Eladó ingatlan Pest megye (25664 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 25 664 db
Eladó Érdi családi ház hirdetés (37592289)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 1151 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Érden, parkvárosi részen egy téglaépítésű, 74 négyzetméteres ingatlant, mely egy 1 157 négyzetméteres telken ...
71 000 000 HUF
959 459 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai családi ház hirdetés (74336322)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1118 m2
Szobaszám: 3
Pest vármegye, Tura településen, modern, új építésű családi ház eladó, 86 m2-es alapterülettel, 1118 m2 telekkel. Eladásra kín...
52 200 000 HUF
606 976 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budakalászi családi ház hirdetés (75323339)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 237 m2
Szobaszám: 4
***Budakalász, Óváros! *** 3%-Os Otthon Start Programra alkalmas. Budakalász központjában, annak egyik leghangulatosabb utcá...
87 900 000 HUF
915 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési házrész hirdetés (45324493)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 5
Vecsésen házrész eladó. A Fő út Üllő felé eső részén 78 m2-es, két szobás házrész eladó. A felépítmény a 80-as években épült ...
85 000 000 HUF
1 089 743 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (14445443)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 208 m2
Telekterület: 711 m2
Szobaszám: 7
Eladó apartmanház Fót! Kiváló ár-érték arányban kínálok eladásra egy folyamatosan bevételt hozó apartmanházat Fót alagi részén!...
179 000 000 HUF
860 576 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi lakóövezeti telek hirdetés (15286892)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1151 m2
Szobaszám: n/a
Eladó egy kiváló befektetési lehetőség Parkvárosban, amely tökéletes választás vállalkozóknak és befektetőknek egyaránt. a lakó...
71 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (74345333)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 1151 m2
Szobaszám: 2
71 000 000 HUF
959 459 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (17417225)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 1151 m2
Szobaszám: 2
71 000 000 HUF
959 459 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi lakóövezeti telek hirdetés (27386739)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1151 m2
Szobaszám: n/a
71 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi családi ház hirdetés (78995125)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 252 m2
Telekterület: 751 m2
Szobaszám: 6
*** Eladó több generációs családi ház Széchenyidombon *** (Az ingatlanban található béépített bútorok, berendezési tárgyak nem...
148 900 000 HUF
590 873 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi családi ház hirdetés (96339723)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 961 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Eladó egy igényesen felújított, tágas családi ház, Dömsödön, amely tökéletes választás családok számára. A ház szigetelt, a vi...
49 400 000 HUF
422 222 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi családi ház hirdetés (82528231)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 961 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
49 400 000 HUF
422 222 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Leányfalui családi ház hirdetés (33679945)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: 790 m2
Szobaszám: 5
Családi vállalkozású épitészmühely remekmüve ELADÓ! Leányfalun újszerű családi ház eladó! Természetközeli elhelyezkedés! 2022-B...
196 000 000 HUF
1 496 183 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi házrész hirdetés (57926499)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 317 m2
Szobaszám: 4
Érd Parkváros szívében, teljesen felújított földszinti házrész eladó! Eladó Érd Parkváros kedvelt részén, a Kövező utcában, egy...
89 000 000 HUF
659 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai egyéb ház hirdetés (28479753)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 788 m2
Szobaszám: 4
Albertirsa központjában, mégis egy csendes mellékutcában kínálok megvételre egy 98 nm-es családi házat, , 788 nm-es körbekeríte...
36 500 000 HUF
372 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hernádi egyéb ház hirdetés (47798484)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 5887 m2
Szobaszám: 5
Budapesttől 40 percre, Hernád csendes részén eladó 145 nm-es családi ház, kis Lovas Birtok, 5887 nm-es összközműves területtel....
87 000 000 HUF
600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (78935717)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1723 m2
Szobaszám: 1
Budapesttől 35 percre Pilisen, eladó egy 1723 m2- es telek, rajta egy kb. 40- Es házikóval. a ház régi parasztház, ami erős fel...
29 900 000 HUF
747 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kocséri tanya hirdetés (87453969)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 3093 m2
Szobaszám: n/a
Nagykőrös és Kocsér között lévő  főtvonalról  jól megközelíthető tanya eladó. A terület drótkerítéssel körbe van kerítve, tal...
14 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi családi ház hirdetés (27973438)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 780 m2
Szobaszám: 5
Gödön a Nevelekben, csendes már beépült, zöld környezetben, új építésű földszintes, takarékos önálló családiház eladó.  Az ház...
149 900 000 HUF
1 228 688 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (82231771)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 4726 m2
Szobaszám: 3
Casanetwork  caegléd  eladásra kínálja a 174602134 számú Ceglédi 69 m2 Családi házat. ELADÓ Ceglédi 69 m2 családi ház. a telep...
30 000 000 HUF
434 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Pest megye területén?