Eladó ingatlan Gyál környékén (28695 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 28 695 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (44539394)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Kiváló állapotú, 3 hálószobás társasházi lakás a Keleti Pályaudvar közelében eladó! Nagyméretű szigetes konyha-étkező, 2 fürdős...
127 900 000 HUF
926 811 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (87893757)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tisztelt Érdeklődő! Budapest 8. kerületében, a Népszínház utcában kínálunk eladásra egy 66nm-es körbejárható tágas szobákkal ...
71 900 000 HUF
1 089 393 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (44764435)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó a VI. kerület frekventált, de csendes részén, a Szondi utcában egy 88 nm-es, első emeleti, kiváló adottságokkal rendelkez...
135 000 000 HUF
1 534 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (66969158)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Corvin Pláza közelében eladó felújított polgári lakás! Scroll down for English! Eladásra kínálok egy 100 nm-es, frissen felúj...
129 000 000 HUF
1 290 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (47333474)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
14. kerület frekventált részén, jó közlekedés mellett eladó egy világos, kertkapcsolatos, erkélyes 68 nm-es, 2 szobás (3 szobás...
73 900 000 HUF
1 086 764 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (41195977)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Erkélyes, bútorozott, 65 nm-es lakás eladó a Corvin sétányon, 10. emeleti, panorámás kilátással! A Corvin sétányon kínálunk e...
144 990 000 HUF
2 230 615 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (45744685)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó nagypolgári lakás az Andrássy út közelében. A VI. kerület egyik legpatinásabb részén, a Bajza utcában, az Epreskert és ...
94 900 000 HUF
1 157 317 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (44812599)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a 2. kerületben, a Budai Vár lábánál, felújított 82 nm, 2 szobás tágas lakás! / For English please scroll down! Bel-Bud...
145 000 000 HUF
1 768 292 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (66673738)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Budapest VIII. kerületében, a Baross utcában kínálunk megvételre egy 113 m2-es, felújítandó, 4 szobás polgári lakást, amely kiv...
99 000 000 HUF
876 106 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (42693925)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladásra kínálom Budapest szívében, ezt a 110 nm felújított, 3+1 szobás, különleges atmoszférával rendelkező, napos, világos bú...
109 000 000 HUF
1 009 259 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (75543723)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás, lakás az Örs vezér tér közelében külön konyhával. Az Örs vezér tértől pár percre, az Ormánság utcában kínálun...
69 900 000 HUF
1 398 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (98577497)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A VIII. kerület egyik különleges hangulatú, történelmi miliővel átitatott részén kínálunk megvételre egy igazán egyedi adottság...
121 000 000 HUF
1 043 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi ikerház hirdetés (43499414)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 458 m2
Szobaszám: 7
Eladó hangulatos, kétgenerációs családi ház a XVI. kerület Sashalom részénBudapest XVI. kerületének kedvelt, csendes részén, Sa...
179 900 000 HUF
946 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bugyi családi ház hirdetés (37953739)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 967 m2
Szobaszám: 4
Eladó Új építésű Családi Ház Bugyin Modern Kényelem, Csendes Környezet, ZsákutcaBugyi nyugodt, természetközeli részén kínálunk ...
107 950 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34839378)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Valódi kis ékszerdoboz a XVIII. kerület szívében. Megvételre kínálok Budapesten a 18. kerület Bókay telepen, 4 emeletes tégla t...
69 900 000 HUF
1 487 234 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi ikerház hirdetés (42143777)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 458 m2
Szobaszám: 7
179 900 000 HUF
946 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (53397689)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest x. kerületben, Óhegy kerületrészben, rendezett, szigetelt 4 emeletes társasház, 4. emeletén, egy 49 nm-es, 2 szo...
58 990 000 HUF
1 203 877 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (77394397)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest szívében, a VI. kerület elegáns részén, a Gozsdu udvar közelében kínálunk megvételre egy közel 100 m²-es, teljes körűe...
145 000 000 HUF
1 479 591 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (34471374)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest belvárosában kínálunk megvételre egy kivételes adottságokkal rendelkező, 88 m²-es, háromszobás, első emeleti lakást, a...
129 500 000 HUF
1 471 590 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (49769375)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest VI. kerületének szívében, a közkedvelt Vörösmarty utcában kínálunk megvételre egy kiváló állapotú, tágas és igényesen ...
139 900 000 HUF
1 488 297 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Gyál környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal