerű, energiatakarékos családi ház eladó gondozott, tágas kerttel. Az ingatlan egy 1876 m²-es, rendezett telken helyezked...
109 000 000 HUF
726 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lovasberényi egyéb telek hirdetés (39236663)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 8800 m2
Szobaszám: n/a
Lovasberényi gyöngyszem: 8800 m²-es belterületi fejlesztési terület eladó! Leírás: Befektetők, fejlesztők és tágas térre vágy...
49 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (75792847)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 993 m2
Szobaszám: 8
Székesfehérváron, Belváros közelében 993 m2-es rendezett, gondozott teleken eladó egy 3 lakásból álló ingatlan: - kétszintes cs...
150 000 000 HUF
714 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (14279996)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Dunaújvárosban egy 57 nm-es, 2 szobás, 5. emeleti, erkélyes panel lakás. ÁlomOtthon Ingatlan és Hiteliroda kínálja megv...
27 800 000 HUF
487 719 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (49632697)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Dunaújvárosban egy 53 nm-es, 2 szobás, erkélyes, 4. emeleti, jó állapotú panel lakás. ÁlomOtthon Ingatlan és Hiteliroda...
27 990 000 HUF
528 113 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Fejér megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Fejér megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal