Eladó ingatlan Pest megye 15 millióig (995 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Pest megye 15 millióig

Rendezés:

Összes találat: 995 db
Eladó Váci külterületi telek hirdetés (73943144)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 96915 m2
Szobaszám: n/a
Vác autóval mindössze 5 percre! Máriaudvari vasútállomás megállóhelye pár percre! Külterületi telek eladó! Kifüggesztés! a tele...
15 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci egyedi garázs hirdetés (33458585)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Vácott a belvárosban eladó egy 16 nm-es önálló garázs, Szent István tér mögött található részen. Egy autónak kiválóan alkalmas, központi elhelyezkedés. Az ár irányár! Keressen bizalommal!
7 200 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dömsödi lakóövezeti telek hirdetés (39273434)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 605 m2
Szobaszám: n/a
Eladó kivételes adottságokkal rendelkező építési telkek Dömsödön! Dömsöd egyik kedvelt, csendes részén, mindössze néhány utcá...
12 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Valkói családi ház hirdetés (94822424)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 752 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Építkeznél? Álmodnál egy nyugodt kis zugot magadnak? Valkón megteheted! Eladó Valkó egyik legcsendesebb utcájában ez a 83 nm-...
12 000 000 HUF
144 578 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrbottyáni külterületi telek hirdetés (66544399)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2632 m2
Szobaszám: n/a
Őrbottyán Hársföldek részén, közvetlenül Csomád és Göd határánál eladó 4 db mezőgazdasági telek egyben, vagy külön-külön is! a ...
9 200 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrbottyáni külterületi telek hirdetés (85367597)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2699 m2
Szobaszám: n/a
9 200 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrbottyáni külterületi telek hirdetés (35694867)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1304 m2
Szobaszám: n/a
6 200 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrbottyáni külterületi telek hirdetés (33798423)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1328 m2
Szobaszám: n/a
6 200 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrbottyáni külterületi telek hirdetés (94928363)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1371 m2
Szobaszám: n/a
6 200 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrbottyáni külterületi telek hirdetés (92744499)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1328 m2
Szobaszám: n/a
Őrbottyán Hársföldek részén, közvetlenül Csomád és Göd határánál eladó 4 db mezőgazdaságitelek egyben, vagy külön-külön is! a t...
6 200 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pusztavacsi egyéb telek hirdetés (73433151)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1514 m2
Szobaszám: n/a
Pusztavacs belterületén, 1514m2-es Telek terület eladó. Atelken található, egy bontandó ház rész, ennek elbontásáról, a vaveőne...
8 800 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi lakóövezeti telek hirdetés (33437247)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: n/a
Dömsöd Dabi részen 800 m2-es sík, körbe kerített telek eladó. Közművek az utcában, illetve a tulajdonos szomszédos telek terüle...
14 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápióbicskei lakóövezeti telek hirdetés (28749374)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2155 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Pest vármegyében Tápióbicskén, lehetőségekkel teli, 2155 m2-es építési telek. Az ingatlan a község központjától néhány pe...
4 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pátyi külterületi telek hirdetés (22883329)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 759 m2
Szobaszám: n/a
Páty csendes, zöldövezeti részén, a Nagyhegyen, Pest vármegye szívében kínálunk eladásra egy 759 négyzetméteres, enyhe lejtésű ...
5 800 000 HUF
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási hétvégi ház hirdetés (39376444)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: 1140 m2
Szobaszám: 3
Eladó zártkerti ingatlan Tóalmáson a Szent András Strand közelébenTóalmáson, csendes környezetben eladó egy művelés alól kivett...
4 900 000 HUF
188 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (35937935)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 3100 m2
Szobaszám: 3
Eleged van a zajból, a rohanásból és a betonból? Nagykáta külterületen eladó egy 73 nm-es, téglaépítésű ház 3100 nm-es telken a...
14 900 000 HUF
206 944 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai ikerház hirdetés (37182485)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: 528 m2
Szobaszám: 2
Nagykátán Eladó Ikerházfél! a központtól egy erősebb sétatávolságra eladó egy vályogszerkezetű ingatlan. a tetőtér szét van vál...
11 990 000 HUF
307 435 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (76247486)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 2158 m2
Szobaszám: n/a
A CasaNetWork Ingatlanhálózat eladásra kínálja a 174602307 azonosítószámú zártkerti ingatlant.  Zártkerti művelés alól kivett 2...
13 800 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi külterületi telek hirdetés (99964244)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2721 m2
Szobaszám: n/a
Fedezze fel álmai telkét Dunakeszin – befektetés vagy saját oázis vár Önre! Dunakeszi dinamikusan fejlődő, csendes, mégis könn...
5 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Töki külterületi telek hirdetés (29773574)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2417 m2
Szobaszám: n/a
Tökön, zártkerti, mk-1-es besorolású, 2417 m2-es szép széles telek eladó.
14 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Pest megye területén?
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Pest megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal