Eladó ingatlan Gyál környékén (28627 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 28 627 db
Tulajdonostól!
Eladó Budapest VIII. kerületi panel lakás hirdetés (98647337)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló lehetőség a VIII. kerület szívében! Eladó egy teljesen felújított, kétszobás panel lakás a Práter utcában, mindössze 49,...
49 500 000 HUF
1 337 837 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Délegyházai családi ház hirdetés (44991225)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 359 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Délegyháza, Csendes utcában eladó, 359 négyzetméter telken, bruttó 190 négyzetméteres családi ház. A családi otthon, 4 külön n...
144 770 000 HUF
761 947 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (76352423)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VIII. kerület csendes kis utcájában, a Homok utcában, eladó, 30 négyzetméteres, első emeleti, udvari nézetű lakás. a l...
49 770 000 HUF
1 659 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (86748293)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 877 m2
Szobaszám: 2
Vecsés felsőtelep frekventált részén eladó felújítandó családi ház - 877 m²-es telekkel a tulajdonostól. A családi ház kb. : ...
71 500 000 HUF
794 444 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Délegyházai családi ház hirdetés (54473775)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 549 m2
Telekterület: 8239 m2
Szobaszám: 7
Eladó Délegyháza külterület Üdülő sétány utcájában egy rendkívül igényesen kivitelezett, luxuskategóriás családi ház. a családi...
554 970 000 HUF
1 010 874 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Tulajdonostól!
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (33334435)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 238 m2
Telekterület: 946 m2
Szobaszám: 6+ 3 fél
Eladó tulajdonomat képező Budapest 18. kerületében, (Szent Imre kertváros) kertes háromszintes + pince családi házamat. Az épül...
215 000 000 HUF
903 361 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Tulajdonostól!
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (84814383)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó Bp. Erzsébet városban VII kerületi 4 szobás 92 nm-es Kelet-Nyugati fekvésű, szép belső kertre néző lakás. Világos, jó áll...
102 800 000 HUF
1 117 391 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Kiváló befektetés
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (33739643)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Ideally designed for students, renovated first floor apartment, close to universities, good transport connections. Apartment wi...
74 900 000 HUF
1 269 491 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (93735835)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Irányár: 73 MFt Refszám: 1183 Hívjon bizalommal a megadott számon! Ha épp nem tudom felvenni a telefont, rövidesen visszahívo...
72 989 000 HUF
1 177 241 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (83194433)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Befektetők FIGYELMÉBE! - Duna-part közeli - Körút közeli - Kiváló közlekedés - Különnyíló szobák - Gáz cirkó fűtés Eladó a m...
94 900 000 HUF
1 201 265 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (43323268)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
3 Szobás, erkélyes lakás a Nyuszi sétányon eladó! XXI. kerületben új tulajdonosát várja ez a csodálatos környezetben találhat...
59 900 000 HUF
981 967 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (34779999)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: 474 m2
Szobaszám: 2
Eladó Csepel-Háros városrészében családi ház KEDVEZŐ ár! Kedvező rezsiköltség! ZÖLDÖVEZETBEN! Csepel-Háros városrészben, a Cs...
49 000 000 HUF
1 139 534 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (95277744)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
94 900 000 HUF
1 201 265 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (23576228)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 2
Modern otthon Lakihegyen – saját kerttel és medencével! Eladásra kínálunk egy 75 nm-es, 2 szobás világos, jól átgondolt elren...
79 800 000 HUF
1 064 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (33987554)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Tágas, nagypolgári ingatlan a megújult Ferencvárosban! Eladó Budapest egyik kedvelt részén, a középső Ferencvárosban, a Meste...
119 000 000 HUF
1 112 149 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (77163979)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó külön nyíló 2 szobás az Etele úton, panelprogramos házban! Eladó egy 53 nm beépített erkéllyel, 2 külön nyíló szobás in...
74 900 000 HUF
1 413 207 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi egyéb ipari ingatlan hirdetés (44926482)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 541 m2
Telekterület: 963 m2
Szobaszám: n/a
Az a telephely, ahol végre egy helyen működhet a raktár, a műhely és az iroda – kompromisszumok nélkül. Ha olyan ingatlant ke...
249 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (35474281)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 415 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kertvárosi társasházi lakás eladó! Csepel kertvárosában kínálom megvételre ezt a társasházi 115nm-es lakást, mely családi ház...
119 500 000 HUF
1 039 130 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (51756474)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 345 m2
Szobaszám: 3
Eladó igényesen felújított földszinti lakás saját kertkapcsolattal Csepel kertvárosában! Csepel kertvárosának frekventált, mé...
94 000 000 HUF
1 068 181 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (44537475)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
94 000 000 HUF
1 068 181 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Gyál környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal