Eladó ingatlan Heves megye 25 millióig (653 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Heves megye 25 millióig

Rendezés:

Összes találat: 653 db
Eladó Parádi egyéb telek hirdetés (97972457)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 496 m2
Szobaszám: n/a
A Mátra hegység északi oldalán, hangulatos zsákfaluban, Parádóhután, kiválóan megközelíthető, 496 nm-es belterületi építési tel...
11 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Parádi családi ház hirdetés (36884766)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 780 m2
Szobaszám: 3
A Mátra hegység északi oldalán, a turisztikailag kedvelt kirándulóhelyen, Parádon elhelyezkedő, 70 nm-es, 3 szobás, összközműve...
21 900 000 HUF
312 857 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Parádi családi ház hirdetés (74898591)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 1998 m2
Szobaszám: 3
A Mátra hegység északi oldalán, a turisztikailag kedvelt kirándulóhelyen, Parádon elhelyezkedő, 98 nm-es, 3 szobás, összközműve...
23 900 000 HUF
243 877 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Parádi családi ház hirdetés (11329414)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 632 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
A Mátra hegység északi oldalán, a turisztikailag kedvelt kirándulóhelyen, Parádon elhelyezkedő, 80 nm-es, 3 szobás, felújítandó...
17 500 000 HUF
218 750 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Parádi családi ház hirdetés (28499932)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 451 m2
Szobaszám: 2
A Mátra hegység északi oldalán, a turisztikailag kedvelt kirándulóhelyen, Parádon elhelyezkedő, 50 nm-es, 2 szobás, felújítandó...
12 900 000 HUF
258 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraderecskei családi ház hirdetés (63539523)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1800 m2
Szobaszám: 3
A Mátra északi lábánál található kiránduló- és gyógyfürdőhelyen, Mátraderecskén kínálunk eladásra egy 1800 nm-es telken elhelye...
19 900 000 HUF
221 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraderecskei családi ház hirdetés (97273994)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1310 m2
Szobaszám: 4
A Mátra északi lábánál található kiránduló- és gyógyfürdőhelyen, Mátraderecskén kínálunk eladásra egy 1310 nm-es telken elhelye...
16 000 000 HUF
145 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Recski családi ház hirdetés (99537386)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 828 m2
Szobaszám: 3
Az Egertől 24 km távolságra, Parád szomszédságában elhelyezkedő Recsken kínálunk eladásra egy felújítandó állapotban lévő, 4 sz...
13 700 000 HUF
124 545 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Recski családi ház hirdetés (37717274)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 900 m2
Telekterület: 526 m2
Szobaszám: 2
Az Egertől 24 km távolságra, Parád szomszédságában elhelyezkedő Recsken kínálunk eladásra egy átlagos állapotban lévő, 2 szobás...
22 000 000 HUF
24 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Recski családi ház hirdetés (81397248)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 907 m2
Szobaszám: 2
Az Egertől 24 km távolságra, Parád szomszédságában elhelyezkedő Recsken kínálunk eladásra egy felújítandó állapotban lévő, 2 sz...
13 900 000 HUF
154 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraderecskei családi ház hirdetés (54953893)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: 509 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
A Mátra északi lábánál található kiránduló- és gyógyfürdőhelyen, Mátraderecskén kínálunk eladásra egy 509 nm-es telken elhelyez...
14 000 000 HUF
297 872 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraderecskei családi ház hirdetés (59243627)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 965 m2
Szobaszám: 3
A Mátra északi lábánál található kiránduló- és gyógyfürdőhelyen, Mátraderecskén kínálunk eladásra egy 965 nm-es telken elhelyez...
20 500 000 HUF
256 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraderecskei családi ház hirdetés (32438418)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: 1079 m2
Szobaszám: 3
A Mátra északi lábánál található kiránduló- és gyógyfürdőhelyen, Mátraderecskén kínálunk eladásra egy 1079 nm-es telken elhelye...
17 900 000 HUF
129 710 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tarnaszentmáriai családi ház hirdetés (53324798)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1196 m2
Szobaszám: 2
A Mátra délkeleti oldalán, a Tarna völgyében fekvő Tarnaszentmárián kínálunk eladásra, egy felújítandó állapotban lévő, 60 nm-e...
11 000 000 HUF
183 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Parádi családi ház hirdetés (37254729)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 371 m2
Szobaszám: 3
A Mátra hegység északi oldalán, a turisztikailag kedvelt kirándulóhelyen, Parádon, 371 nm-es telken elhelyezkedő, 72 nm-es, 3 s...
22 000 000 HUF
305 555 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bükkszéki családi ház hirdetés (75193544)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 850 m2
Szobaszám: 3
A Mátra és a Bükk lábánál, Egertől 20 kilométerre fekvő, gyógyfürdőjéről és gyógyvizéről híres Bükkszéken kínálunk eladásra egy...
17 800 000 HUF
222 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraderecskei egyéb telek hirdetés (13439521)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 940 m2
Szobaszám: n/a
A Mátra északi lábánál található kiránduló- és gyógyfürdőhelyen, Mátraderecskén kínálunk eladásra egy 940 nm-es belterületi épí...
9 900 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Recski családi ház hirdetés (51932433)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 1077 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Recsken. a falu központjában, mégis nyugodt csendes utcában, kínálunk eladásra 1077 m2-es telken egy 51 m2-es...
14 500 000 HUF
284 313 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zaránki családi ház hirdetés (24423269)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 1450 m2
Szobaszám: 2
A jászberényi CasaNetWork Ingatlaniroda megvételre kínál Zaránkon egy 69 m2-es, 2 szobás, külső és belső felújítás alatt álló c...
11 900 000 HUF
172 463 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Recski családi ház hirdetés (57677743)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már