Eladó ingatlan Pest megye (25652 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 25 652 db
Eladó Visegrádi családi ház hirdetés (92431754)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1136 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Visegrád-Szentgyörgypusztán, Eladó egy 70nm-s, kétszintes, bővíthető, könnyűszerkezetes családi ház. Település páratlan termész...
75 000 000 HUF
1 119 402 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői családi ház hirdetés (57645487)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 650 m2
Telekterület: 541 m2
Szobaszám: 4
Eladó Gödöllőn egy többgenerációs, vállalkozásra is alkalmas családi ház! Eladásra kínálunk Pest vármegyében, Gödöllő városáb...
295 000 000 HUF
453 846 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (35616433)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 759 m2
Szobaszám: 3
Budapesttől mindössze 60 km-re, Pest vármegyében, Tápiószentmártonban központjában, felújított, tágas családi otthon eladó. A...
38 000 000 HUF
345 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hévízgyörki családi ház hirdetés (76824852)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó családi ház Hévízgyörk rendezett részén, az Újtelepi városrészen! Hévízgyörkön, csendes, aszfaltos utcában ...
18 500 000 HUF
225 609 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrbottyáni ikerház hirdetés (45797343)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 429 m2
Szobaszám: 4
Őrbottyán új lakóparkjában eladó új építésű 2 lakásos földszintes lakóház, tárolónál össze kötve. A 859m2-es telken 2 X 81, 79...
98 500 000 HUF
1 216 049 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Délegyházai családi ház hirdetés (45257745)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 194 m2
Telekterület: 896 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Délegyházán, a központhoz közel, mégis csendes utcában eladásra kínálunk egy nettó 194 m2-es, teljes közműves, kétgenerációs, k...
89 900 000 HUF
463 402 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (93347471)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 153 m2
Telekterület: 516 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Pest vármegye, Cegléd városában megvételre kínálunk egy kétszintes, 153 m2-es 4+1 félszobás családi házat. Az ingatlan a közpon...
74 900 000 HUF
489 542 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (97543519)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 1112 m2
Szobaszám: 3
Pest vármegye, Cegléd Úri negyed városrészén, eladó egy 99 nm-es hangulatos családi ház, 1112 nm-es telken. a ház beton alapra ...
59 900 000 HUF
605 050 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (21383836)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 534 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Családi ház Érd központjában! Készüljön fel a tökéletes családi életre! Ha fontos Önnek a város közelsége, de mégis a nyüzsgé...
79 900 000 HUF
887 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (66787681)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 222 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 6
Eladó örökpanorámás családi ház Szentendre Pismány városrészébenEz a Dunára néző, lélegzetelállító panorámával rendelkező, háro...
149 900 000 HUF
675 225 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi családi ház hirdetés (32338372)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 788 m2
Szobaszám: 6
Eladó tágas háromszintes családi ház Veresegyházon 788 nm telken! Ez a ház ideális választás lehet, ha Veresegyházon keres igén...
157 000 000 HUF
628 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tahitótfalui tégla lakás hirdetés (72413522)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tahitótfalu közkedvelt, hegy felőli oldalán eladó 88nm-es sorházi lakás! Tahitótfalu központi részétől sétatávolságra eladó egy...
69 900 000 HUF
794 318 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési ikerház hirdetés (44896664)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 460 m2
Szobaszám: 5
Vecsés csendes családias részénVecsés Krakkón barátságos utcában eladó új építésű családi házak. a kivitelező sok éves múlttal ...
149 900 000 HUF
936 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (35332773)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 451 m2
Szobaszám: 2
Eladó Szentendre frekventált részén egy 160 nm-es 5 szobás ikerház, 452 nm-es telken. Az ingatlan jelenleg irodaként funkcionál...
99 000 000 HUF
618 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi családi ház hirdetés (99473874)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: 494 m2
Szobaszám: 4
Új építésű családi ház garázzsal FELSŐGÖDÖN! Eladó Felsőgöd kertvárosi részén egy 4 szobás, új építésű 109 m2 nagyságú családi ház. Az építkezés hamarosan elkezdődik, várható befejezés: 2026 tavasza. Referencia szám: hz021801
119 000 000 HUF
1 091 743 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetújfalui családi ház hirdetés (77477628)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 1975 m2
Szobaszám: 1
Ne hagyja ki ezt a ritka lehetőséget, ha szeretne egy csendes, békés otthont teremteni, ahol megvalósíthatja a vidéki életet, m...
45 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (75748998)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 275 m2
Telekterület: 1049 m2
Szobaszám: 5
Szigetszentmiklós városának központi részén, egy csodálatos otthon várja új családját. Iskola, óvoda, bolt, zöldséges, posta, ö...
149 000 000 HUF
541 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmártoni ikerház hirdetés (42134569)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 180 m2
Szobaszám: 4
Új építésű, amerikai konyhás otthonok a vízparttól pár percre! Kulcsrakészen, saját kerttel, parkolóval, konyhabútorral minden ...
71 900 000 HUF
836 046 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői fejlesztési lakóterület hirdetés (33574763)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 28000 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk egy kivételes ipari telket Gyömrőn, Pest megyében, mely kiváló lehetőséget nyújt vállalkozások és befektetők ...
500 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (44189723)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 548 m2
Szobaszám: 6
Érd postástelep keresett részén! Érd Postástelep fiú neves utca részén, mindenhez közel eladó egy önálló családi ház. Az ingatl...
124 900 000 HUF
756 969 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Pest megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Pest megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal