Eladó felújítandó panel lakás - Budapest X. kerület
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:66 napja a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Budapest X. kerület
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Panel
- Alapterület:53 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2
- Állapot:Felújítandó
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:Földszint
- Erkély:nincs megadva
- Lift:Van
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Távfűtés
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Jó
- Tájolás:DK
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:Van
- Kapcsolatfelvétel

Janik Zsolt
+36-(70)-427-9898
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: LK090319
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó lakás, Budapest 10. ker.
Eladó világos, 2 szobás, felújítandó lakás Kőbányán, a Harmat utcában
Kőbánya kedvelt részén, a Harmat utcában kínálok megvételre egy 53 nm -es, kiváló elosztású, felújítandó lakást, amely remek lehetőséget kínál saját igények szerinti kialakításra.
Az ingatlan jellemzői:
két külön nyíló szoba ideális családoknak vagy befektetésnek
világos, ablakos konyha
külön fürdőszoba és WC
praktikus előszoba, jó tárolási lehetőségekkel
A házról:
Az 1970-es években épült, 10 emeletes panelház, amely ugyan még nem vett részt panelprogramban, azonban folyamatosan karbantartott, kiváló lakóközösséggel rendelkezik.
A társasház rendezett, kamerarendszerrel felszerelt, így biztonságos és nyugodt lakókörnyezetet biztosít.
Elhelyezkedés és közlekedés:
A környék infrastruktúrája kiváló: a közelben iskola, óvoda, valamint számos bevásárlási lehetőség megtalálható.
Buszmegálló kb. 200 Méterre gyors eljutás a város több pontjára
a ház előtt és a környéken ingyenes parkolás biztosított
Finanszírozás:
Az ingatlan Otthon Start Program keretében is megvásárolható. Kérje tapasztalt pénzügyi szakértőnk díjmentes segítségét, aki leveszi az ügyintézés teljes terhét az Ön válláról.
Önnek kizárólag a bank által meghatározott költségeket kell megfizetnie, a Credipass felé nincs díjfizetési kötelezettség.
Ez a lakás kiváló választás lehet saját otthonnak vagy befektetésnek egyaránt!
Hívjon bizalommal, és tekintse meg személyesen!
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Érd. : Janik Zsolt +36704279898
Referencia szám: lk090319 Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Tetszett ez az eladó Budapest X. kerületi felújítandó 2 szobás panel lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó panel lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest X. kerület oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 54 900 000 HUF és mivel az alapterülete 53 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1 035 849 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Janik Zsolt összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Üllő összes hirdetése között is.

