Eladó ingatlan Hajdú-Bihar megye 40 millióig (1211 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Hajdú-Bihar megye 40 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 211 db
Eladó Hajdúbagosi családi ház hirdetés (69947456)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1014 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Hajdúbagos központjában! Hajdúbagos szívében, minden fontos intézmény és szolgáltatás közvetlen közelében (...
35 000 000 HUF
466 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírábrányi lakóövezeti telek hirdetés (43819344)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1656 m2
Szobaszám: n/a
Eladó építési telek nyírábrányban! ! ! Eladó a központhoz közeli részen, egy jó adottságú és fekvésű, 1656 m2 területű, építési...
3 800 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyírábrányi lakóövezeti telek hirdetés (77392434)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1707 m2
Szobaszám: n/a
Eladó építési telek nyírábrányban! ! ! Eladó a központhoz közeli részen, egy jó adottságú építési telek, csendes, aszfaltozott ...
3 800 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni egyedi garázs hirdetés (22183892)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Debrecen, Híd köz, 20 nm-es önálló garázs eladó!
12 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Földesi családi ház hirdetés (26551578)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 1800 m2
Szobaszám: 3
Földesen 3 szobás, részben felújított családi ház hatalmas telekkel – mindössze pár perc sétára a központtól! A 79 m²-es, veg...
21 990 000 HUF
239 021 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Püspökladányi családi ház hirdetés (46733527)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 1512 m2
Szobaszám: 3
Püspökladányban a központtól távolabb eső részén, mégis csendes zöld övezetben 101 nm-es folyamatosan újított családi ház eladó...
28 500 000 HUF
282 178 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Püspökladányi családi ház hirdetés (47526824)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 1162 m2
Szobaszám: 4
Püspökladány központi utcájában üzlethelyiségnek, vagy akár kétgeneráció részére felújított ház eladó! 0630/749-88-26 Elosztás...
29 500 000 HUF
184 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Püspökladányi családi ház hirdetés (54574626)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1232 m2
Szobaszám: 2
Püspökladányban a Karcagi utcán 1232 nm-es telken 80 nm-es ház eladó! 0630/749-88-26 Az ingatlan felújítás alatt áll. Amik e...
20 000 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csökmői családi ház hirdetés (79949147)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 2425 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk Csökmőn egy felújított 4 szobából álló ytong tégla építésű 115 négyzetméteres családi házat, amely hatalmas 2...
29 900 000 HUF
249 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hencidai családi ház hirdetés (53283773)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 2237 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálunk Hencida központi részén, egy 5+ szobából álló, erős alappal rendelkező vályog falazatú 250 négyzetméteres fel...
21 000 000 HUF
84 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Berettyóújfalui családi ház hirdetés (38794547)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 520 m2
Szobaszám: 2
Vállalkozásra is alkalmas családi ház frekventált helyen! Eladásra kínálok egy 85 m²-es, 2 szobás felújítandó, téglaépítésű c...
38 000 000 HUF
452 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúnánási családi ház hirdetés (55239626)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 541 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Hajdúnánás BELVÁROSÁBAN! Átalakításra váró, remek adottságokkal rendelkező 65 m2-es családi házat egy 541 m2...
24 000 000 HUF
369 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hosszúpályi családi ház hirdetés (59429748)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: 1
Hosszúpályiban eladó egy közművesített 1 szobás ház, ami egy 1100 nm-es telken fekszik. A ház, szoba/konyhából áll, fürdőszoba...
9 900 000 HUF
471 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárrétudvari családi ház hirdetés (42753473)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1761 m2
Szobaszám: 6
Sárrétudvariban a Rákóczi utcán eladó egy kétszintes 150 nm-es családi ház! Sárrétudvari Püspökladánytól mindössze 11 km-re, De...
33 900 000 HUF
226 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszacsegei családi ház hirdetés (41665727)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1623 m2
Szobaszám: 3
Az OTP Ingatlanpont Kizárólagos forgalmazásában! Eladó felújítandó családi ház Tiszacsegén nagy telek, stabil szerkezet! Tiszac...
25 000 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Biharkeresztesi családi ház hirdetés (73856552)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1520 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladásra kínálunk Biharkeresztes központi részén, egy 1+2 félszobából álló vályog építésű felújítandó 75 négyzetméteres sarki c...
35 000 000 HUF
466 666 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (98332434)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen belvárosában hangulatos kis lakás eladó! - a lakás 25 nm-es felújított szigetelt tégla építésű. - a lakásban egy sz...
35 000 000 HUF
1 400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni lakóövezeti telek hirdetés (47422878)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 428 m2
Szobaszám: n/a
Debrecenben az Auchan vonzáskörzetében építési telek eladó! A telek 428 nm -es, minden közmű megtalálható rajta Nagyon kedvez...
36 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (65799323)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
35 000 000 HUF
1 400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói egyedi garázs hirdetés (22445793)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Hajdúszoboszlón csendes és biztonságos környéken, eladásra kínálunk egy kiváló állapotú, egyedi garázst, amely ideális választá...
7 490 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Hajdú-Bihar megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Hajdú-Bihar megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal