Eladó ingatlan Nógrád megye 15 millióig (316 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Nógrád megye 15 millióig

Rendezés:

Összes találat: 316 db
Eladó Szécsényi családi ház hirdetés (66373229)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 2
A festői szépségű Szécsény Pösténypusztán kínálunk eladásra egy 55 nm-es lakóházat. A házban két szoba, konyha, fürdő, tároló...
8 900 000 HUF
161 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ludányhalászi egyéb üzlethelyiség hirdetés (36633373)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Nógrád megyében, Magyarország egyik leghosszabb falujában, Ludányhalásziban ELADÓ! Egy 90 m2 es vegyes falazatú sátortetös cs...
11 980 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (87178754)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Megvételre kínálok, Salgótarján központi részén, 12 lakásos, tégla építésű társasházban, egy 62 nm-es, 1 szobás, jelenleg felúj...
11 500 000 HUF
191 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pataki lakóövezeti telek hirdetés (32722463)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3302 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Patakon lévő, építési telek! A víz, áram és a gáz a telek előtt található az utcában, a csatorna telken belül. A terül...
6 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei családi ház hirdetés (96447153)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 557 m2
Szobaszám: 2
Eladó Családiház Bátonyterenyén! Bátonyterenyén a Béke úton eladó egy jó állapotú 62nm-es családiház, mely egy 554nm-es telken...
6 000 000 HUF
96 774 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei panel lakás hirdetés (51987473)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó lakás Bátonyterenye központjában! Bátonyterenye központjában, az Ózdi úton eladó egy jó állapotú, 3. emeleti, 1 szobás l...
8 500 000 HUF
303 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érsekvadkerti egyéb telek hirdetés (24434249)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1238 m2
Szobaszám: n/a
Érsekvadkert központjában, mégis nyugodt környezetben kínálunk megvételre egy kiváló adottságú belterületi építési telket a Rák...
5 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Cserhátsurányi családi ház hirdetés (79333433)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: 680 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálok Cserhátsurány egyik legcsendesebb utcájában egy könnyűszerkezetes 47 m2es családi házat. Az ingatlanban 1+2 ...
13 900 000 HUF
295 744 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Karancsaljai külterületi telek hirdetés (64989744)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2512 m2
Szobaszám: n/a
Nem zártkert! ! Karancsalja és Salgótarján között, eladásra kínálok egy dupla telket, rajta egy betonalapú faházzal, szép és ...
5 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nógrádi egyéb telek hirdetés (94934757)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 7500 m2
Szobaszám: n/a
Nógrád vármegye gyönyörű fekvésű településén Nógrádon eladó egy külterületen fekvő 7500 négyzetméteres gyümölcsös besorolású me...
10 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nézsai egyéb telek hirdetés (37296793)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: n/a
Nógrád vármegye kedvelt, rendezett településén Nézsán, ahonnan az ingázás sem jelenhet akadályt eladó egy központhoz közel eső,...
9 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Felsőpetényi egyéb telek hirdetés (33237949)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 348 m2
Szobaszám: n/a
Felsőpetény település Bánkhoz közelebb eső szélén, kellemes családi házas utcában eladó egy 348 négyzetméteres belterületi tele...
2 200 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pataki családi ház hirdetés (57332749)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 890 m2
Szobaszám: 3
Patakon vált eladóvá egy 890m2-es telken elhelyezkedő, 85m2 hasznos alapterületű, három szobás parasztház, amihez tartozik egy ...
13 500 000 HUF
158 823 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Drégelypalánki családi ház hirdetés (61833253)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 1058 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Drégelypalánkon vált eladóvá egy 1058m2-es telken elhelyezkedő, 72m2 hasznos alapterületű, három szobás parasztház, melyhez tar...
8 900 000 HUF
123 611 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei sorház hirdetés (22294797)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 513 m2
Szobaszám: 2
Felújításra előkészített téglaépítésű kis ház eladó Kisterenyén! Eladó Kisterenye egyik csendes részén egy felújítandó, 45 nm-e...
5 500 000 HUF
122 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei sorház hirdetés (64731433)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 496 m2
Szobaszám: 1
Felújítandó téglaépítésű ház Kisterenyén! Eladó Kisterenye csendes részén egy téglaépítésű, felújítandó családi ház, amely a 19...
4 500 000 HUF
109 756 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei ikerház hirdetés (71913663)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 377 m2
Szobaszám: 1
Eladó jó állapotú ikerház Kisterenyén! Kisterenyén a Madách úton eladó egy jó állapotú 50 nm-es ikerház, mely egy 377 nm-es te...
6 600 000 HUF
132 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Somoskőújfalui ikerház hirdetés (75797847)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Somoskőújfaluban egy 76 m2es családi házat, mely ikerház részét képezi. Az ingatlanban 2 szoba, előszoba, fo...
10 000 000 HUF
131 578 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Cserháthalápi egyéb telek hirdetés (84532667)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1704 m2
Szobaszám: n/a
Nógrád vármegyében Cserháthalápon eladásra kínálok egy 1704 m2 belterületi telket. Az építési telek lakōvezeti, belterületi. ...
5 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szilaspogonyi családi ház hirdetés (37574353)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 2386 m2
Szobaszám: 6
Kétszintes családi ház a természet ölelésében - Nógrád vármegyében! Karancs, Medves, Mátra, Heves- Borsodi dombság. Ezen hegy...
15 000 000 HUF
107 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Nógrád megye területén?
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Nógrád megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.