Eladó ingatlan Heves megye 40 millióig (1222 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Heves megye 40 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 222 db
Eladó Hevesi családi ház hirdetés (17487639)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: 1085 m2
Szobaszám: 3
Kiváló lehetőség Heves egyik csendes utcájában! Eladó egy tágas, jó állapotú, eltolt szintes családi ház, amely ideális választ...
38 900 000 HUF
281 884 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siroki egyéb telek hirdetés (67796755)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 69000 m2
Szobaszám: n/a
A Bükk és a Mátra találkozásánál, a Tarna-völgyében elterülő Sirokban kínálunk eladásra egy 6, 9 hektár területű, hegyvidéki kö...
14 900 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Káli családi ház hirdetés (37523555)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 2014 m2
Szobaszám: 6+ 3 fél
Heves vármegye, Kál nagyközségben, eladásra kínálunk egy 240 m2 alapterületű, kétszintes, tégla falazatú családi házat, amely e...
38 900 000 HUF
162 083 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tarnaleleszi családi ház hirdetés (93883432)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 2
Bükki panoráma, dupla telek, végtelen lehetőség – Eladó családi ház Tarnalelesen! Keresi a vidéki nyugalmat, de nem akar lemon...
19 900 000 HUF
248 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri zártkert hirdetés (49295925)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3143 m2
Szobaszám: n/a
Eger külterületén, a Egerszalók irányába haladva, majd a Egerszólát felé kanyarodva kínálunk eladásra egy különleges adottságok...
18 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Horti családi ház hirdetés (67334537)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 1417 m2
Szobaszám: 2
Fedezze fel ezt a remek lehetőséget Hort településén, ahol egy felújítandó családi ház várja új tulajdonosát. a 61 négyzetméter...
21 700 000 HUF
355 737 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bodonyi családi ház hirdetés (83434444)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 2209 m2
Szobaszám: 3
A Bodony csendes, nyugodt utcájában – a festői Mátra felső részén – eladó egy folyamatosan karbantartott, 90 nm-es vályogház, a...
37 900 000 HUF
280 740 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraszentimrei családi ház hirdetés (68445743)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 859 m2
Szobaszám: 4
Képzeld el, hogy a festői Mátraszentimre csendes utcájában találod meg ezt a kivételes lehetőséget. Az ingatlan egy 89, 2 m²-...
32 000 000 HUF
320 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bélapátfalvai családi ház hirdetés (59448924)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 948 m2
Szobaszám: 3
Egertől 20 km-re, a csodálatos fekvésű Bélapátfalván eladó egy 93 nm-es, 3 szobás családi ház. Az ingatlan 942 nm-es telken hel...
24 900 000 HUF
267 741 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri külterületi telek hirdetés (63474494)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1163 m2
Szobaszám: n/a
Eger külterületi részén, a Bajusz-dűlőben kínálunk megvételre egy 1163 m² területű zártkerti ingatlant. Besorolása külterület...
7 600 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Egerszóláti családi ház hirdetés (35716447)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 1090 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Heves megye egyik legbájosabb településén, Egerszólát központi, mégis csendes és bi...
30 000 000 HUF
491 803 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri csúsztatott zsalus lakás hirdetés (33226438)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Eger eszéki városrészében egy 60 m2-es, két szobás, első emeleti lakást, amely kiváló lehetőséget kínál minda...
35 900 000 HUF
598 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri panel lakás hirdetés (45575155)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megye, Eger belváros közelében kínálunk eladásra egy kiváló adottságokkal rendelkező, 57 m2-es panorámás lakást! 2 Szoba...
38 000 000 HUF
666 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Poroszlói családi ház hirdetés (63422356)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 370 m2