Eladó ingatlan Pest megye (25657 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 25 657 db
Eladó Üllői ikerház hirdetés (43823762)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 393 m2
Szobaszám: 3
Rendezd be saját ízlésed SZERINT! Roppant világos jó tájolású, jó elosztású ingatlan. Kialakítása: 2 szoba, nappali, konyha, fü...
72 900 000 HUF
998 630 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Inárcsi családi ház hirdetés (31287994)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 151 m2
Telekterület: 724 m2
Szobaszám: 6
Inárcs központjában eladó egy összesen 150 m2-es családi ház, mely két generáció együttélését teszi lehetővé! ! ! Az összesen 6...
89 900 000 HUF
595 364 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kistarcsai családi ház hirdetés (71433792)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 739 m2
Szobaszám: 3
Kertvárosi idill Kistarcsa szívében! Teljesen felújított, önálló családi ház tágas, világos, otthonos! Eladó Kistarcsa központj...
150 000 000 HUF
1 363 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli ikerház hirdetés (33799536)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 147 m2
Telekterület: 198 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálunk Gyál kedvelt, Gyálligeti részén egy modern, újépítésű családi házat, amely korszerű műszaki tartalommal és át...
144 900 000 HUF
985 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sülysápi családi ház hirdetés (53644384)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 2108 m2
Szobaszám: 3
Sülysáp-Tápiósáp legjobb részén 2 szoba+nappalis 65nm-es ház eladó! Az épület beton alapra épült vegyes(tégla+vályog) falazatta...
36 900 000 HUF
567 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószecsői családi ház hirdetés (91794123)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 1414 m2
Szobaszám: 3
Tágas, többszintes családi ház eladó Tápiószecső csendes, nyugodt részén! Az ingatlant 1983-ban építette jelenlegi tulajdonosa,...
54 900 000 HUF
322 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (79517737)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 1380 m2
Szobaszám: 5
Tágas, két szintes családi ház nagy telekkel eladó Gyömrő központjában, a közkedvelt Klotild-telepen! Eladó Gyömrő egyik kerese...
99 900 000 HUF
555 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai ikerház hirdetés (23627374)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 237 m2
Szobaszám: 3
Eladó modern otthon Turán! Megvételre kínáljuk Tura legjobb részén hat lakásos sorház utolsó lakását. a lakás két szintes, tető...
56 900 000 HUF
1 016 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai családi ház hirdetés (74527413)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 315 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 7
Turán, a Penny Markettől 200 méterre kínálok megvételre egy felújított, Tégla szerkezetű, 3 szintes, Nappali+ 6 szobás Családi ...
79 000 000 HUF
250 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői családi ház hirdetés (35445955)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: 665 m2
Szobaszám: 4
Különleges lehetőség Gödöllő szívében háromgenerációs családi ház nagy telekkelGödöllő egyik csendes, családi házas utcájában, ...
89 900 000 HUF
633 098 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ócsai családi ház hirdetés (45474862)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 909 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy felújítandó, 180 m^2-es családi ház Ócsa csendes, hangulatos utcájában. a nagy telekkel rendelkező ingatlan Pest megy...
83 000 000 HUF
461 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői ikerház hirdetés (72245746)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 5
Eladó új építésű ikerházfél Gödöllő egyik legkedveltebb részén – a Kastély mögötti Alvég városrészben! Nappali + 4 szobás, gará...
144 650 000 HUF
1 055 839 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (33863654)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: 797 m2
Szobaszám: 4
Eladó Pilisen egy vadonatúj, 120 m²-es családi ház, amelyhez egy 37 m²-es terasz is tartozik. Az ingatlan egy csendes utcában t...
120 000 000 HUF
975 609 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési ikerház hirdetés (72283349)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 141 m2
Telekterület: 299 m2
Szobaszám: 5
Eladó a Vecsésen egy bruttó 141 nm-es, nappali + négy szobás, kiváló állapotban lévő, nagyon jó elrendezésű, kétszintes ikerház...
198 000 000 HUF
1 404 255 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagytarcsai ikerház hirdetés (29346558)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 193 m2
Telekterület: 430 m2
Szobaszám: 5
Nagytarcsán sürgősen eladó egy 193 nm-es gyönyörű állapotban lévő ikerház fél! Szerkezetileg és esztétikailag is kifogástalan! ...
169 900 000 HUF
880 310 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (24648432)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 980 m2
Szobaszám: 3
Eladó Pilis csendes utcájában egy 130 négyzetméteres, családi ház rendezett kerttel, napelemes autóbeállóval és melléképületekk...
79 990 000 HUF
615 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mendei családi ház hirdetés (32571499)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 576 m2
Szobaszám: 4
Energiatakarékos családi HÁZ! Eladásra kínálunk Mendén, egy minden igényt kielégítő, magas műszaki tartalommal, parkosított, me...
153 000 000 HUF
900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori ikerház hirdetés (47648631)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Monoron a központban eladó, egy újépítésű, 3 szoba + nappalis, tároló kapcsolatos ikerházfél, kb. , 500 Nm-es telekkel! Önálló ...
83 900 000 HUF
1 035 802 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csévharaszti családi ház hirdetés (48434437)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 183 m2
Szobaszám: 4
Eladó Csévharaszton egy 2021-ben épült, korszerű műszaki tartalommal rendelkező 113 nm-es sorházi lakás, rendezett, újépítésű k...
69 900 000 HUF
618 584 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószecsői családi ház hirdetés (93357433)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 936 m2
Szobaszám: 3
Tápiószecső központjában, számos üzleti lehetőséget kínáló ingatlan! Akár családi háznak is átalakítható. a telek mérete 936 nm...
46 900 000 HUF
521 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Pest megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Pest megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal