Eladó ingatlan Heves megye 35 millióig (971 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Heves megye 35 millióig

Rendezés:

Összes találat: 971 db
Eladó Hatvani családi ház hirdetés (84575124)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1503 m2
Szobaszám: 1
Szeretne egy csendes helyen lakni, mégis a városban? Akkor ez az ingatlan Önre vár! Hatvan külterületi részén eladásra kínálok ...
11 200 000 HUF
280 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Petőfibányai tégla lakás hirdetés (97773243)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Az első lakásvásárlók számára tökéletes lehetőség vár rád Petőfibányán, a Sport utcában! Ideális otthon egy szobával, megfiz...
19 000 000 HUF
463 414 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Mátraderecskei családi ház hirdetés (33463277)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 322 m2
Szobaszám: 3
Egy igazán különleges lehetőség vár rád Mátraderecske szívében, ideális fiatal felnőttek számára, akik saját otthont keresnek, ...
8 900 000 HUF
82 407 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőteleki családi ház hirdetés (13784723)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 1079 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Heves vármegye, Erdőtelek településén eladó egy 66 Nm-es, vegyes építésű, 1+1 szobás, tehermentes ingatlan. a ház fűtése egy fa...
11 990 000 HUF
181 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani panel lakás hirdetés (97449217)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Befektetők figyelem! Kivételes lehetőség vár rád Heves megye szívében, Hatvan városában! Az ingatlan, amit most bemutatunk, nem...
33 000 000 HUF
611 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rózsaszentmártoni egyéb vendéglátó ingatlan hirdetés (33353615)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Rózsaszentmárton szívében, a Deák Ferenc úton kínálunk eladásra egy kiváló üzleti célú ingatlant, amely ideális választás lehet...
7 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Lőrinci családi ház hirdetés (29764832)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 973 m2
Szobaszám: 2
Képzeld el, hogy megtaláltad álmaid első otthonát! Ez a használt lakóingatlan Lőrinci szívében, a Bajcsy-Zsilinszky utcában vár...
29 000 000 HUF
446 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Apci családi ház hirdetés (43344226)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 620 m2
Szobaszám: 2
Bármely korosztály számára ajánlott! Heves vármegye, Apc településén eladásra kínálok egy 71 nm-es, összkomfortos, tehermentes,...
32 900 000 HUF
463 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ecsédi családi ház hirdetés (77577454)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1127 m2
Szobaszám: 3
Ecséd szívében, a csendes utcában vár rád egy igazán különleges lakóingatlan, amely tökéletes választás fiatal felnőttek számár...
24 000 000 HUF
369 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ecsédi családi ház hirdetés (99554856)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1992 m2
Szobaszám: 3
Heves vármegye Ecséd településén eladásra kínálok egy 91 nm-es, komfortos, tehermentes, vegyes építésű családi házat! a 3 szobá...
34 900 000 HUF
383 516 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Apci családi ház hirdetés (26411396)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 855 m2
Szobaszám: 4
Fedezd fel álmaid otthonát Apcon! Ez a téglaépítésű ház 116 négyzetméteren terül el, és 855 négyzetméteres telekkel rendelkezik...
35 000 000 HUF
301 724 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Petőfibányai lakóövezeti telek hirdetés (95345442)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 689 m2
Szobaszám: n/a
Fedezze fel ezt a kivételes lehetőséget Petőfibányán, ahol egy eladó telek várja, hogy valóra váltsa álmait! Az ingatlan 689 né...
6 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani tégla lakás hirdetés (34944795)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Városi élet, vidéki nyugalom - Hatvanban! Hatvan Kis Boldogi városrészén eladó jól megközelíthető tégla falazatú két szobás t...
22 000 000 HUF
343 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zagyvaszántói családi ház hirdetés (32333464)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 1441 m2
Szobaszám: 2
Zagyvaszántó településen kínálok eladásra egy jó helyen lévő felújításra váró nettó 55 m2-es, salakbetonból épült családi házat...
23 000 000 HUF
418 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani lakóövezeti telek hirdetés (79943442)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1435 m2
Szobaszám: n/a
*** Hatvanban eladó 1400 m2-es építési telek jó adottságokkal! *** Hatvan közkedvelt részén Újépítésű ingatlanok szomszédságáb...
18 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Adácsi családi ház hirdetés (33436496)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1438 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Részben felújított ingatlan, akár azonnali kulcsátadással! Heves vármegye, Adács településén eladásra kínálok egy 75 nm-es, kom...
24 990 000 HUF
333 200 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani hétvégi ház hirdetés (36895541)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
*** Tégla építésű nyaraló eladó mindössze 40 percre Budapesttől! *** Eladó egy B30-as téglából épült 45m2-es hétvégi ház Hatva...
12 000 000 HUF
266 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Apci családi ház hirdetés (19243437)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1460 m2
Szobaszám: 3
Apc központi elhelyezkedésű részén kínálok megvételre egy 66 m2-es, vegyes falazatú (vályog+kő+tégla) családi házat, amely jó a...
15 900 000 HUF
176 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ecsédi családi ház hirdetés (46259544)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 1019 m2
Szobaszám: 2
Kedvező ár, azonnali birtokbaadás! Heves vármegye, Ecséd településén eladásra kínálok egy komfortos, tehermentes, vert falból é...
19 500 000 HUF
342 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Atkári családi ház hirdetés (74325594)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 4240 m2
Szobaszám: 1
Heves vármegye, Atkár településén eladásra kínálok egy 55 nm-es, összkomfortos, tehermentes, 1 szobás családi házat! Az ingatla...
27 990 000 HUF
508 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Heves megye területén?
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Heves megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal