Eladó ingatlan Hajdú-Bihar megye 30 millióig (895 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Hajdú-Bihar megye 30 millióig

Rendezés:

Összes találat: 895 db
Eladó Földesi családi ház hirdetés (62339741)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Földes aszfaltos, közvilágítással ellátott, rendezett utcájában eladó egy 86 m²-es, mely kiváló lehetőség fiatalok első otthoná...
18 700 000 HUF
217 441 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komádi családi ház hirdetés (29795338)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1118 m2
Szobaszám: 2
Komádi csendes részén eladó egy 67 m2 alapterületű, felújítandó családi ház, mely egy 1 118 m2-es, tágas telken helyezkedik el....
7 900 000 HUF
117 910 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíradonyi családi ház hirdetés (39257275)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíradony csendes, rendezett utcájában eladó egy 10×9, 6 m-es, kb. 70 M² hasznos alapterületű családi ház, amely 4000 m²-es, ké...
27 000 000 HUF
385 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újlétai családi ház hirdetés (28257441)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 1446 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Újléta csendes, rendezett utcájában egy 63 m²-es, két szoba–étkezős családi házat, amely felújításra, moderni...
20 000 000 HUF
317 460 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mikepércsi családi ház hirdetés (41597757)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 550 m2
Telekterület: 370 m2
Szobaszám: 2
Mikepércs csendes, gépjármű forgalomtól mentes utcájában eladó egy 50 nm-es felújításra vagy (bontásra) szoruló családi ház. H...
26 900 000 HUF
48 909 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (33314782)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 307 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Debrecenben, Nagy Sándor-telepen, akciós, egyedi lehetőség A telek mérete 307 nm A ház alapterülete 70 nm. ...
29 900 000 HUF
427 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zsákai családi ház hirdetés (44924337)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 5866 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy 70 m2-es családi ház hatalmas, megosztható telken Zsákán! Csendes, biztonságos környéken, jó szomszédokkal, Zsáka k...
9 900 000 HUF
141 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (83384335)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 685 m2
Szobaszám: 1
Debrecen és Hajdúsámson között a 471-es út mellett, Szikigyakorban eladó egy hangulatos kis családi ház. - a ház 30 nm alapte...
25 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újlétai családi ház hirdetés (29564932)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 1446 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Újléta csendes, rendezett utcájában egy 63 nm-es két szoba-étkezős, felújításra, modernizálsára váró családi ...
20 000 000 HUF
317 460 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Püspökladányi családi ház hirdetés (73527347)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 1162 m2
Szobaszám: 4
Püspökladány központi utcájában üzlethelyiségnek, vagy akár kétgeneráció részére felújított ház eladó! Elosztása miatt tökélet...
29 500 000 HUF
184 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hosszúpályi családi ház hirdetés (48137769)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 1083 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy különleges lehetőséget rejtő, felújítandó családi ház Hosszúpályiban, Hajdú-Bihar megyében, mely nem csak egy, de két...
27 990 000 HUF
205 808 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (16557429)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 746 m2
Szobaszám: 2
Zártkerti Ingatlan Szikigyakorban. Debrecen, Szikigyakor területén kínálunk eladásra egy 55 m 2-es, felújítandó, zártkerti be...
19 900 000 HUF
361 818 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíradonyi családi ház hirdetés (43784598)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 4057 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Nyíradonyban Debrecen vonzáskörzetében! Csendes, kisvárosias környezetben, lakható, igény szerint felújítandó...
27 000 000 HUF
391 304 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Létavértesi egyéb ipari ingatlan hirdetés (29899717)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 197 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó Létavértes központjában, több célra is alkalmas áruház besorolású ingatlan, mely korábban élelmiszer gyártó üzemként műkö...
29 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nádudvari családi ház hirdetés (26739547)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 2040 m2
Szobaszám: 1
Nádudvaron, kisvárosi övezetben eladó új építésű, 35 nm-es, kis családi ház és 36 nm-es garázs, tároló. A felépült ingatlanok ...
12 500 000 HUF
357 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Létavértesi családi ház hirdetés (43593574)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 770 m2
Szobaszám: 3
Létavértes központjában, 3 szobás, étkező-konyhás, 89nm-es családi ház, 770 nm-es telken, különálló garázzsal eladó! Jellemző...
25 000 000 HUF
280 898 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (53297363)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 854 m2
Szobaszám: 2
Eladó Debrecen Biczó István kertben található 37 nm-es ház, telek árban, 854 nm zártkerti telekkel. a házban van víz, fördőszob...
23 000 000 HUF
621 621 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Berettyóújfalui családi ház hirdetés (95419496)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1646 m2
Szobaszám: 2
Kezdő otthon? Nyaraló? Befektetés? Ez a ház bármire nyitott! Ha szeretnél elszakadni a város zajától, és egy saját kis kuckór...
18 000 000 HUF
209 302 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újlétai családi ház hirdetés (47599367)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 1446 m2
Szobaszám: 2
20 000 000 HUF
317 460 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíradonyi lakóövezeti telek hirdetés (59993284)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 11152 m2
Szobaszám: n/a
Nyíradonyban, a Belvároshoz közel, építési és gazdálkodásra is alkalmas telek eladó! Főbb jellemzői: - 11. 152 Nm-es, - köz...
9 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Hajdú-Bihar megye területén?
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Hajdú-Bihar megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal