Eladó ingatlan Heves megye 30 millióig (822 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Heves megye 30 millióig

Rendezés:

Összes találat: 822 db
Eladó Hatvani tégla lakás hirdetés (34944795)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Városi élet, vidéki nyugalom - Hatvanban! Hatvan Kis Boldogi városrészén eladó jól megközelíthető tégla falazatú két szobás t...
22 000 000 HUF
343 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zagyvaszántói családi ház hirdetés (32333464)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 1441 m2
Szobaszám: 2
Zagyvaszántó településen kínálok eladásra egy jó helyen lévő felújításra váró nettó 55 m2-es, salakbetonból épült családi házat...
23 000 000 HUF
418 181 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Hatvani lakóövezeti telek hirdetés (79943442)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1435 m2
Szobaszám: n/a
*** Hatvanban eladó 1400 m2-es építési telek jó adottságokkal! *** Hatvan közkedvelt részén Újépítésű ingatlanok szomszédságáb...
18 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Adácsi családi ház hirdetés (33436496)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1438 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Részben felújított ingatlan, akár azonnali kulcsátadással! Heves vármegye, Adács településén eladásra kínálok egy 75 nm-es, kom...
24 990 000 HUF
333 200 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani hétvégi ház hirdetés (36895541)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
*** Tégla építésű nyaraló eladó mindössze 40 percre Budapesttől! *** Eladó egy B30-as téglából épült 45m2-es hétvégi ház Hatva...
12 000 000 HUF
266 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Apci családi ház hirdetés (19243437)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1460 m2
Szobaszám: 3
Apc központi elhelyezkedésű részén kínálok megvételre egy 66 m2-es, vegyes falazatú (vályog+kő+tégla) családi házat, amely jó a...
15 900 000 HUF
176 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ecsédi családi ház hirdetés (46259544)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 1019 m2
Szobaszám: 2
Kedvező ár, azonnali birtokbaadás! Heves vármegye, Ecséd településén eladásra kínálok egy komfortos, tehermentes, vert falból é...
19 500 000 HUF
342 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Atkári családi ház hirdetés (74325594)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 4240 m2
Szobaszám: 1
Heves vármegye, Atkár településén eladásra kínálok egy 55 nm-es, összkomfortos, tehermentes, 1 szobás családi házat! Az ingatla...
27 990 000 HUF
508 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Apci családi ház hirdetés (44897341)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 1084 m2
Szobaszám: 1
A Mátrához közel, Apc településén eladásra kínálok egy 58 nm-es, 1 szobás, tehermentes, szilikátból épült családi házat! Az ing...
14 990 000 HUF
258 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ludasi családi ház hirdetés (35842353)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 618 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálok Heves Vármegyében Ludas településén egy 63 nm-es hasznos alapterületű, tégla építésű családi házat 618 nm-es t...
26 700 000 HUF
423 809 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (34937336)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 19 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egyedülállóknak, fiatal, vagy idősebb pároknak, befektetőknek kivételes lehetőség Eger történelmi belvárosában! Egerben belvá...
12 500 000 HUF
657 894 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Karácsondi családi ház hirdetés (77743247)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 1152 m2
Szobaszám: 2
Karácsond nyugodt, csendes részén eladó egy felújított, 43 m²-es családi ház, amely egy ritka méretű, 1152 m²-es telken helyezk...
16 900 000 HUF
307 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Karácsondi családi ház hirdetés (52773847)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó hangulatos családi ház Karácsondon, Gyöngyös közelében! Ha nyugodt, vidéki környezetben képzeli el otthonát, mégis fonto...
23 900 000 HUF
322 972 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Aldebrői családi ház hirdetés (45256374)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Heves megye, Aldebrő 90 m2-es családi ház eladó! Az ingatlan a település legszebb pontján a horgásztavak, egy új játszótér és ...
26 000 000 HUF
288 888 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ludasi családi ház hirdetés (48992579)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 618 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
26 700 000 HUF
423 809 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskörei sorház hirdetés (34545947)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 188 m2
Szobaszám: 4
Kiskörén, a Tisza-tó egyik legnépszerűbb kisvárosában eladó egy szerkezetileg jó, de elhanyagolt állapotú, 110, 61 m2 hasznos a...
9 000 000 HUF
81 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ecsédi családi ház hirdetés (86943355)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 1094 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Heves vármegyében, Ecséd frekventált részén egy 111, 1 nm-es felújítandó, összkomfortos családi ház! Az ingatlan tégla ...
24 000 000 HUF
216 216 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Recski egyéb telek hirdetés (91111297)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 996 m2
Szobaszám: n/a
Az Egertől 24 km távolságra, Parád szomszédságában elhelyezkedő Recsken kínálunk eladásra egy 996 nm-es építési telket! Az el...
8 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Egercsehi tégla lakás hirdetés (73179933)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egercsehi központjában eladó egy társasházi, földszinti kis lakás! Egertől 20 km-re, Egercsehi Bányatelepének központi részén...
10 950 000 HUF
295 945 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egerszalóki lakóövezeti telek hirdetés (94537577)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 912 m2
Szobaszám: n/a