Eladó ingatlan Pest megye (25650 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 25 650 db
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (62244477)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 505 m2
Telekterület: 1467 m2
Szobaszám: 1
Ez a két lakrészből álló, összesen 13 szobás szálló jellegű ingatlan nemcsak azok számára vonzó, akik a reptérhez való közelség...
299 900 000 HUF
593 861 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi egyéb ipari ingatlan hirdetés (33787749)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 632 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk Cegléd ipari övezetében, 2694 nm-es gip-1 (ipari gazdasági övezet) övezeti telken, 632 nm-es volt varroda és ...
99 000 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (36628953)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 431 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 5
Eladó nagy családi ház Szigetszentmiklóson! Szigetszentmiklós kertvárosi részén eladó egy lenyűgöző, tágas családi ház, amely...
240 000 000 HUF
556 844 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ócsai külterületi telek hirdetés (47453612)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 15975 m2
Szobaszám: n/a
Autópályák kereszttüzében eladó beruházási célra alkalmas külterületi telek! A telek az m5, m0, m4 autópályák kereszttüzében,...
264 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői fejlesztési lakóterület hirdetés (77967943)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2457 m2
Szobaszám: n/a
Eladó ipari ingatlan - TELEKMegvételre kínálunk Gödöllő belterülettel határos Gip-02 övezetében egy 2457 nm-es telket. Az ingat...
157 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Biatorbágyi családi ház hirdetés (24715542)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 1010 m2
Telekterület: 3491 m2
Szobaszám: 5
Biatorbágyon kiváló lokációval rendelkező sokrétű üzleti befektetési lehetőséggel rendelkező ingatlanegyüttes eladó. Az épület...
649 000 000 HUF
642 574 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budajenői lakóövezeti telek hirdetés (36998391)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 8050 m2
Szobaszám: n/a
Budajenőn belterületi, panorámás építési telek. A közelmúltban parcellázott, összközműves telek egyedülálló méretével különle...
180 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli családi ház hirdetés (79473492)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 270 m2
Telekterület: 899 m2
Szobaszám: 6
Csodálatos okos otthon eladó PÉCELEN! Nem szeretne gázszámlát fizetni? Álmai otthonát keresi? Akkor olvassa végig. . . Ela...
249 000 000 HUF
922 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi sorház hirdetés (38313335)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 500 m2
Telekterület: 1299 m2
Szobaszám: 1
Veresegyház, Revetek városrészben egyben eladó egy 70-80%-os készültségi fokban levő 500 nm lakó alapterületű, új építésű ingat...
250 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi raktár hirdetés (45553477)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 1000 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó Nagykőrösön egy 30 éve nyereségesen működő fafeldolgozó cég. Jellemzők: - 10375 nm-es körbekerített, 70 %-ban szilárd b...
170 000 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Újlengyeli étterem, vendéglő hirdetés (35661773)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Hamisítatlan retro hangulatú vendéglő és szórakozóhely 30 percre Budapesttől! Az épület mérete, elrendezése és elhelyezkedése...
199 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (98342773)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 315 m2
Telekterület: 517 m2
Szobaszám: 9
Befektetők, nagycsaládosok FIGYELEM! ! ! Vecsésen Market Centralhoz közel kínálok megvételre egy brutto 315 nm nm alapterületű ...
149 000 000 HUF
473 015 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi családi ház hirdetés (49344494)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 277 m2
Telekterület: 1865 m2
Szobaszám: 6
Veresegyház Fővég részén kínálunk megvételre egy több generációnak is kiválóan alkalmas családi házat! Akár vállalkozás üzemelt...
220 000 000 HUF
794 223 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ürömi családi ház hirdetés (57849975)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 2600 m2
Szobaszám: 5
Eladó egy csodás, új építésű luxusingatlan 170 m²-es alapterülettel, mely 2023-ban épült! Legyen első tulajdonosa ennek az ig...
280 000 000 HUF
1 647 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (44231961)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 368 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 5
Szentendrén pismányban, örök panorámás, exkluzív luxus ingatlan! ! ! ! HIBRIDHÁZ, 3 szinten- 368 nm-es új építésű minimál stí...
900 000 000 HUF
2 445 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ürömi családi ház hirdetés (52742256)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 255 m2
Telekterület: 896 m2
Szobaszám: 5
Megvételre kínálunk Üröm, Sadove városrészében, a város nyüzsgésétől távol, egy 896 négyzetméteres telken álló, 2022-ben épült ...
279 000 000 HUF
1 094 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi külterületi telek hirdetés (19749495)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 19637 m2
Szobaszám: n/a
Maglód mellett közel 20 hektáros legelő eladó! Napelem parknak kiváló a fekvése! Külterületen, a 31-es főút mellett, Jászbe...
170 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácegresi kastély hirdetés (36892637)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 194 m2
Telekterület: 37635 m2
Szobaszám: 6
Eladó vácegresen, a gödöllői domság festői nyúlványain egy 4 hektáros családi BIRTOK! Birtok 37. 635m2: kivett tanya: 6. 000m...
279 900 000 HUF
1 442 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (29462294)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 692 m2
Szobaszám: 4
Szentendrén, a Kada csúcs közelében, természetközeli, beépült, kifejezzetten csendes és nyugodt lakókörnyezetet nyújtó mellékut...
119 900 000 HUF
1 090 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei lakóövezeti telek hirdetés (48756772)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted