Eladó ingatlan Nógrád megye 30 millióig (636 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Nógrád megye 30 millióig

Rendezés:

Összes találat: 636 db
Eladó Salgótarjáni családi ház hirdetés (82216774)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 306 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Fedezze fel ezt a remek lehetőséget Salgótarján Baglyasalján, ahol eladásra kínálunk egy családi házat, amely a saját elképzelé...
11 500 000 HUF
102 678 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni ikerház hirdetés (93725936)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: 766 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok egy igazi lehetőséget Salgótarján Baglyasalján, ahol egy 53 négyzetméteres ikerház, beépitett tetőtérrel várja...
4 800 000 HUF
90 566 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Egyházasgergei családi ház hirdetés (83871734)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 998 m2
Szobaszám: 3
Eladóvá vált egy varázslatos családi ház Egyházasgerge fő útján, amely tökéletes választás lehet azok számára, akik a nyugalmat...
18 500 000 HUF
185 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pásztói családi ház hirdetés (32732985)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1049 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk kizárólag az Ingatlanirodánk portfóliójából Pásztón, a városközponttól csupán néhány perc sétára, egy kb. 200...
14 700 000 HUF
196 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Borsosberényi családi ház hirdetés (56733344)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 3997 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Kizárólag irodánk kínálatában! Eladó önálló családi ház Borsosberény csendes, jól megközelíthető részén, a Rákóczi úton! Bors...
27 900 000 HUF
287 628 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei családi ház hirdetés (49753422)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 1023 m2
Szobaszám: 1
Nógrád megye, Bátonyterenye Nagybátonyi részén eladó egy 41 nm-es egy szobás kis családi ház. Egy szoba, konyha és fürdőszoba ...
8 500 000 HUF
207 317 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni lakóövezeti telek hirdetés (35229377)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2530 m2
Szobaszám: n/a
Salgótarján központjától 3 km-re Pintérpusztán, lakó-pihenő övezetben, két építési telek, összesen 2 530 nm, kizárólag egyben e...
6 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrhalomi családi ház hirdetés (33465972)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 1086 m2
Szobaszám: 4
Nógrád megyében, Őrhalomban, eladó egy 106 nm-es, tégla szerkezetű, összkomfortos parasztház. Az ingatlant folyamatosan újítják...
24 000 000 HUF
226 415 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei tégla lakás hirdetés (43275944)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Parkra néző másfél szobás tégla lakás Bátonyterenye központjában! Eladóvá vált egy 38 m2-es, 3. emeleti másfél szobás tégla la...
9 900 000 HUF
260 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei tégla lakás hirdetés (72899244)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
****Teljesen felújítva**** Világos, felújított otthon zöldövezetben, azonnal költözhető! Eladó egy 52 nm-es, teljeskörűen felúj...
19 900 000 HUF
382 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni panel lakás hirdetés (33617679)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó Salgótarján -Zagyvapálfalván 60 négyzetméteres negyedik emeleti egy és két félszobás összkomfortos tehermentes lakás. Az ...
20 995 000 HUF
349 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hugyagi családi ház hirdetés (96434373)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 152 m2
Telekterület: 1880 m2
Szobaszám: 4
Nógrád megyében, Balassagyarmattól 12 km-re lévő Hugyagon, eladó egy 152 nm-es nagypolgári jellegű családi ház. A ingatlanban ...
19 000 000 HUF
125 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Becskei családi ház hirdetés (99463894)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Nógrád- megye gyönyörű természeti környezetében fekvő településen, Becskén vált eladóvá ez a családi ház! Becske, a Cserhát he...
25 000 000 HUF
213 675 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraterenyei családi ház hirdetés (39449285)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 3
A Mátra és a Medves-hegység között elterülő Mátraterenyén kínálunk eladásra egy 3 szobás, felújítandó állapotban lévő családi h...
12 900 000 HUF
184 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei tégla lakás hirdetés (86652429)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Fedezze fel Bátonyterenye Maconka csendes utcájában található, hangulatos lakásunkat, amely most eladó! Az ingatlan ideális v...
9 500 000 HUF
339 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni családi ház hirdetés (23939959)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 230 m2
Telekterület: 668 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálom a Gyémánt Ingatlaniroda portfóliójából Nógrád vármegyében, Salgótarján /Baglyasalja/ városrészében lévő 230 nm...
25 500 000 HUF
110 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni családi ház hirdetés (68478836)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1569 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Salgótarján Baglyasalja városrészében Salgótarján egyik csendes, nyugodt városrészében, Baglyasalján eladó e...
23 500 000 HUF
247 368 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei családi ház hirdetés (72343796)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 1114 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok kizárólag a Gyémánt Ingatlaniroda portfóliójából, Nógrád vármegye, Bátonyterenye Nagybátony részén 3-szobás cs...
12 000 000 HUF
136 363 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pásztói családi ház hirdetés (56679956)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 659 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok, kizárólag az Ingatlaniroda portfóliójából Nógrád Vármegyében, Pásztón, egy 659 m²-es telken, egy felújítandó ...
30 000 000 HUF
272 727 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni családi ház hirdetés (52463589)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 893 m2
Szobaszám: 3
Eladó Salgótarján belvárosához közel, a Bajcsy-Zsilinszky úton egyfelújítandó családi ház, 893 m²-es, sík telken. ELHELYEZKED...
13 900 000 HUF
154 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Nógrád megye területén?