Eladó ingatlan Hajdú-Bihar megye 30 millióig (895 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Hajdú-Bihar megye 30 millióig

Rendezés:

Összes találat: 895 db
Eladó Pocsaji lakóövezeti telek hirdetés (49589767)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 827 m2
Szobaszám: n/a
Pocsaj központi, de csendes, családias részén eladó egy 827 nm nagyságú belterületi, 30 %-ban beépíthető telek. Kiváló ár-érték...
2 800 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (23433429)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 854 m2
Szobaszám: 2
Eladó Debrecen Biczó István kertben található 37 nm-es ház, 854 nm zártkerti telekkel. A házban van víz, telken belül gáz. a h...
23 000 000 HUF
621 621 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyírmártonfalvai egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (94179296)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Debrecentől fél órányi autóútra, Nyírmártonfalván csendes, természetközeli, de állandóan lakott, könnyen megközelíthető, kiváló...
29 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíradonyi külterületi telek hirdetés (38272842)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2128 m2
Szobaszám: n/a
Nyíradony város Tisztavíz településrészén kínálunk megvásárlásra egy 2128 nm-es, kivett tanya és szántó besorolás alá eső telke...
10 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni külterületi telek hirdetés (97594586)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 781 m2
Szobaszám: n/a
Töltődjön fel Debrecen mellett, csodás természeti környezetben! Debrecen - Erdőspusztán vált megvásárolhatóvá egy 781 nm-es, ...
8 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni külterületi telek hirdetés (31955353)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3864 m2
Szobaszám: n/a
Debrecen-Méhészkertben kínálunk megvásárlásra egy 3864 nm-es össz területű telket, mely 2053 nm-en kivett tanya és 1811 nm-en s...
13 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni külterületi telek hirdetés (53576548)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1034 m2
Szobaszám: n/a
Debrecen - Bánkon 1034 nm-es zártkerti telek eladó! A telek besorolását tekintve: kert, melynek 5, 04 aranykorona értéke van. ...
4 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (93588437)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 4636 m2
Szobaszám: 1
Debrecenben Mezőgazdasági Kerteszónában egy gazdálkodásra alkalmas lakóház 4600 nm földterülettel eladó. Az ingatlan jellemzői...
26 000 000 HUF
722 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúdorogi családi ház hirdetés (75754632)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 1533 m2
Szobaszám: 1
Hajdúdorogon eladó egy 1966 -ban épült családi ház. a telek mérete 1. 533 Nm, a rajta lévő családi ház 45 nm alapterületű. a há...
16 900 000 HUF
375 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nádudvari családi ház hirdetés (91846969)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 2040 m2
Szobaszám: 1
Nádudvaron, kisvárosi övezetben eladó új építésű, 35 nm-es, kis családi ház és 36 nm-es garázs, tároló. a felépült ingatlanok s...
12 500 000 HUF
357 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni külterületi telek hirdetés (45993225)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2942 m2
Szobaszám: n/a
Telephely kialakítására alkalmas, 2. 942 Nm-es, külterületi telek Debrecenben, Szikgáton eladó. a telek elhelyezkedése előnyös ...
11 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni külterületi telek hirdetés (75568469)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 5224 m2
Szobaszám: n/a
Telephely kialakítására alkalmas 5224 nm-es külterületi telek Debrecenben, Szikgáton eladó. a telek elhelyezkedése előnyős hang...
18 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni külterületi telek hirdetés (93427531)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 781 m2
Szobaszám: n/a
Élvezze a természetet egy debrecen közeli nyugalmas környezetben! Erdőspusztán egy 781 négyzetméteres telket, kis faházzal kí...
8 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúhadházi lakóövezeti telek hirdetés (32933363)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 4806 m2
Szobaszám: n/a
Hajdúhadház városközpontjához közel, lakóövezetben, kétirányú, aszfaltozott utcában 4806 nm-es építési telek eladó. A telek f...
21 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (25747634)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: 464 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Debrecen belvárosában, a Csapó utca közelében eladó egy 39 nm-es, tégla építésű, felújítandó házrész. Az ingatlan egy 464 nm te...
28 000 000 HUF
717 948 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírábrányi lakóövezeti telek hirdetés (95386393)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2265 m2
Szobaszám: n/a
Hajdú-Bihar vm. , Nyírábrány, belterületi telek eladó! Az ingatlan jellemzői: -2265 m2, kivett, beépítetlen területként nyil...
1 700 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúbagosi hétvégi ház hirdetés (53485334)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 818 m2
Szobaszám: + 2 fél
Debrecen, Vekeri-tó közelében eladó egy 818 nm-es művelési ág alól kivont telek, 25 nm-es téliesített faházzal és egy 10 nm-es ...
9 900 000 HUF
396 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (17735249)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: 464 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
28 000 000 HUF
717 948 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Berettyóújfalui egyéb lakás hirdetés (31865764)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Berettyóújfaluban az vasútállomás közelében egy fölszinti 2 szobás +amerikai konyhás nappalis, 58 m2 lakás. Belül és az u...
26 500 000 HUF
456 896 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bakonszegi családi ház hirdetés (34953564)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1582 m2
Szobaszám: 2
Csend és nyugalom közel a városhoz! Eladó Bakonszegen, rendezett, csendes faluban, alig 10 km-re Berettyóújfalutól, egy 1582 ...
12 000 000 HUF
200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Hajdú-Bihar megye területén?
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Hajdú-Bihar megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.