Eladó ingatlan Pest megye 40 millióig (4219 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Pest megye 40 millióig

Rendezés:

Összes találat: 4 219 db
Eladó Kerepesi lakóövezeti telek hirdetés (38854577)
8 órája a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 999 m2
Szobaszám: n/a
Eladó két egymás mögött lévő építési telek Kerepes Széphegy részén. Telkek tulajdonságai: 999 nm, és 926 nm-utcafronti szélessé...
38 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (57227583)
8 órája a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 941 m2
Szobaszám: 2
Nagykátán családi ház Eladó! Penny gyalogszerrel is 5 perc. Az ingatlan saroktelken található. Mérete optimális 941m2 viszont f...
29 000 000 HUF
439 393 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (25227784)
8 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 4511 m2
Szobaszám: 3
Eladó Tápiószentmárton szélén egy 82nm-es 3 szobás családi ház 4511 nm-es telken. A ház a 90-es években épült beton alapra tég...
38 900 000 HUF
474 390 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ecseri családi ház hirdetés (44334629)
8 órája a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 871 m2
Szobaszám: 1
Eladó egy zártkerti ingatlanon található alápincézett házegy kis melléképülettel és panorámás kilátással! Ecser zártkerti ingat...
35 900 000 HUF
1 196 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli tanya hirdetés (47973935)
8 órája a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Pécelen Horgásztanya ELADÓ! Pécelen az Csodálatos Horgásztavaknál lévő Horgásztanyát kínálom megvételre! Az Ingatlan 2023-ban é...
22 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószecsői családi ház hirdetés (99634144)
8 órája a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: 1421 m2
Szobaszám: 2
Azonnal birtokba vehető, 2 szobás ház, csendes utcában, 1421 nm - es telekkel! Tápiószecsőn eladó, összközműves, 2 szobás ingat...
34 900 000 HUF
591 525 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kávai családi ház hirdetés (49494615)
8 órája a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 1605 m2
Szobaszám: 2
Pest megyében, Káva községében eladó önálló családi ház! Eladásra kínálok egy közepes állapotú ingatlant Budapesttől 40 percnyi...
34 500 000 HUF
507 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (69444433)
8 órája a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 4241 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Pilisen egy otthonos hangulatú házat, amely tökéletes választás lehet azok számára, akik egy nyugodt és termé...
33 900 000 HUF
753 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (19488232)
8 órája a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 754 m2
Szobaszám: 3
Eladó könnyűszerkezetes családi ház Monorierdőn rendezett telekkel, kiváló elhelyezkedéssel! Monorierdő csendes, kertvárosias r...
28 900 000 HUF
578 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási családi ház hirdetés (76844916)
8 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 3472 m2
Szobaszám: 2
Tóalmás zártkerti részén eladó csendes dűlőben egy 50 nm-es lakóterű könnyűszerkezetes, téliesített ház 20 nm-es plusz tároló é...
28 000 000 HUF
560 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (31478852)
8 órája a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 584 m2
Szobaszám: 2
Eladó ingatlan Monorierdőn csendes utcában! Kétgenerációs család együttélésre is alkalmas! Ez a 76 négyzetméteres otthon kiváló...
39 900 000 HUF
399 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (34273282)
8 órája a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 354 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó családi ház Pilisen csendes, nyugodt környezetbenPilis egyik legnyugodtabb részén kínálunk eladásra egy felúj...
32 000 000 HUF
253 968 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápióbicskei családi ház hirdetés (34799832)
8 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 2024 m2
Szobaszám: 3
Vidéki álom elérhető áron! Hívjon most és tegye meg az első lépést a nyugalom szigete felé! Tápióbicskén kínálok megvételre egy...
30 000 000 HUF
600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyáregyházai lakóövezeti telek hirdetés (26241484)
8 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 4118 m2
Szobaszám: n/a
Nyáregyházán építési teleknek vagy lovardának eladó ingatlan! Jelenleg lovardaként üzemel igény szerint minden beálló, lófuttat...
29 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiógyörgyei családi ház hirdetés (49162147)
8 órája a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 606 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálom ezt a Tápiógyörgyén található, kiváló elhelyezkedésű 61nm-es ingatlant! a lakóépület egy szabályos téglalap al...
22 100 000 HUF
362 295 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (18987432)
8 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 1752 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Pilisen egy 1732m2-es telken elhelyezkedő 68m2-es zártkerti ingatlant. Az ingatlan a 2000-ben beton alapra tég...
24 199 000 HUF
355 867 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői családi ház hirdetés (37395446)
8 órája a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 1012 m2
Szobaszám: 1
Üllőn eladó 1o12 nm telekkel rendelkező 55 nm alapterületű családi ház. Az épület jelenlegi lakótere 35 nm, mely a meglévő hely...
39 900 000 HUF
1 140 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai családi ház hirdetés (24865929)
8 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1687 m2
Szobaszám: 3
Kóka csendes, nyugodt zártkerti övezetében eladásra kínálok egy 1687 m²-es telken elhelyezkedő, 60 m²-es, vegyes falazatú (vály...
24 900 000 HUF
415 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (99634594)
10 órája a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: 1731 m2
Szobaszám: 2
Eladóvá vált egy kb. 55 M²-es ikerházfél, 1731 m²-es telken. Az ingatlan vályog építésű, otthonos kialakítású: 2 szoba, konyha,...
23 000 000 HUF
433 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pomázi lakóövezeti telek hirdetés (89368933)
11 órája a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 638 m2
Szobaszám: n/a
Bővebb információ és megtekintés: Kiss Krisztina +36708825055 A vételár 27% ÁFA-t tartalmaz! Pomáz Messelia részén gyönyörű ö...
34 300 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Pest megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Pest megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.