Eladó ingatlan Gyál környékén (28627 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 28 627 db
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (69889697)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kertvárosi társasházi lakás eladó! Csepel kertvárosában kínálom megvételre ezt a társasházi 115nm-es lakást, mely családi ház...
119 500 000 HUF
1 039 130 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb üzlethelyiség hirdetés (94525354)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kiváló üzleti lehetőség! A Bosnyák tér közvetlen közelében, a Nagy Lajos király úton kínálunk megvételre egy 145 m²-es, utcai...
189 900 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (83964349)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás a belső Terézvárosban – Kiváló befektetési lehetőség! Eladó a VI. kerület szívében, a Vasvári Pál utcában, az Ope...
84 000 000 HUF
1 312 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi egyéb ipari ingatlan hirdetés (33464356)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 1000 m2
Telekterület: 3000 m2
Szobaszám: n/a
Ipari csarnok befektetőknek vagy saját használatra Eladó egy 1000 nm-es, korszerű ipari csarnok a Soroksári úton. a csarnok eg...
450 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi egyéb lakás hirdetés (58975938)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó üzlet az v. kerületben Eladó egy 70 nm-es üzlethelyiség a Nyugati tér közelében. Utcai bejáratú alagsori helyiség, teljes...
75 000 000 HUF
1 041 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (48978479)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Opera közelében eladó vendéglátó és iroda Eladó egy 124 nm-es, kiváló állapotú vendéglátásra alkalmas ingatlan Budapest frekve...
124 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi egyéb ipari ingatlan hirdetés (93944539)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 478 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kiváló fejlesztési lehetőség a VIII. kerület szívében! Budapest frekventált, folyamatosan fejlődő részén eladó egy 478 m² ala...
700 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (67853238)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Igényesen felújított, erkélyes lakás eladó Kispest központi, kedvelt részén kínálunk megvételre egy 64 nm-es, 1+2 szobás, erké...
69 900 000 HUF
1 092 187 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (32243995)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
2 Szobás, erkélyes, földszinti lakás Csepel kedvelt részén, zöldövezetben. KEDVEZŐ AJÁNLAT! Csepelen, a Szent László lakóte...
59 900 000 HUF
1 109 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi egyéb telek hirdetés (73577562)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 764 m2
Szobaszám: n/a
Csepel beruházási részén építési telek eladó. ELADÓ Csepel revitalizációs városrészében, a Védgát utcában 764 m2-es belterüle...
65 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi egyéb telek hirdetés (33587847)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 737 m2
Szobaszám: n/a
Csepel Belvárosában kiemelt besorolású építési telek eladó. ELADÓ Csepel Belvárosában, a Szent Imre tér közelében két helyraj...
90 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (98176446)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás a belső Terézvárosban – Kiváló befektetési lehetőség! Eladó a VI. kerület szívében, a Nagymező utcában, az András...
159 000 000 HUF
1 786 516 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (39754581)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egyetemisták, befektetők figyelmébe! ELADÓ a IX. kerületben a Bokréta utcában ez az újszerű, 40 nm-es + francia erkélyes, utc...
73 800 000 HUF
1 845 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (75259934)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó lakás a 9. kerületben, az Ipar utcában, kiváló elhelyezkedéssel! Ferencváros közkedvelt részén, az Ipar utcában, Bauhau...
94 900 000 HUF
1 265 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (94934529)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás a Palotanegyed szívében, műemléki környezetben - ritka lehetőség a Dégenfeld-Schomburg-palotában! Budapest egyik ...
118 900 000 HUF
1 467 901 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (84974722)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
4 Szobás, napelemes, csodálatos ingatlan eladó! Pesterzsébet nagyon kedvelt kertvárosi részén kínálom megvételre ezt a remek ...
96 900 000 HUF
940 776 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi étterem, vendéglő hirdetés (31572373)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 916 m2
Telekterület: 1839 m2
Szobaszám: n/a
Különleges üzleti lehetőség! Azonnal működtethető étterem, Vonzó elhelyezkedés, Maximális vendégélmény Ez az ingatlan alkalma...
595 000 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi étterem, vendéglő hirdetés (83284876)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 746 m2
Telekterület: 735 m2
Szobaszám: n/a
443 000 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi étterem, vendéglő hirdetés (32339246)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 800 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Bejáratott vendégkörrel rendelkező étterem eladó A IX. Ráday utcában, közel a Kálvin térhez eladó egy étterem teljes berendezé...
1 040 400 000 HUF
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (93478935)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
3 Szobás, erkélyes lakás a Nyuszi sétányon eladó! XXI. kerületben új tulajdonosát várja ez a csodálatos környezetben találhat...
59 900 000 HUF
981 967 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Gyál környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal