Eladó ingatlan Pest megye (25650 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 25 650 db
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (34713344)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 233 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
*** Kiemelkedő ajánlat - 3 külön lakrész 1 épületben - egyedi lehetőség Cegléd szívében! *** Pest vármegye, Cegléd belvárosába...
44 900 000 HUF
575 641 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Diósdi lakóövezeti telek hirdetés (49721477)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: n/a
Kivételes lehetőség Diósd kertvárosi részén! 700 m2-es telek várja az új otthont nyújtó házat! Képzelje el, hogy egy csendes,...
40 000 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Albertirsai tégla lakás hirdetés (79534721)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Pest vármegye, Albertirsa kertvárosi részén 2025. Év végén átadásra kerülő kétlakásos lakóépület 120 m2 nagyságú lakása 1058 m2...
86 000 000 HUF
716 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti hétvégi ház hirdetés (83314957)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 352 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Dunaharaszti, Paradicsom-sziget, szinte vízparti faház eladó! Dunaharaszti egyik legszebb részén, a Paradicsom szigeten, a So...
64 500 000 HUF
948 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ürömi családi ház hirdetés (95368683)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 368 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 6
Ez a háromszintes otthon összesen 6 szobát, 3 fürdőszobát, egy tágas garázst, saját medencét, szaunát és hangulatos kertet kíná...
224 900 000 HUF
611 141 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Inárcsi egyéb ipari ingatlan hirdetés (36458627)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 1300 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Inárcson Baromfivágó és feldolgozó üzem teljes felszereltséggel eladó! Az épület 2011-ben épült, 20 cm vastag tűzálló szendvic...
380 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi családi ház hirdetés (18757282)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 595 m2
Szobaszám: 4
Budapesttől 35 percre, Dabas csendes részén, Egy új lakóparkban, eladó egy külön bejáratos nettó 95 nm-es családi ház( nem iker...
89 900 000 HUF
946 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai egyéb telek hirdetés (25733733)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2028 m2
Szobaszám: n/a
Albertirsán a vasútállomástól 3 percre értékesitésre kinálok egy 2028 nm szántó besorolású telket. Az ingatlan könnyen, gyorsan...
2 350 000 HUF
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai egyéb ház hirdetés (72475937)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1560 m2
Szobaszám: 1
Albertirsa kedvelt zártkerti részén életviszelszerűen lakott utcában eladásra kinálok egy 40 nm kis házat Az épület 1970-ben sz...
14 500 000 HUF
362 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsónémedi termőföld, szántó hirdetés (45954496)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 100483 m2
Szobaszám: n/a
Alsónémedin legelő besorolású föld terület vált eladóvá. 100. 483Nm. Közvetlen közelében gazda központ terület is eladó.
254 422 200 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Táborfalvai tégla lakás hirdetés (73762955)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Táborfalván hat lakásos társasházban 116 nm egyik földszinti lakás eladó, vag hernádi ingatlanra cserélendő árérték egyeztetéss...
44 900 000 HUF
387 068 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi egyéb telek hirdetés (97323727)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 551 m2
Szobaszám: n/a
Pilis városában építésre alkalmas telek vált eladóvá. Eladó Pest vármegye Pilis városában, lakóövezetben egy551 nm-es építési...
16 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Táborfalvai családi ház hirdetés (85516342)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2960 m2
Szobaszám: 2
Eladó Táborfalván lakott területi övezetben, de a tulajdoni lap szerint kivett tanya (377 nm), szántó (2583 nm) összesen: 2960 ...
19 900 000 HUF
331 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Inárcsi családi ház hirdetés (97755594)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 1842 m2
Szobaszám: 4
Budapesttől 10 percre m5 autópálya közelében, eladásra kínálok egy 2 generációs, két külön álló házat egy telken. Rengeteg lehe...
123 000 000 HUF
1 060 344 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi egyéb ház hirdetés (55397832)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 4000 m2
Szobaszám: 2
Dabas külterületén eladóvá vált tanya, 4000 nm es telken lévő 30 nm vályogból épült, tégla alapon kis házzal. Nyugodt csendes h...
16 000 000 HUF
533 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi egyéb telek hirdetés (71429944)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1300 m2
Szobaszám: n/a
Dabas központjához közel, újépítésű fejlődő részén, eladásra kínálok egy 1300 nm es építési telket. 20 M utcafrontja van. Közmű...
23 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi egyéb ház hirdetés (78693495)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Budapesttől 35 percre, Dabas központi részén, eladó egy 91 nm-es (autó beállóval) ikerház fél 400 nm-es telekkel. a ház kétlaká...
74 000 000 HUF
813 186 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi egyéb ház hirdetés (29849879)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 593 m2
Szobaszám: 4
Budapesttől 35 percre, Dabas csendes részén, Egy új lakóparkban, eladó egy külön bejáratos 95 nm-es családi ház( nem ikerház) 5...
89 990 000 HUF
947 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai egyéb ház hirdetés (28414653)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1438 m2
Szobaszám: 2
Albertirsa csendes, nyugodt kertvárosi részén az vasútállomás közelében értékesítésre kinálok egy 75 nm családi házat széles ut...
36 500 000 HUF
486 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Táborfalvai egyéb ház hirdetés (24442596)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Budapest és Kecskemét között, Táborfalván eladásra kínálunk egy teljesen egyedi ingatlant! a ház 2010-ben épült, de a vállalkoz...
69 000 000 HUF
811 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Pest megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Pest megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal