Eladó ingatlan Gyál környékén (28577 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 28 577 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (34745718)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó Budapest VII. kerületében, a Rottenbiller utcában egy nagy méretű lakás! Az ingatlan alapterülete 108m²-es, a társasház...
95 000 000 HUF
879 629 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi egyéb üzlethelyiség hirdetés (92393337)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 433 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó Budapest egyik legpezsgőbb és legkeresettebb városrészében, a VII. kerület szívében, a Wesselényi utcában, a bulinegyed k...
350 000 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest V. kerületi étterem, vendéglő hirdetés (23876743)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó a Molnár utcában egy 100nm-es vendéglátó egység! Az ingatlan szuterén elhelyezkedésű, de ezáltal kiváló lehet szórakozó...
85 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi iroda irodaházban hirdetés (99722931)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 264 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó újszerű iroda a Parlament közelében! Kiadó az Akadémia utcában, egy polgári lakásban levő, igényesen felújított 264m²-e...
300 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (54327856)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VIII. kerület Corvin sétánynál új építésű lakás eladó -- bérlővel vagy bérlő nélkül! Az ingatlan 5. emeleten helyezk...
74 900 000 HUF
2 202 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb üzlethelyiség hirdetés (27697689)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó a VI. kerületben, a Szondi utcában egy nagyméretű üzlethelyiség! Az ingatlan101 m²-es, utcai bejáratos, nagy üveg portá...
82 820 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi egyéb üzlethelyiség hirdetés (44945433)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Budapest 11. kerületének frekventált környékén, a Móricz Zsigmond körtér vonzásában eladó egy nagyon hangulatos, patinás, több ...
73 200 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi étterem, vendéglő hirdetés (93791731)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Bp. 11. kerületének frekventált környékén, a Móricz Zsigmond körtér vonzásában egy rendkívül hangulatos, patinás, több év...
73 200 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi étterem, vendéglő hirdetés (15235322)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó az Almássy tér vonzáskörzetében egy utcafronti, teljes mértékben felújított szuterén szinten elhelyezkedő, de ablakokkal ...
49 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi étterem, vendéglő hirdetés (74376945)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Exkluzív vendéglátó egység eladó! Budapest VI. kerületében a szórakozó negyedben, eladó egy teljeskörűen felújított, korszerű...
150 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (85333798)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 7
A XVI. kerület Mátyásföld városrészén magánszállás funkcióját ellátó családi ház eladó! A ház mintegy 240m² összterületű körb...
190 000 000 HUF
791 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi étterem, vendéglő hirdetés (34694796)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 143 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
A VIII. kerület frekventált részén, egyetemek, kollégiumok és hostelek szomszédságában található, szuterén szinten elhelyezkedő...
54 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi étterem, vendéglő hirdetés (55535525)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 149 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Széll Kálmán tér közelében vendéglátóhely tulajdonjoga eladó. Az üvegportálos üzlethelyiség alapterülete 93 m2, 56 m2 galéria...
265 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi műhely hirdetés (54613387)
28 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 5280 m2
Szobaszám: n/a
Maglódon kínálunk megvételre 5280 nm alapterületű - ipari területet! A terület teljes közművel rendelkezik (villanyórával). Besorolása: gszk / 9 övezet Érdeklődés esetén hívjon bizalommal!
200 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi ikerház hirdetés (46823897)
28 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Budapesten a 17. kerületben - új építésű - földszintes ikerházfél eladó! A megvételre kínált ingatlan egy amerikai konyha és ...
138 000 000 HUF
1 254 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi lakóövezeti telek hirdetés (89897947)
28 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 820 m2
Szobaszám: n/a
Budapesten a 17. kerületben 820 nm alapterületű építési telek eladó! Közművek nincsenek bekötve - telek körbekerített! A telken egy bontandó épület található. Érdeklődés esetén hívjon bizalommal!
40 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi ikerház hirdetés (45848863)
28 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 143 m2
Telekterület: 475 m2
Szobaszám: 4
Budapesten a 17. kerületben - új építésű - ikerházfél eladó! A megvételre kínált ingatlan belső kétszintes nettó 143 nm alapt...
149 900 000 HUF
1 048 251 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (34832635)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 520 m2
Telekterület: 950 m2
Szobaszám: 20
Ritka lehetőség a 17. kerületben - Rákoscsabán! A megvételre kínált ingatlan mintegy 950 nm alapterületű sarok telken fekszik...
499 000 000 HUF
959 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mendei tégla lakás hirdetés (92474133)
28 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Mendén kínálunk megvételre egy 80 nm alapterületű -új építésű lakást! A lakásban egy amerikai konyha nappalival, három szoba, előtér, gépészeti helyiség, fürdőszoba és w. C. Került kialakításra. Érdeklődés esetén hívjon bizalommal!
74 900 000 HUF
936 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ecseri családi ház hirdetés (71348375)
28 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 640 m2
Szobaszám: 4
Ecseren a dombon kínálunk megvételre egy 200 nm alapterületű családi házat! A családi ház földszintes -igény esetén a tetőtér...
148 000 000 HUF
740 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Gyál környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal