Eladó ingatlan Gyál környékén (28628 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 28 628 db
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (77333583)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Lokáció, értékállóság, otthon, BEFEKTETÉS Ferencváros szívében vadonatúj lakások eladók. Kiemelkedő minőség, kis lélekszámú h...
136 616 340 HUF
2 009 063 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (62677744)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
***Xi. kerület, móricz zsigmond körtérnél 107 nm-es, 4, 5 szobás, erkélyes lakás eladó! *** Az ingatlan egy 4 emeletes karbant...
164 800 000 HUF
1 540 186 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (33219332)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Xi. kerület, allee közelében - napfényes, erkélyes lakás befektetésre IS! *** Budapest XI. kerületének egyik legkedveltebb ...
100 000 000 HUF
1 515 151 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (33822175)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 147 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 4
Budapesten a XVIII. kerületben nyugodt kertvárosi környezetben eladóvá vált, egy 4 szobás két generációs 147 nm-es családi ház....
166 000 000 HUF
1 129 251 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (86533558)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
(For English scroll down) Designer mini lakás a Nagymező utcában – galériával, stílusosan felújítva! Eladó a VI. kerület egy...
59 900 000 HUF
2 218 518 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (36746934)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Különleges hangulatú, izgalmas elrendezésű otthon Budapest x. kerületének központjában! Eladó egy egyedi kialakítású, köríves...
79 900 000 HUF
1 479 629 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (59736513)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó lakás a Havanna utcában! Eladásra kínálok Havanna lakótelepen a Havanna utcában, egy 80-as években épült, tizenegyemele...
46 900 000 HUF
1 340 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki családi ház hirdetés (75922543)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 848 m2
Szobaszám: 4
Kizárólag az ingatlanirodánk kínálatában ELÉRHETŐ! OTTHON start program feltételinek megfelelő, fix 3%-os, állami támogatású ...
104 900 000 HUF
1 104 210 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (49323742)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó a VII. kerületben a Damjanich utca legszebb tégla-építésű házának 1. emeletén lévő 100 nm-es, 3+fél szoba+hallos összkomf...
125 000 000 HUF
1 250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (76785742)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 631 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Önálló családi ház Dunaharasztiban! Dunaharaszti Rákóczi-liget városrészén kínálunk megvételre egy nettó 81, 45 nm alapterüle...
98 800 000 HUF
1 204 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (39778897)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
XI. kerületben, Gazdagréten eladó egy 67 m²-es, 1 + 3 fél szobás, panorámás панellakás a 6. emeleten, rendezett, liftes társash...
92 000 000 HUF
1 373 134 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi hétvégi ház hirdetés (23793842)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: 367 m2
Szobaszám: 1
XI. kerület, Kamaraerdőn zártkerti övezetben eladó osztatlan közös telken 367 m2-es telekrész kb. 20 Nm-es faházzal, mely minde...
25 500 000 HUF
1 275 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi családi ház hirdetés (82635459)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: 367 m2
Szobaszám: 1
25 500 000 HUF
1 275 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi lakóövezeti telek hirdetés (75216737)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 632 m2
Szobaszám: n/a
ÁRCSÖKKENÉS! Csak a mi irodánk kínálatában elérhető! XXII. kerületben, rózsavölgy-budafok határán elhelyezkedő, kerítéssel ...
39 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (34569923)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 3 szobás, közepes álapotú panorámás panellakás – csepel, ady endre úti LAKÓTELEP! 62 Nm, 3 szoba + loggia, 63. 5 MFt C...
63 500 000 HUF
1 024 193 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (76336563)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon lakás – befektetőknek ideális lehetőség! Budapest VII. kerület • Murányi utca • 34 m² • világos • utcai nézet • ...
44 900 000 HUF
1 320 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (72831543)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 375 m2
Szobaszám: 5
A Családi ingatlan kínálatában elérhető egy kétszintes ikerház, 120 nm hasznos alapterülettel, amerikai konyhás nappali plusz 3...
144 900 000 HUF
1 207 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (47243338)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: 380 m2
Szobaszám: 4
Eladó újépítésű ikerház Almáskertben! A Családi Ingatlan kínálatában szereplő újépítésű, 134 nm hasznos alapterületű, 2 szint...
149 900 000 HUF
1 118 656 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (27995479)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 375 m2
Szobaszám: 5
A Családi Ingatlan megvételre kínál, újépítésű ikerházat, Budapest XVIII. kerület Almáskert csendes mellékutcájában. Az ingat...
139 990 000 HUF
999 928 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli családi ház hirdetés (33994626)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 655 m2
Szobaszám: 4
Eladó Pécelen a Bartoshegyen egy, több generációnak is alkalmas, önálló családiház. Eladó Pécelen a Bartoshegyen, egy befekte...
189 900 000 HUF
633 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Gyál környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal