Eladó ingatlan Pest megye (25631 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 25 631 db
Eladó Vámosmikolai családi ház hirdetés (47227244)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 3893 m2
Szobaszám: 4
Eladó önálló családi ház VÁMOSMIKOLÁN. ( Az ár teljes bútorzattal értendő, ami szinte új ) Minőség, jó ízlés 110 négyzetméte...
54 900 000 HUF
499 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (48229643)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 455 m2
Szobaszám: 5
Eladó Gyömrőn egy bruttó 170 nm-es nappali + négy szobás, kiváló állapotban lévő, nagyon jó elrendezésű, kétszintes családi ház...
104 500 000 HUF
614 705 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budakeszi családi ház hirdetés (32757733)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 680 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Eladó luxus családi ház! Környezettudatos elegancia és prémium kényelem! Álmodozik egy csendes, természetközeli otthonról, am...
235 000 000 HUF
2 136 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (77954699)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 1439 m2
Szobaszám: 4
A Teleki és Fia Ingatlan értékesítésre kínálja Albertirsán ezt az 1439 nm. -Es összközműves körbe kerített telken álló 102 nm. ...
55 900 000 HUF
548 039 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi családi ház hirdetés (37746989)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 141 m2
Telekterület: 527 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Eladásra kínálom Maglódon, , igényesen felújított, különleges hangulatú, családi házamat! 141 Nm -es emeletes ház. Minden rész...
109 900 000 HUF
779 432 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kistarcsai családi ház hirdetés (54913297)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 647 m2
Szobaszám: 4
Eladóvá vált egy kétlakásos családi ház Zsófialigeten, Kistarcsa jó levegőjű, nyugodt városrészében. a házhoz egy 647 m2-es tel...
93 000 000 HUF
794 871 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Inárcsi ikerház hirdetés (85924439)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 478 m2
Szobaszám: 4
Még 2 darab energiatakarékos, új építésű családi ház elérhető garázzsal a pest vármegyei Inárcs legkedveltebb LAKÓPARKJÁBAN! ...
79 900 000 HUF
677 118 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi családi ház hirdetés (27383426)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 175 m2
Telekterület: 834 m2
Szobaszám: 4
Erdőkertesen a Fő út közelében eladó egy 175 nm-es, 4 szobás, újszerű, napelemes, földszintes családi ház, dupla garázzsal, 834...
155 000 000 HUF
885 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hernádi egyéb telek hirdetés (46687253)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 4151 m2
Szobaszám: n/a
Hernádon, a Deák Ferenc utcában megvételre kínálok egy 4151 nm-es (13 m x 327 m), összközműves szántó besorolású telket bontand...
11 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői egyéb ház hirdetés (93983446)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 3600 m2
Telekterület: 60000 m2
Szobaszám: 36
Ha Ön szeretne létrehozni egy vendégházat, ahol a lósport is helyet kapna, akkor ezt a lehetőséget ne hagyja ki! Gödöllő külte...
800 000 000 HUF
222 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pátyi családi ház hirdetés (75847437)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 246 m2
Telekterület: 475 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Páty, Pátyfalu település részén, közvetlen a település északi szélén családi ház eladó. a rendezett, csendes kertvárosi környez...
79 900 000 HUF
324 796 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli lakóövezeti telek hirdetés (37175578)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1658 m2
Szobaszám: n/a
Panorámás telek eladó pécelen! Pécel belterületén, az Apácadomb városrészen ajánlok a figyelmébe egy 1658 nm-es, panorámás épí...
69 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (34749712)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 1888 m2
Szobaszám: 2
A Teleki és Fia ingatlan értékesítésre kínálja Albertirsán ezt a zártkertben épülő gazdasági épület ingatlant, mely állandó lak...
23 500 000 HUF
279 761 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei családi ház hirdetés (16246864)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 520 m2
Szobaszám: 3
Ne hagyja ki ezt a fantasztikus lehetőséget!! Eladásra kínálunk egy 40 négyzetméteres, téliesített könnyűszerkezetes házat, ame...
29 000 000 HUF
725 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újhartyáni termőföld, szántó hirdetés (41437833)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 40000 m2
Szobaszám: n/a
Újhartyán külterületén eladó egy 35 éves telepítésű fenyőerdő. Az ingatlan könnyen megközelíthető aszfaltozott úthoz közel található. Az erdőben található egy kisebb rét is. Befektetésre kiválóan alkalmas . Bővebb információ valamint a megtekintésért hívjon.
8 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (77741458)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 266 m2
Telekterület: 1446 m2
Szobaszám: 5
Közel nulla rezsis családi ház tágas terekkel – napelem + medence + kész KERT Eladó Érden egy 266 nm-es családi ház, ahol a na...
249 000 000 HUF
936 090 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Inárcsi egyéb telek hirdetés (94454339)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 893 m2
Szobaszám: n/a
Inárcs frekventált részén, aszfaltos utcában, megvételre kínálok egy 893 nm-es (kb 16, 6 x 55 m) építési telket. A közművek kö...
31 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (42515449)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 523 m2
Szobaszám: 2
Érd kedvelt részén, Vincelléren eladó ez az otthonos, gondozott családi ház! Otthon startra, Csok pluszra nem alkalmas! Térké...
64 900 000 HUF
889 041 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői családi ház hirdetés (94873433)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1187 m2
Szobaszám: 5
Ritka lehetőség Gödöllőn a saját otthona kialakításra egy nyugodt, zöldövezeti környezetben, csodálatos városi panorámával. a h...
46 999 999 HUF
671 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (62994955)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 294 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk Gyál kedvelt kertvárosi részén, Pest megyében egy napfényes, netto 72,7 négyzetméteres, egyedülállóan energia...
75 000 000 HUF
1 041 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Pest megye területén?