Eladó ingatlan Gyál környékén (28577 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 28 577 db
Eladó Csömöri családi ház hirdetés (14453574)
28 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 24200 m2
Szobaszám: 2
Csömörön kínálunk megvételre egy 60 nm két szobás újszerű házat - mellette egy 3 kialakítású helyiség. A házban egy amerikai k...
160 000 000 HUF
1 066 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csömöri lakóövezeti telek hirdetés (25229627)
28 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 21426 m2
Szobaszám: n/a
Csömörön kínálunk megvételre egy panorámás - mezőgazdasági területet! Beépíthető: 2% Besorolása. MA1 A területet nincs bekerí...
85 000 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi lakóövezeti telek hirdetés (44693746)
28 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2500 m2
Szobaszám: n/a
Budapesten a 17. kerületben kínálunk megvételre egy 2500 nm alapterületű területet! "Művelési ág alól kivont" A terület körbe...
39 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi lakóövezeti telek hirdetés (34434561)
28 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 5276 m2
Szobaszám: n/a
Maglódon a Bauhaus közelében kínálunk megvételre egy 5276 nm alapterületű területet - aszfaltozott útról megközelíthető! Beépí...
885 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi műhely hirdetés (35331384)
28 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 6896 m2
Szobaszám: n/a
Maglódon kínálunk megvételre egy 6896 nm alapterületű - ipari telket! "Művelési ág alól kivont" Közművek az utcában vannak! Telek utcafront szélessége: 42 méter. Beépíthető: 40% Érdeklődés esetén hívjon bizalommal!
100 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (81355647)
28 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 2
Budapesten a 17. kerületben kínálunk megvételre egy 49 nm alapterületű igényesen felújított családi házat! A ház földszintes ...
74 500 000 HUF
1 520 408 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (43444288)
28 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapesten a 7. kerületben -Király utcához közel - 35 nm alapterületű lakás eladó! A lakás frissen festett - fél emeleti, egy szobás, konyha, kamra, és egy előszoba. Érdeklődés esetén hívjon bizalommal!
56 500 000 HUF
1 614 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (93544333)
28 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 4800 m2
Szobaszám: n/a
Budapesten a 17. kerületben kínálunk megvételre egy 200 nm alapterületű felújított házat a hozzátartozó 4800 nm alapterületű telekkel. Közművek telken belül vannak! Érdeklődés esetén hívjon bizalommal! 06 70 886 3179
360 000 000 HUF
1 800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (92733334)
28 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 5
Budapesten a 17. kerületben belső kétszintes ikerfél eladó! A földszinten (62 nm ) nappali konyha étkezővel, előtér, fürdőszo...
140 000 000 HUF
1 166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ecseri családi ház hirdetés (45886644)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 2030 m2
Szobaszám: 1
Ecseren- külterületi részen kínálunk megvételre egy 2030 nm alapterületű telket! A telken egy 37 nm alapterületű alápincézett ...
49 500 000 HUF
1 337 837 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csömöri lakóövezeti telek hirdetés (74798547)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 21400 m2
Szobaszám: n/a
Csömörön kínálunk megvételre egy örök panorámás telket! Besorolás: MA1 A telek utcafront szélessége 42 méter. Beépíthető: 2% - mezőgazdasági épület. A terület nincs bekerítve -könnyen megközelíthető! Érdeklődés esetén hívjon bizalommal! 06 70 886 3179
91 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi lakóövezeti telek hirdetés (21635997)
28 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: n/a
Budapesten a 16. kerületben kínálunk megvételre egy 800 nm alapterületű építési telket! Beépíthető:25% Közművek: víz, csatorn...
90 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi lakóövezeti telek hirdetés (53432393)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: n/a
Budapesten a 17. kerületben 1000 nm alapterületű építési telekeladó! Szabályos téglalap alakú sík terület- építmény nincs rajta. Közművek: víz, áram, gáztelken és a csatorna belül van! Érdeklődés esetén hívjon bizalommal! 06 70 886 3179
100 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli ikerház hirdetés (33572738)
28 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: 430 m2
Szobaszám: 5
Pécelen kínálunk megvételre egy 119 nm alapterületű új építésű ikerházat nagy méretű terasszal és erkéllyel! Az ingatlan bels...
129 900 000 HUF
1 091 596 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi lakóövezeti telek hirdetés (85588534)
28 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1230 m2
Szobaszám: n/a
Budapesten a 17. kerületben kínálunk megvételre egy 1230 nm alapterületű építési telket! Beépíthető: 25% Közművek: áram - víz...
78 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi lakóövezeti telek hirdetés (19822284)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2816 m2
Szobaszám: n/a
Budapesten a 17. kerületben kínálunk megvételre egy 2816 nm alapterületű építési telket! A telek megközelíthető aszfaltozott ...
280 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi lakóövezeti telek hirdetés (79726144)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: n/a
Budapesten a 17. kerületben 1200 nm alapterületű építési telek eladó! A telek aszfaltozott útról megközelíthető - szabályos t...
77 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi lakóövezeti telek hirdetés (22348395)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 11000 m2
Szobaszám: n/a
Budapesten a 7. kerületben kínálunk eladásra egy 1100 nm alapterületű építési telket! A szóban forgó telek 10 - 12 emeletes társasház építésére alkalmas! Érdeklődés esetén hívjon bizalommal! 06 70 886 3179
650 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi lakóövezeti telek hirdetés (49922776)