Eladó ingatlan Hajdú-Bihar megye 40 millióig (1211 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Hajdú-Bihar megye 40 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 211 db
Eladó Püspökladányi családi ház hirdetés (73951974)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 1026 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Ár-érték arányban verhetetlen! Felújított családi ház várja új lakóját Püspökladányban! Ha olyan házat keresel, ahol minden a...
27 000 000 HUF
421 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tetétleni lakóövezeti telek hirdetés (62922945)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1033 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk Tetétlen, aszfaltozott utcájában lévő 1033m2 beépíthető telket! Szabadon álló, szabályos terület, amely beé...
2 500 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nádudvari családi ház hirdetés (99262797)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1111 m2
Szobaszám: 3
Otthon Start Hitelprogram! Hajdú-Bihar vármegye, Nádudvar településen megvételre kínálok egy 90nm alapterületű, három szobás cs...
25 000 000 HUF
277 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúhadházi családi ház hirdetés (25929247)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1600 m2
Szobaszám: 2
Hajdúhadház, Árpád utcán eladó egy 2 szoba konyhás, 54 m2 családi ház. A ház belül folyamatosan lett felújítva, legutóbb a für...
17 000 000 HUF
340 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vámospércsi családi ház hirdetés (48219652)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 4095 m2
Szobaszám: 2
Az ingatlan teher és permentes. 3. Családoknak, otthonbővítőknek: Tágasabb otthon, biztonságos feltételekkel? Szeptembertől 3%...
25 900 000 HUF
323 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (24567769)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 334 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Hajdú- Bihar vármegye, Hajdúböszörményben, eladó középkertben 51 m2-es, 1+1szobás, kertes ház, a lakóépülethez tartozó sarok te...
35 000 000 HUF
686 274 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nádudvari családi ház hirdetés (93358272)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 938 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Nádudvar nyugodt, csendes területén 982m2 telket, amelyen 80m2 bontásra szoruló családi ház található! Debr...
10 000 000 HUF
125 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (49345323)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 463 m2
Szobaszám: 2
Debrecenben a Császár Péter utcán 463 nm - es telek eladó. A telek főbb jellemzői: - a telken található egy 55 nm-es családi ...
31 900 000 HUF
580 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszacsegei lakóövezeti telek hirdetés (55471371)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1007 m2
Szobaszám: n/a
Tiszacsegén, a Zátony VI. Utca 8 alatt tehermentes építési telek eladó. Közművek az utcában. /A kép illusztráció/
3 200 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Balmazújvárosi hétvégi ház hirdetés (45783337)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Balmazújváros előtt, a Keleti főcsatorna mentén, 750 nm-es telken, 60 nm alapterületű, 3 szintes nyaraló eladó! Az ingatlan 19...
29 900 000 HUF
498 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói hétvégi ház hirdetés (43735434)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Hajdúszoboszló közelében, a Keleti-főcsatorna nádudvari szakaszán egy 45 m2-es, N + 2 szobás, tetőtérbeépítéses, saját stéggel ...
20 500 000 HUF
455 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni egyéb telek hirdetés (32653436)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1846 m2
Szobaszám: n/a
Debrecenben az Acsádi útból nyíló részen, a Garden Hotel Medical közelében, 1846 nm-es telek eladó! Jellemzők: - Az Acsádi út ...
29 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Derecskei lakóövezeti telek hirdetés (73246199)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3474 m2
Szobaszám: n/a
Derecskén, az autópálya felhajtó közelében, 3500 nm-es beépítetlen telek eladó! Jellemzők: - Lakóövezeti részen található. Lak...
16 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Derecskei családi ház hirdetés (34338373)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Derecskén belváros közeli utcában 68 nm-es, felújítandó, vályog falazatú családi ház 1800 nm-es telken eladó! Jellemzők: - a h...
32 500 000 HUF
477 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (35221942)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 829 m2
Szobaszám: 2
Debrecen-Nagycserén egy 829 m2-es nagyságú telken lévő, 56 m2-es, kétszobás lakóépülettel rendelkező tanya eladó! Jellemzők: -...
13 900 000 HUF
248 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszacsegei hétvégi ház hirdetés (88349973)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tiszacsegén az üdülőfaluban (a gyógyvízes termálfüfdő mellett) eladóvá vált egy 3 lakásos sorházban, 1+2 félszobás (75 m2-es), ...
19 900 000 HUF
265 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni teremgarázs hely hirdetés (74494243)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Debrecenben 25nm -es garázs, mélygarázsban Eladó! Eladó egy 11 méter hosszú, 2, 5 méter széles (25 nm-es)mélygarázs beállóhel...
11 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni külterületi telek hirdetés (75299357)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 737 m2
Szobaszám: n/a
Debrecen, Pacikertben művelési ág alól kivont, osztatlan közös tulajdonú, 1474 nm-es zártkerti telek fele eladó. Azonnal birtok...
9 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Bihardancsházai családi ház hirdetés (69394345)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 1899 m2
Szobaszám: 2
Egy lehetőség, ami türelemmel értékké válik! Talán éppen Ön az, aki ebben a házban meglátja a jövőt! Berettyóújfalutól mindössz...
8 000 000 HUF
129 032 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bihartordai családi ház hirdetés (55653533)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 2151 m2
Szobaszám: 2
Hajdú-Bihar vármegye, Bihartorda településen megvételre kínálok egy 96 nm alapterületű, két szobás, kádárkocka tipusú családi h...
13 900 000 HUF
144 791 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Hajdú-Bihar megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Hajdú-Bihar megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal