Eladó ingatlan Nógrád megye 10 millióig (194 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Nógrád megye 10 millióig

Rendezés:

Összes találat: 194 db
Eladó Salgótarjáni lakóövezeti telek hirdetés (35229377)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2530 m2
Szobaszám: n/a
Salgótarján központjától 3 km-re Pintérpusztán, lakó-pihenő övezetben, két építési telek, összesen 2 530 nm, kizárólag egyben e...
6 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei tégla lakás hirdetés (43275944)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Parkra néző másfél szobás tégla lakás Bátonyterenye központjában! Eladóvá vált egy 38 m2-es, 3. emeleti másfél szobás tégla la...
9 900 000 HUF
260 526 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Bátonyterenyei tégla lakás hirdetés (86652429)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Fedezze fel Bátonyterenye Maconka csendes utcájában található, hangulatos lakásunkat, amely most eladó! Az ingatlan ideális v...
9 500 000 HUF
339 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsópetényi egyéb telek hirdetés (39135171)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1045 m2
Szobaszám: n/a
Alsópetényben üdülő faluban horgásztó felett 1045 nm-es éritettlen környezetben erdő mellett külterületen, üdülő övezetben Mk2-...
6 800 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Etesi családi ház hirdetés (93473565)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 579 m2
Szobaszám: 3
C I T Y C a R T E L INTERNATIONAL real estate AGENCY bemutatja: Festői szépségű természeti környezetben, a Cserhát hegység e...
9 800 000 HUF
134 246 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nógrádsápi egyéb telek hirdetés (44769912)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3639 m2
Szobaszám: n/a
Nógrádsáp egyik legszebb utcájában eladó egy panorámás, enyhén lankás, két helyrajzi számon nyilvántartott, 3639 m2 területű építési telek. Közművek az utcában. Hívását hétvégén is szívesen fogadom, a megtekintésre rugalmas időpontokban biztosítok lehetőséget.
7 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraterenyei egyéb üzlethelyiség hirdetés (68445744)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálom a Gyémánt Ingatlaniroda portfóliójából Nógrád vármegyében, Mátraterenye Jánosakna településrészén lévő 39 nm-e...
7 800 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Egyházasgergei családi ház hirdetés (91373524)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 2602 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Egyházasgergén egy összességében 78 m2-es családi házat. Az ingatlan első részében 2 szoba, konyha, fürdőszo...
9 000 000 HUF
115 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei tégla lakás hirdetés (93796338)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Bátonyterenyén – Mátra lakótelepen! Eladásra kínálok egy 55 m²-es, 2 szobás, 3. emeleti lakást Bátonyter...
9 900 000 HUF
180 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei sorház hirdetés (23677183)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 496 m2
Szobaszám: 1
Felújítandó téglaépítésű ház Kisterenyén! Eladó Kisterenye csendes részén egy téglaépítésű, felújítandó családi ház, amely a 19...
4 500 000 HUF
109 756 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei sorház hirdetés (77232372)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 513 m2
Szobaszám: 2
Felújításra előkészített téglaépítésű kis ház eladó Kisterenyén! Eladó Kisterenye egyik csendes részén egy felújítandó, 45 nm-e...
5 500 000 HUF
122 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szurdokpüspöki családi ház hirdetés (43859579)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1169 m2
Szobaszám: 2
Nyugalom szigete, panorámás felujítandó ingatlan zsákutcában az erdő MELLETT! Eladásra kínálom, Szurdokpüspökin található, 95...
9 500 000 HUF
100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisbágyoni lakóövezeti telek hirdetés (77357137)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1313 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálom kizárólag a Gyémánt Ingatlaniroda portfóliójából  Kisbágyonban egy 1313 nm-es, körbekerített, belterületi épít...
4 400 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Magyargéci lakóövezeti telek hirdetés (35947973)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 4282 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálom a Gyémánt Ingatlaniroda portfóliójából Nógrád vármegyében, Magyargéc településen lévő 4282 nm-es panorámás bel...
2 700 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Karancskeszi egyéb telek hirdetés (44672547)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1998 m2
Szobaszám: n/a
Nógrád megye Karancskeszi főút mellett építési telek eladó! ✅ 1998 M² ✅ Villany a telken belül
2 490 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Béri lakóövezeti telek hirdetés (45727343)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1837 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Budapesttől 1 órára, Bér településén egy 1837 nm-es külterületi telek.  A település vonzereje, hogy hamarosan építésre k...
2 799 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Becskei külterületi telek hirdetés (45337457)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 5945 m2
Szobaszám: n/a
Befektetők, Vadászok figyelem! ! ! ! ! ! ! Ha szeretne egy stabil befektetést, akkor vegyen földterületet nagyon kedvező áron! ...