Eladó ingatlan Gyál környékén (28688 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 28 688 db
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (77394735)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 536 m2
Szobaszám: 5
Kétgenerációs családok figyelem! Két ház egy telken Kispest szívében. Eladó két tágas, családi ház egy telken, Kispest dinami...
149 900 000 HUF
908 484 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (56293287)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Budapest 18. kerületében a Havanna lakótelepen, 11 emeletes panelház 2. emeletén, egy 59 nm-es, 1+2 félszobás lakás, új a...
59 900 000 HUF
1 015 254 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (77585492)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XX. kerületében eladó egy négylakásos társasház 1. Lakása A lakás mérete 45 m2 A lakáshoz 370 m2 saját telek tartozik...
44 900 000 HUF
997 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (83893478)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pesterzsébeten, Erzsébetfalván, a városközponttól 5 perc sétára, egy földszinti, 2 szobás, 56 nm-es, hőszigetelt, felújított la...
49 500 000 HUF
883 928 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (33779794)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Árkád Bevásárlóközpont közelében eladó, egy jó állapotú, 71 nm-es, 3 szobás + 4 nm erkéllyel rendelkező, 6. emeleti, parkra néz...
82 900 000 HUF
1 167 605 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (52357836)
38 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Megvételre kínálok Pesterzsébet nyugodt és biztonságos részén a Vágóhíd utcai lakótelepen, egy jó állapotú, tágas, azonnal költ...
69 480 000 HUF
1 068 923 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (73696747)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, praktikus elosztású, erkélyes lakás Budapest XX. kerületének közkedvelt részén, a Topánka utcában, Pesterzsébet városk...
58 000 000 HUF
1 208 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (79854637)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 888 m2
Szobaszám: 5
Ne maradj le! Ritka lehetőség a 18. kerületben! Többfunkciós családi ház hatalmas telekkel, akár 3 külön lakássá alakítható i...
98 000 000 HUF
753 846 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (47979269)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó világos, 2 szobás, felújítandó lakás Kőbányán, a Harmat utcában Kőbánya kedvelt részén, a Harmat utcában kínálok megvéte...
57 500 000 HUF
1 084 905 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (54791382)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 156 m2
Telekterület: 535 m2
Szobaszám: 6
Eladó Budapest 18. kerületében Ganz-telep kerületrészben, 535 nm-es telken, egy 3 generáció együttélésére is alkalmas, bruttó 1...
134 900 000 HUF
864 743 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi házrész hirdetés (75337979)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 362 m2
Szobaszám: 2
XIX. Óváros, 2 db. Felújítandó HÁZRÉSZ. BEFEKTETŐK, ingatlan flippingel foglalkozók FIGYELEM! ! ! Kispest óvárosi részén kí...
59 900 000 HUF
788 157 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (77743791)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, napfényes otthon extrákkal az Újhegyi lakótelepen! Budapest x. kerület, 50 nm, v. emelet, azonnal költözhető. Lif...
69 000 000 HUF
1 380 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (23752373)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kis lakás, saját kerttel nyugodt környezetben, a XVIII. kerületben Budapest XVIII. kerületében, Újpéteritelepen, az Ady Endre ...
33 900 000 HUF
1 168 965 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (26733542)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 120 nm-es, 3 szobás lakás Kőbánya Óhegyen rengeteg lehetőséggel! Budapest x. kerületének kedvelt részén, Óhegyen, a Vár...
88 700 000 HUF
739 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (96872531)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 563 m2
Szobaszám: 6
Eladó Budapest 18. kerületében Erzsébettelep kerületrész csendes utcájban, 563 m²-es telken egy két szintes, összesen 240 m²-es...
99 900 000 HUF
416 250 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (54957487)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a x. Ker. Hang utcában egy 38nm-es, egy szobás, X. emeleti, jó állapotú, alacsony rezsivel rendelkező lakás, . Ház: Az ...
46 900 000 HUF
1 234 210 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (63133758)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XVIII. kerület Havanna lakótelepen eladó lakás! Eladó egy 35 m²-es, 11. emeleti, erkélyes lakás a közkedvelt Havanna ...
41 990 000 HUF
1 199 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (41935437)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 197 m2
Telekterület: 584 m2
Szobaszám: 6
Olyan otthont keres ahol mindenki elfér? Szeretné a saját igényeire szabni? a közlekedés legyen jó, de a környék meg csendes? A...
139 900 000 HUF
710 152 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi házrész hirdetés (32696434)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 1456 m2
Szobaszám: 4
Két külön bejáratú lakás 41m2 és 67m2 egy házban, egyben kedvező, 80. 000. 000 Ft irányáron eladó a XVII. kerületben. Rákoscs...
80 000 000 HUF
740 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (45346342)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó napfényes, erkélyes lakás kiváló lokációval a Budapest XXI. kerületében, Csepelen! A Kossuth Lajos utca egyik panelprog...
58 500 000 HUF
1 008 620 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Gyál környékén?