Eladó ingatlan Pest megye 30 millióig (2898 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Pest megye 30 millióig

Rendezés:

Összes találat: 2 898 db
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (19488232)
6 órája a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 754 m2
Szobaszám: 3
Eladó könnyűszerkezetes családi ház Monorierdőn rendezett telekkel, kiváló elhelyezkedéssel! Monorierdő csendes, kertvárosias r...
28 900 000 HUF
578 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási családi ház hirdetés (76844916)
6 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 3472 m2
Szobaszám: 2
Tóalmás zártkerti részén eladó csendes dűlőben egy 50 nm-es lakóterű könnyűszerkezetes, téliesített ház 20 nm-es plusz tároló é...
28 000 000 HUF
560 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tápióbicskei családi ház hirdetés (34799832)
6 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 2024 m2
Szobaszám: 3
Vidéki álom elérhető áron! Hívjon most és tegye meg az első lépést a nyugalom szigete felé! Tápióbicskén kínálok megvételre egy...
30 000 000 HUF
600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyáregyházai lakóövezeti telek hirdetés (26241484)
6 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 4118 m2
Szobaszám: n/a
Nyáregyházán építési teleknek vagy lovardának eladó ingatlan! Jelenleg lovardaként üzemel igény szerint minden beálló, lófuttat...
29 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiógyörgyei családi ház hirdetés (49162147)
6 órája a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 606 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálom ezt a Tápiógyörgyén található, kiváló elhelyezkedésű 61nm-es ingatlant! a lakóépület egy szabályos téglalap al...
22 100 000 HUF
362 295 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (18987432)
6 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 1752 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Pilisen egy 1732m2-es telken elhelyezkedő 68m2-es zártkerti ingatlant. Az ingatlan a 2000-ben beton alapra tég...
24 199 000 HUF
355 867 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai családi ház hirdetés (24865929)
7 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1687 m2
Szobaszám: 3
Kóka csendes, nyugodt zártkerti övezetében eladásra kínálok egy 1687 m²-es telken elhelyezkedő, 60 m²-es, vegyes falazatú (vály...
24 900 000 HUF
415 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (99634594)
9 órája a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: 1731 m2
Szobaszám: 2
Eladóvá vált egy kb. 55 M²-es ikerházfél, 1731 m²-es telken. Az ingatlan vályog építésű, otthonos kialakítású: 2 szoba, konyha,...
23 000 000 HUF
433 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai lakóövezeti telek hirdetés (16594165)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 834 m2
Szobaszám: n/a
*** Turán eladó 834 m2-es építési telek jó adottságokkal, újépítésű házak környezetében! *** Tura közkedvelt részén Újépítésű ...
23 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Isaszegi külterületi telek hirdetés (59422477)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: n/a