Eladó ingatlan Pest megye (25650 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 25 650 db
Eladó Fóti ikerház hirdetés (77694499)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: 340 m2
Szobaszám: 4
Fót Budapest közeli új építésű részén, minőségi kivitelezésben épülő ikerházfél eladó. Nagyon sok referencia ház MEGTEKINTHETŐ....
121 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti ikerház hirdetés (27433744)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 1150 m2
Szobaszám: n/a
Alacsony energiafelhasználású, hőszivattyúval felszerelt ÉPÜLET.  Fót központhoz közeli részén vasúti megálló, buszpályaudvar....
145 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Gödi lakóövezeti telek hirdetés (57943776)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1201 m2
Szobaszám: n/a
Gödön új építésű környezetben, széles utcafrontú, összközműves építési telek eladó. 6 Lakásos társasház építésre alkalmas, ehhe...
110 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci raktár hirdetés (73477782)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 1345 m2
Telekterület: 4030 m2
Szobaszám: n/a
Akciós ár MEGBíZHATÓ ÉPíTÓTÓL! 3X250A áram! Kiváló befektetés - könnyen KIADHATÓ!  Vác déli iparterületén, jól megközelíthető ...
538 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei lakóövezeti telek hirdetés (48534373)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 991 m2
Szobaszám: n/a
Szentendrén, csendes mellékutca saroktelke eladó. a telken víz, villany már bent van, a gáz folyamatban, csatorna még nincs. 10 % Beépíthető 1 db családiház formájában.
38 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Sződligeti családi ház hirdetés (54354435)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 400 m2
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: 8
Sződligeten, központi helyen hangulatos ősfás telken található 400 nm-es családi ház, mely 1100 nm-es telken épült, eladó.  Az...
120 000 000 HUF
300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (49794939)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Új építésű önálló CSALÁDIHÁZ ELADÓ! Vácon eladó 91 nm-es családiház. a lakásban amerikai konyhás nappali + 4 hálószoba, elősz...
85 000 000 HUF
934 065 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi családi ház hirdetés (75787432)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 6+ 1 fél
Gödön nagyon jó elhelyezkedésű, csendes mellékutcában található 750 nm-es telekre épült 3 szintes, jó elosztású önálló családi ...
149 000 000 HUF
496 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (73431834)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 280 m2
Szobaszám: 4
Dunakeszi központi helyén, normál állapotban lévő szigetelt, gázfűtéses családi ház eladó.  A házhoz tartozó telek mérete 280 ...
62 990 000 HUF
758 915 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (85215849)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 4
Alacsony energia felhasználású, Nagyon jól hőszigetelt ikerházfél Fót kisalagi részén eladó.  Nagyon jó közlekedésnél, közvetl...
145 000 000 HUF
1 380 952 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetmonostori családi ház hirdetés (27928755)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 740 m2
Szobaszám: 6
Egyszintes új építésű önálló családiház, amely akár két generáció együtt élésére is alkalmas lehet.  Az épület teljes alapterü...
109 900 000 HUF
457 916 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (44791546)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Új építésű téglalakások ELADÓK! Vácon eladó 65 nm-es emeleti téglalakás. a lakásban amerikai konyhás nappali + 2 hálószoba, e...
62 000 000 HUF
953 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi családi ház hirdetés (87531943)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 1319 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Gödön a Nevelekben 1319 nm-es telken, jó állapotú 45 nm-es ház ELADÓ. A ház kétszintes, a földszinten konyha-nappali, kádas f...
44 900 000 HUF
997 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti családi ház hirdetés (78298254)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 495 m2
Szobaszám: 4
Vácrátóton eladó új építésű csok-képes családi HÁZ! Az ingatlan főbb jellemzői: A földszintes házban amerikai konyhás nappali...
86 500 000 HUF
950 549 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi ikerház hirdetés (73279246)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 5
Gödön Nevelekben, csendes utcában található 1000 nm-es telken épülő 155 nm-es korszerű, energiatakarékos fűtéssel rendelkező ik...
104 900 000 HUF
676 774 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci fejlesztési ipari terület hirdetés (82763633)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 10000 m2
Szobaszám: n/a
m2-es 4 sávos autóút váci lehajtójától 2 km-re, főúton könnyen megközelíthető 10 000 nm összközműves iparterület eladó. Aszfa...
160 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (72444389)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2276 m2
Szobaszám: n/a
Dunakeszin, az Alsótabán közelében, Dunához közeli zártkertek eladók. Művelésre, tárolásra, veteményes kert kialakítására kiv...
7 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi családi ház hirdetés (32792333)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 295 m2
Szobaszám: 4
Új építésű önálló családi ház eladó Alsógöd egyik csendes mellékutcájában. Amit érdemes tudni: A ház modern hőszivattyús fűt...
120 000 000 HUF
1 081 081 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci fejlesztési ipari terület hirdetés (75534745)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 25000 m2
Szobaszám: n/a
m2 autóút lehajtóhoz közel, kamionnal is jól megközelíthető helyen, kulturált ipari környezetben 25 000 nm-es iparterület eladó...
250 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci fejlesztési ipari terület hirdetés (89463792)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 12500 m2