Eladó ingatlan Gyál környékén (28688 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 28 688 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (94955746)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Azonnal költözhető teljesen felújított napfényes tágas lakás várja első lakóit vagy befektetőjét. Főbb adatok: Alapterület: 7...
89 900 000 HUF
1 284 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (67279263)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A 14. kerület határán nyugodt környéken eladó ez 39 nm-es másfél szobás, teraszos kis lakás. Az ingatlan elképesztően világos, ...
75 000 000 HUF
1 923 076 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (65422473)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Befektetők és első lakást keresők figyelem! A város közepén eladó egy 34 m²-es, felújítandó garzonlakás, amely kiváló lehetős...
49 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34533517)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nagy tér, nagy lehetőségek a Keletinél! Ingatlan jellemzői: Alapterület: 95 nm Szint: földszinti Állapot: közepes, felújít...
95 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (14333679)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kivételes adottságú klasszikus polgári lakás a VII. kerület szívében, a Zsinagóga közvetlen szomszédságában! Rövid áttekintés...
162 000 000 HUF
1 191 176 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (71375656)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Páratlan, időtálló státusz Budapest szívében English text below! Kevés hasonlóan megismételhetetlen adottságú lakás létezik, ...
212 000 000 HUF
2 185 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (67599658)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fedezd fel a város egyik igazi Privilégiumát! English text below! Egy ingatlan, ami nemcsak otthon, hanem státusz és különleg...
128 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (49833577)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Galériás, költözhető lakás a New York Kávéház közelében világos, jól kihasználható tér 35 m²-en Eladó egy 35 m²-es, galériás, ...
61 000 000 HUF
1 742 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (63343748)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Éljen a főváros központjától csupán néhány megállóra! Belső udvari, csendes ingatlan! Erkel Színház, éttermek, kávézók, edzőter...
73 000 000 HUF
1 280 701 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (24474724)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Városliget szomszédságában, világos, nagy belmagasságú lakás eladó kiváló otthon vagy befektetés! Világos lakás Budapest zöld...
85 000 000 HUF
1 465 517 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (32337674)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Teljeskörűen felújított szuterén lakás, azonnal költözhető állapotban a Városligettől pár perc sétára, központi elhelyezkedésse...
47 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (79394493)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Palotanegyed szívében sokoldalú, frissen felújított ingatlan ELADÓ! AZONNAL költözhető, tehermentes, üzleti célra is ALKALMAS...
39 990 000 HUF
1 025 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi családi ház hirdetés (47736312)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 272 m2
Szobaszám: 3
Ritka lehetőség Soroksáron! Önálló családi ház csendes zsákutcában, pár perc sétára a központtól! Szeretnél egy nyugodt, bizton...
76 000 000 HUF
904 761 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (42254249)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 614 m2
Szobaszám: 2
Egyedi lehetőségekkel teli csendes ház Rákoscsabán! Budapest 17. kerületében nyugodt, kertvárosias részen eladó egy 100 nm-es, ...
107 000 000 HUF
1 070 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (65733443)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest x. kerületének Kőbánya - Városközpont részén, 63 nm nagyságú, teljes körűen felújított lakás eladó! Három külön nyíló ...
64 900 000 HUF
1 030 158 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (25847794)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kivételes piaci lehetőség: 10% önerővel a dobó katica utcában[első 4 kép látványtervezet! ! ! ]A piac nem vár, az Otthon Start ...
64 900 000 HUF
1 224 528 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (86429497)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tágas, 67 nm-es, napfényes lakás Kispest kiváló zöldövezetében, saját sorompós parkolóval és remek lakóközösséggel. Irányár: 74...
74 800 000 HUF
1 116 417 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (72791374)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 197 m2
Telekterület: 584 m2
Szobaszám: 6
Olyan otthont keres ahol mindenki elfér? Szeretné a saját igényeire szabni? a közlekedés legyen jó, de a környék meg csendes? A...
139 900 000 HUF
710 152 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi ikerház hirdetés (47744747)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Alacsony fenntartási költségű, modern kertes házra vágyik, távol a város ZAJÁTÓL? Ajánlom figyelmébe ezt a 2021-ben épült, tech...
118 500 000 HUF
1 481 250 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi házrész hirdetés (53318932)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 256 m2
Szobaszám: 3
Budapest 18. kerületében a Béke tér közelében 1 szintes, 64nm-es, pincés, házrész eladó. Telek:256 nm-es telekrész tartozik ehh...
84 900 000 HUF
1 326 562 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Gyál környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal