Eladó ingatlan Pest megye (25676 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 25 676 db
Eladó Dánszentmiklósi ikerház hirdetés (19969243)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 725 m2
Szobaszám: 3
Eladó prémium minőségű 3 szobás ikerházfél Dánszentmiklós kiváló részén nagy telekkel. Közös fal nincs! Alacsony rezsiköltségű,...
52 900 000 HUF
826 562 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási családi ház hirdetés (76844916)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 3472 m2
Szobaszám: 2
Tóalmás zártkerti részén eladó csendes dűlőben egy 50 nm-es lakóterű könnyűszerkezetes, téliesített ház 20 nm-es plusz tároló é...
28 000 000 HUF
560 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (44575489)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 147 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 11
Vecsés szívében, a Fő úton, két generációs álomotthon eladó! Teljes körűen felújított, 147m2-es, tágas és világos lakótér várj...
165 000 000 HUF
1 122 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői tégla lakás hirdetés (24295347)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó másfél szobás társasházi lakás GyömrőnEladó egy 48 m²-es, másfél szobás társasházi lakás Gyömrő csendes, mégis központköz...
49 000 000 HUF
1 020 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi ikerház hirdetés (59453723)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 667 m2
Szobaszám: 3
Eladó új építésű 3 szobás 74 m2-es ikerház Pilisen, vasútállomáshoz közel kiváló utcában, Nagy telekkel! Otthon start hitel IGÉ...
64 500 000 HUF
883 561 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (39977833)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 575 m2
Szobaszám: 3
Eladó Gyömrőn, 86nm + tetőtér beépítési lehetőség + alagsori garázs, erkélyes családi ház. Épület: 1982-ben épült a közelmúltba...
99 000 000 HUF
660 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (31478852)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 584 m2
Szobaszám: 2
Eladó ingatlan Monorierdőn csendes utcában! Kétgenerációs család együttélésre is alkalmas! Ez a 76 négyzetméteres otthon kiváló...
39 900 000 HUF
399 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kistarcsai családi ház hirdetés (75352797)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: 5
Kistarcsán eladó egy kivételes adottságokkal rendelkező, 210 nm-es, kétgenerációs de akár több lakássá is alakítható családi há...
94 900 000 HUF
451 904 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (34273282)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 354 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó családi ház Pilisen csendes, nyugodt környezetbenPilis egyik legnyugodtabb részén kínálunk eladásra egy felúj...
32 000 000 HUF
253 968 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápióbicskei családi ház hirdetés (34799832)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 2024 m2
Szobaszám: 3
Vidéki álom elérhető áron! Hívjon most és tegye meg az első lépést a nyugalom szigete felé! Tápióbicskén kínálok megvételre egy...
30 000 000 HUF
600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai családi ház hirdetés (99813853)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 2248 m2
Szobaszám: 3
Eladó Turán, a turai kastélytól nem messze egy mindennel együtt 110 nm-es családi ház, összesen 3 szobával, külön melléképülett...
45 000 000 HUF
409 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (49341433)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 1297 m2
Szobaszám: 6
Eladásra kínálok Pilis központjához közeli családi házat! Az 1297 m2-es telken található egy 81 m2-es családi ház 9 m2-es fedet...
48 000 000 HUF
592 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (57875152)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 153 m2
Telekterület: 415 m2
Szobaszám: 6+ 1 fél
Két generációs otthon Pilis szívében! Eladó Pilis belterületén egy 415 m²-es telken fekvő, két különálló házból álló ingatlan, ...
68 000 000 HUF
444 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mikebudai családi ház hirdetés (89377843)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk Mikebudán egy 97 m2 hasznos alapterületű önálló családi házat 700 m2-es önálló telken. IDE csak a bőröndöt ke...
68 500 000 HUF
706 185 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Isaszegi családi ház hirdetés (19934439)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1083 m2
Szobaszám: 3
Eladó Isaszegen egy csendes utcában, közel a központhoz egy 85 nm-es, háromszobás, jó állapotú, részben felújított családi ház,...
68 000 000 HUF
800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyáregyházai lakóövezeti telek hirdetés (26241484)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 4118 m2
Szobaszám: n/a
Nyáregyházán építési teleknek vagy lovardának eladó ingatlan! Jelenleg lovardaként üzemel igény szerint minden beálló, lófuttat...
29 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi családi ház hirdetés (23345314)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 183 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 6
Kétgenerációs családi ház Maglód kedvelt részén, az Apafi utcában! Eladó egy két külön bejárattal rendelkező, 2 generáció számá...
119 000 000 HUF
650 273 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (35779927)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 551 m2
Szobaszám: 7
Vecsésen, vasútállomás, üzletek, intézmények közelében mégis csendes, nyugodt, egyirányú utcában eladó egykét generációnak is a...
87 000 000 HUF
725 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli családi ház hirdetés (51552977)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 214 m2
Telekterület: 459 m2
Szobaszám: 4
Pécelen örökpanormás dombtetőn - minimál-stíluban épülő, extravagáns ház ELADÓPécelen nívós környezetben, panorámás dombtetőn, ...
210 000 000 HUF
981 308 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiógyörgyei családi ház hirdetés (49162147)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 606 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálom ezt a Tápiógyörgyén található, kiváló elhelyezkedésű 61nm-es ingatlant! a lakóépület egy szabályos téglalap al...
22 100 000 HUF
362 295 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Pest megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Pest megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal