Eladó ingatlan Hajdú-Bihar megye 30 millióig (895 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Hajdú-Bihar megye 30 millióig

Rendezés:

Összes találat: 895 db
Eladó Hajdúdorogi családi ház hirdetés (49433193)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 863 m2
Szobaszám: 2
Eladó Hajdúdorog Keleti utcán a központhoz közel egy felújítandó 2 szobás összkomfortos kertes családi ház. Ára: 14. 990. 000...
14 990 000 HUF
267 678 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (23434673)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: 914 m2
Szobaszám: 1
Debrecenben, a Biczó István kertben eladó egy 32nm-es, befejezés előtt álló, a 80-as évek elején épült zártkerti ingatlan. Az ...
14 990 000 HUF
468 437 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (91723974)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 270 m2
Szobaszám: 2
Hajdúböszörmény abszolút Belvárosában eladó egy 263 nm-es telken álló, 32 nm-es lakóház, amely bontandó vagy erősen felújítandó...
17 900 000 HUF
511 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszováti családi ház hirdetés (87627474)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 1311 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Hajdúszovát csendes utcájában, mindössze 15 percre Debrecen városától - 48, 5 m² lakótér - praktikus elosztá...
19 900 000 HUF
414 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni lakóövezeti telek hirdetés (55532353)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3543 m2
Szobaszám: n/a
Ha egy csendes, természetközeli területet keresel, ahol egyszerre valósíthatod meg a kikapcsolódást és a hosszú távú befektetés...
14 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Püspökladányi családi ház hirdetés (23939495)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 895 m2
Szobaszám: 2
A Betty Home Ingatlan Iroda eladásra kínál Hajdú-Bihar Vármegyében Püspökladány belvárosában egy 68m2-es családi házat. Az ing...
23 990 000 HUF
352 794 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Biharkeresztesi családi ház hirdetés (44254333)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1900 m2
Szobaszám: 2
Otthon + nagy telek = lehetőség Biharkeresztesen! Eladó egy 65 m²-es családi ház hatalmas, 1900 m²-es telken tökéletes választá...
19 500 000 HUF
300 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni családi ház hirdetés (75397439)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: 1151 m2
Szobaszám: 1
Eladó ház Martinkán - felújított, azonnal költözhető, nagy telekkel Helyszín: Martinka Alapterület: 33 nm Telek terület: 1151 ...
27 900 000 HUF
845 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni lakóövezeti telek hirdetés (82448434)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1600 m2
Szobaszám: n/a
Építési telek eladó Sámsonkerten. Eladásra kínálunk egy LF-5-ös lakóövezetbe sorolt, építési telket. Sámsonkert kedvelt, din...
19 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni családi ház hirdetés (33336234)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1375 m2
Szobaszám: 2
Árcsökkenés! ! Hajdúsámsonban építési telek 1375 nm eladó. (Rajta bontandó ház) Építési telek, teljes összközműves, ezzel má...
17 900 000 HUF
358 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni lakóövezeti telek hirdetés (77281492)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1095 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Debrecen Halápon egy 1095 nm-es, belterületi építési telek. Ideális választás lehet azoknak, akik Debrecen közelében, de ...
15 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúdorogi családi ház hirdetés (73738475)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 1079 m2
Szobaszám: 3
Szeretne egy saját igények szerint felújítható otthont vagy befektetési lehetőséget? Akkor ez az ingatlan remek választás lehe...
27 499 000 HUF
239 121 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (32979147)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 115 m2
Szobaszám: 1
Debrecen- Belváros, hűszigetelt, 25 m2-es, tégla építésű, gázfűtéses, teljes körűen felújított, belső házrész, 115 m2 telekréss...
21 900 000 HUF
591 891 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bocskaikerti családi ház hirdetés (84927384)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a Rákóczikertbe, egy 70m²-es, zártkerti ingatlan / gazdasági épület/ 640 m²-es telken, amely tökéletes választás azoknak,...
19 900 000 HUF
284 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentpéterszegi családi ház hirdetés (33976853)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: 1162 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Megvételre kínálok Hajdú-Bihar vármegyében, Szentpéterszegen, egy 53 nm alapterületű családi házat. Az ingatlan 1966-ban épült,...
15 000 000 HUF
283 018 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kabai lakóövezeti telek hirdetés (24734395)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 616 m2
Szobaszám: n/a
Megvételre kínálok Hajdú-Bihar vármegyében, Kabán egy 616nm nagyságú, két utcára nyíló építési telket. Az ingatlan, belterülete...
3 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszacsegei családi ház hirdetés (57863564)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 310 m2
Szobaszám: 3
Szinte azonnal költözhető családi ház Tiszacsegén! Tiszacsege nyugodt részén kínálunk megvételre egy vályogból épült, 3 szobás ...
12 610 000 HUF
106 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentpéterszegi családi ház hirdetés (89788417)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: 1162 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó családi ház Szentpéterszegen - remek lehetőség csendes, barátságos környezetben! Főbb jellemző: -53 m2-es családi ház H...
15 000 000 HUF
283 018 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tetétleni családi ház hirdetés (54112997)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Tetétlenen csendes, rendezett utcában, 1500 nm-es telken, 73 nm-es, 1+3 szobás, étkező-konyhás, felújított családi ház eladó! ...
24 000 000 HUF
328 767 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hosszúpályi családi ház hirdetés (15573333)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 777 m2
Szobaszám: 3
Debrecentől alig 20 km-re, Hosszúpályi csendes, mégis központi részén lehetőség nyílik egy olyan ingatlan megszerzésére, amely ...
13 900 000 HUF
231 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Hajdú-Bihar megye területén?
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Hajdú-Bihar megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal