Eladó ingatlan Hajdú-Bihar megye 35 millióig (1049 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Hajdú-Bihar megye 35 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 049 db
Eladó Nádudvari családi ház hirdetés (93358272)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 938 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Nádudvar nyugodt, csendes területén 982m2 telket, amelyen 80m2 bontásra szoruló családi ház található! Debr...
10 000 000 HUF
125 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nádudvari családi ház hirdetés (61539872)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 1590 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk Nádudvar frekventált területén 1590m2 telken lévő 2 generáció részére is megfelelő ingatlant (64, 2m2 +60, 8m...
19 000 000 HUF
152 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (49345323)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 463 m2
Szobaszám: 2
Debrecenben a Császár Péter utcán 463 nm - es telek eladó. A telek főbb jellemzői: - a telken található egy 55 nm-es családi ...
31 900 000 HUF
580 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszacsegei lakóövezeti telek hirdetés (55471371)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1007 m2
Szobaszám: n/a
Tiszacsegén, a Zátony VI. Utca 8 alatt tehermentes építési telek eladó. Közművek az utcában. /A kép illusztráció/
3 200 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Balmazújvárosi hétvégi ház hirdetés (45783337)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Balmazújváros előtt, a Keleti főcsatorna mentén, 750 nm-es telken, 60 nm alapterületű, 3 szintes nyaraló eladó! Az ingatlan 19...
29 900 000 HUF
498 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói hétvégi ház hirdetés (43735434)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Hajdúszoboszló közelében, a Keleti-főcsatorna nádudvari szakaszán egy 45 m2-es, N + 2 szobás, tetőtérbeépítéses, saját stéggel ...
20 500 000 HUF
455 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni egyéb telek hirdetés (32653436)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1846 m2
Szobaszám: n/a
Debrecenben az Acsádi útból nyíló részen, a Garden Hotel Medical közelében, 1846 nm-es telek eladó! Jellemzők: - Az Acsádi út ...
29 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Derecskei lakóövezeti telek hirdetés (73246199)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3474 m2
Szobaszám: n/a
Derecskén, az autópálya felhajtó közelében, 3500 nm-es beépítetlen telek eladó! Jellemzők: - Lakóövezeti részen található. Lak...
16 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Derecskei családi ház hirdetés (34338373)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Derecskén belváros közeli utcában 68 nm-es, felújítandó, vályog falazatú családi ház 1800 nm-es telken eladó! Jellemzők: - a h...
32 500 000 HUF
477 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (35221942)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 829 m2
Szobaszám: 2
Debrecen-Nagycserén egy 829 m2-es nagyságú telken lévő, 56 m2-es, kétszobás lakóépülettel rendelkező tanya eladó! Jellemzők: -...
13 900 000 HUF
248 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszacsegei hétvégi ház hirdetés (88349973)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tiszacsegén az üdülőfaluban (a gyógyvízes termálfüfdő mellett) eladóvá vált egy 3 lakásos sorházban, 1+2 félszobás (75 m2-es), ...
19 900 000 HUF
265 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni teremgarázs hely hirdetés (74494243)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Debrecenben 25nm -es garázs, mélygarázsban Eladó! Eladó egy 11 méter hosszú, 2, 5 méter széles (25 nm-es)mélygarázs beállóhel...
11 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni külterületi telek hirdetés (75299357)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 737 m2
Szobaszám: n/a
Debrecen, Pacikertben művelési ág alól kivont, osztatlan közös tulajdonú, 1474 nm-es zártkerti telek fele eladó. Azonnal birtok...
9 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Bihardancsházai családi ház hirdetés (69394345)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 1899 m2
Szobaszám: 2
Egy lehetőség, ami türelemmel értékké válik! Talán éppen Ön az, aki ebben a házban meglátja a jövőt! Berettyóújfalutól mindössz...
8 000 000 HUF
129 032 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bihartordai családi ház hirdetés (55653533)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 2151 m2
Szobaszám: 2
Hajdú-Bihar vármegye, Bihartorda településen megvételre kínálok egy 96 nm alapterületű, két szobás, kádárkocka tipusú családi h...
13 900 000 HUF
144 791 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Polgári raktár hirdetés (69143488)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 320 m2
Telekterület: 680 m2
Szobaszám: n/a
Polgár központjában, a központi buszmegálló szomszédságában, közvetlenül főút mellett eladó egy 320 m² alapterületű épület, ame...
17 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Polgári egyéb üzlethelyiség hirdetés (96233487)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 320 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Polgár központjában, a központi buszmegálló szomszédságában, közvetlenül főút mellett eladó egy 320 m² alapterületű épület, ame...
17 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Berettyóújfalui családi ház hirdetés (77984574)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1646 m2
Szobaszám: 2
Kezdő otthon? Nyaraló? Befektetés? Ez a ház bármire nyitott! Ha szeretnél elszakadni a város zajától, és egy saját kis kuckóra ...
18 000 000 HUF
209 302 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bakonszegi családi ház hirdetés (96693773)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 3900 m2
Szobaszám: 1
Eladó egy különleges adottságú 48 m2-es ház Bakonszegen, 3900 m2-es erdős telekkel! Ritka lehetőség Bakonszegen, egy frekvent...
9 900 000 HUF
206 250 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Vámospércsi családi ház hirdetés (73827447)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 472 m2
Szobaszám: 2
Vámospércsen az Acsádi utca közelében eladó egy 60 nm-es, 2000-ben épült tégla építésű felújítandó ház, 472 nm-es telken. Az in...
8 800 000 HUF
146 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Hajdú-Bihar megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Hajdú-Bihar megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal