Eladó ingatlan Komárom-Esztergom megye 40 millióig (1214 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Komárom-Esztergom megye 40 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 214 db
Eladó Almásfüzitői tégla lakás hirdetés (77575277)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Komárom Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181502 hivatkozási számú almásfüzitői társasházi lakás. Azonnal költö...
24 900 000 HUF
541 304 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csémi családi ház hirdetés (24378567)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: 2144 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Komárom Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181142 hivatkozási számú csémi családi ház. Kivételes lehetőség cséme...
29 900 000 HUF
216 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Bakonybánki családi ház hirdetés (79355565)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1391 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Komárom Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181310 hivatkozási számú bakonybánki családi ház. Eladó családi ház a...
29 900 000 HUF
398 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai egyéb lakás hirdetés (23299523)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tatabányán, kertvárosban eladó egy 65 nm-es, 2. emeleti lakás. - Két nagyméretű szoba, tágas életterek - Konyha, előszoba, kü...
39 990 000 HUF
615 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai egyedi garázs hirdetés (56935543)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó garázs tatabányán- az erőmű úton, a sportpálya MELLETT! ! Tatabánya egyik kedvelt, jól megközelíthető részén, az Erőmű ...
8 590 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisbéri családi ház hirdetés (54774636)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 1051 m2
Szobaszám: 2
Kisbéren felújítandó családi ház nagy telekkel, melléképületekkel eladó. Kisbéren kínálunk megvételre egy 72 m²-es, felújítan...
26 900 000 HUF
373 611 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (96657974)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: 1317 m2
Szobaszám: n/a
Kertes mezőgazdasági ingatlan Oroszlány külterületi részén eladó! 20 M²-es tégla építésű ház, 1317 m²-es zártkerti telken, Or...
6 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajnai családi ház hirdetés (55338574)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 297 m2
Szobaszám: 3
Eladó 3 szobás családi ház Bajnán Bajnán, a festői Komárom-Esztergom megyei település szélén, eladó egy 96 m²-es, 3 szobás csa...
34 900 000 HUF
363 541 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dorogi egyéb vendéglátó ingatlan hirdetés (65558258)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Megvételre kínálok Dorog főútvonalán, a Penny áruházzal szemben egy üzlethelyiséget. A Bécsi úton álló házban két üzlethelyisé...
24 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Vértesszőlősi egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (73744277)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: n/a
Ha olyan otthont keres, ahol a csend, a természet közelsége és a praktikusan kialakított élettér egyszerre van jelen, akkor ez ...
22 999 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (25345793)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dot-Ing Ingatlaniroda eladásra kínál Tatabányán Fő tér közelében, egy 8. emeleti, 53 nm-es, 2 szobás lakást! Az ingatlan egy ...
37 900 000 HUF
715 094 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Almásfüzitői tégla lakás hirdetés (89734912)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Almásfüzitőn a IV. Béla úton társasház lakás eladó. A lakás jellemzői: - 25nm+erkély - új bejárati ajtó lett beépítve - el...
18 000 000 HUF
720 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi tégla lakás hirdetés (47739957)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Oroszlányban igazán ritkán van lehetőség egy ilyen lakás megvásárlása. És hogy miért? A Rákóczi utcában található ingatlan 50 ...
32 900 000 HUF
658 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi családi ház hirdetés (73492228)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a Simor János utcában egy utcafronti felújítandó 2 szobás lakóház közös udvarral. a lakóház a tulajdoni lapon 84m2 ként s...
35 000 000 HUF
416 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dorogi tégla lakás hirdetés (62743249)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Dorog csendes utcájában napfényes, új építésű, tetőtéri lakás eladó! Dorog egyik nyugodt, csendes utcájában kínálunk megvételre...
31 000 000 HUF
968 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ácsi tégla lakás hirdetés (48343557)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújításra váró, tágas földszinti lakás eladó Ács városában kínálok megvételre egy 99 nm-es, földszinti lakást egy 5 lakásos t...
37 400 000 HUF
377 777 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi tégla lakás hirdetés (75479623)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Különleges lehetőség oroszlányon– itt szinte soha nincs eladó lakás! Oroszlány egyik legkedveltebb és legkeresettebb részén, a...
34 990 000 HUF
686 078 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komáromi tégla lakás hirdetés (53533325)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó lakás Komárom szívében, egy különleges hangulatú, 57 nm-es, teljeskörűen felújított téglalakás, amely modern megoldásaiva...
39 990 000 HUF
701 578 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyigmándi családi ház hirdetés (45658589)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 2075 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Nagyigmándon egy kiváló adottságokkal rendelkező, felújítás alatt álló családi házat, amely megannyi lehetős...
31 990 000 HUF
581 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dorogi panel lakás hirdetés (31923734)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fedezze fel ezt a kivételes lehetőséget Dorogon, Komárom-Esztergom vármegyében, ahol egy 53 négyzetméteres, használt lakás várj...
37 900 000 HUF
592 187 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Komárom-Esztergom megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Komárom-Esztergom megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.