Eladó ingatlan Gyál környékén (28688 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 28 688 db
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (45254322)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó világos, jó elosztású lakás Kispesten kiváló lehetőség családoknak és befektetőknekKispest kedvelt részén eladó egy 67 m²...
79 900 000 HUF
1 192 537 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (76462143)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, napfényes otthon extrákkal az Újhegyi lakótelepen! Budapest x. kerület, 50 nm, v. emelet, azonnal költözhető. Lifte...
69 000 000 HUF
1 380 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVII. kerületi házrész hirdetés (93997387)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 1456 m2
Szobaszám: 4
Két külön bejáratú lakás 41m2 és 67m2 egy házban, egyben kedvező, 80. 000. 000 Ft irányáron eladó a XVII. kerületben. Rákoscsab...
80 000 000 HUF
740 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (65393495)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 120 nm-es, 3 szobás lakás Kőbánya Óhegyen rengeteg lehetőséggel! Budapest x. kerületének kedvelt részén, Óhegyen, a Város...
88 700 000 HUF
739 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi házrész hirdetés (38334373)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 40 m2
Szobaszám: 1
Azonnal költözhető, tehermentes ingatlan a XXIII. kerületben a Városközponthoz közel. Budapest XXIII. kerületének központi rész...
32 900 000 HUF
913 888 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (36943784)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 263 m2
Telekterület: 894 m2
Szobaszám: 4
Eladó jó állapotú családi ház! Pestszentimrén eladóvá vált egy 896 négyzetméteres telken fekvő, 170 négyzetméter hasznos alapte...
125 000 000 HUF
475 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (13248435)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 684 m2
Szobaszám: 4
Ez az ingatlan ideális befektetési lehetőség, vagy remek választás azok számára, akik egy otthonos, nyugodt környezetben szeret...
89 990 000 HUF
473 631 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (91437872)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó felújított panel lakás Budapest XIX. kerületében! Budapest 19. kerületében kínálok megvételre egy 52 m² alapterületű, 1 +...
63 500 000 HUF
1 221 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (82764585)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Valódi kis ékszerdoboz a XVIII. kerület szívében. Megvételre kínálok Budapesten a 18. kerület Bókay telepen, 4 emeletes tégla t...
69 900 000 HUF
1 487 234 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (71647758)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a x. Ker. Hang utcában egy 38nm-es, egy szobás, X. emeleti, jó állapotú, alacsony rezsivel rendelkező lakás, . Ház:Az 197...
46 900 000 HUF
1 234 210 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (98329614)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 888 m2
Szobaszám: 5
Ne maradj le! Ritka lehetőség a 18. kerületben! Többfunkciós családi ház hatalmas telekkel, akár 3 külön lakássá alakítható ide...
98 000 000 HUF
753 846 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (99453629)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest x. kerületben, Óhegy kerületrészben, rendezett, szigetelt 4 emeletes társasház, 4. emeletén, egy 49 nm-es, 2 szo...
58 990 000 HUF
1 203 877 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (99184382)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 571 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Tervezhető nyugalom a XVII. kerületben: Két szintes családi ház garázzsal, kerttel jó áron eladó. Keresi a békés, kertvárosi él...
119 000 000 HUF
1 122 641 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (74947328)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest X. kerületének Óhegy városrészen, teljes körűen felújított, belső kétszintes három szobás lakás eladó! 68 Nm nagyságú,...
54 999 000 HUF
1 279 046 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (69495357)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kedvező árú lakás kiváló helyen Havanna lakótelep, Üllői út közelében! Eladó a Havanna lakótelepen, az Üllői út közvetlen szoms...
51 000 000 HUF
1 457 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (85974328)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kis lakás, saját kerttel nyugodt környezetben, a XVIII. kerületbenBudapest XVIII. kerületében, Újpéteritelepen, az Ady Endre Ál...
33 900 000 HUF
1 168 965 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki irodaház hirdetés (34739953)