Eladó ingatlan Pest megye (26214 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 26 214 db
Eladó Kiskunlacházai családi ház hirdetés (44348355)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Mindenféle extrával ellátott igényes családiház a Dunaparton! ! Kiskunlacházán 2024 -ben épült, 137nm-es családiház 600nm-es t...
139 000 000 HUF
1 014 598 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki családi ház hirdetés (26983351)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Halásztelek központi részen gyönyörűen felújított 240nm-es családiház 629nm-es telken Sürgősen eladó. Az ingatlan 1973-ban épü...
133 900 000 HUF
557 916 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Halászteleki tégla lakás hirdetés (43348322)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Friss Megbízás Köszönjük az eladónak a bizalmat Igazi Gyermekbarát, Barátságos Ingatlan! ! Halásztelek Újépitésű, központi rés...
99 000 000 HUF
1 031 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi tégla lakás hirdetés (43993469)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szigetszentmiklós központjában 55nm-es első emeleti panellakás Sürgősen eladó. Az ingatlanban 2 szoba van, jó állapotban található. Ár-érték arányban a hónap legjobb ingatlana. Ne maradjon le róla, várom megtisztelő hívását!
49 800 000 HUF
905 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (31479832)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 4
Barátságos szomszédok! ! Jó környék! ! Szigetszentmiklós kertvárosi részén 115nm -es ytongból épült családiház 250nm -es telek...
98 000 000 HUF
852 173 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (32117353)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 195 m2
Telekterület: 274 m2
Szobaszám: 4
Szigetszentmiklós közkedvelt Kertvárosi részén 2000- ben épült 195nm -es 4 szobás családiház 274nm -es telekkel sürgősen eladó!...
84 000 000 HUF
430 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisvörösvári családi ház hirdetés (46235722)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 257 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 5
Prémium életérzés Erzsébetligeten – világos, panorámás ikerház nagy kerttel! Pilisvörösvár egyik legkedveltebb, nyugodt részé...
219 900 000 HUF
855 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bugyi termőföld, szántó hirdetés (69727932)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 4908 m2
Szobaszám: n/a
Pest vármegye, Bugyi nagyközség belterületén 2 szoba, nappalis családi ház nagy telekkel eladóBugyi nagyközség egyik fő utcáján...
110 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi egyéb lakás hirdetés (53443939)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
✅Dunakeszin a Királyhágó utcában, közel a központhoz, csendes, családiházas környéken, 2 lakásos társasház, tulajdoni lapon 86,...
89 900 000 HUF
1 045 348 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunlacházai családi ház hirdetés (77972366)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 216 m2
Szobaszám: 3
Eladó Kiskunlacháza Központ közeli részén egy Önálló Családi ház. Az Otthon teljes közművel rendelkezik és körbekerített 216 m2...
49 990 000 HUF
476 095 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (45445523)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 362 m2
Szobaszám: 5+ 3 fél
Eladó Szigethalom 5 szobás, dupla komfortos családi ház. . . Akár több generáció, vállalkozás számára. Telek mérete 362 m2, az...
46 000 000 HUF
400 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (68534739)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 668 m2
Szobaszám: 3
Gyál szívében, a Bocskai István utcában egy olyan otthon várja új tulajdonosát, amely hosszú éveken át őrizte lakói történetét ...
75 900 000 HUF
872 413 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsónémedi családi ház hirdetés (63753976)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 834 m2
Szobaszám: 2
Alsónémedi központi részén kínálunk megvételre egy 830 m²-es, teljes közműves, körbekerített telket, melyen egy bontandó ház ta...
49 000 000 HUF
653 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (47544589)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 359 m2
Szobaszám: 2
Tehermentes, hitelezhető és azonnal költözhető kertes házat keres egy panellakás áráért? Ne keressen tovább, megtalálta! Jogila...
54 900 000 HUF
819 402 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Herceghalomi ikerház hirdetés (99139189)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 5
Idén költözhető, csok+ képes újépítésű IKERHÁZ! Herceghalom csendes részén, eladó egy 134 nm-es (hasznos nm) újépítésű ikerház,...
148 000 000 HUF
1 104 477 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Herceghalomi ikerház hirdetés (96353754)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 4
Újépítésű IKERHÁZ! Herceghalom csendes részén, eladó egy 106 nm-es újépítésű ikerház, 15nm-es fűtött garázzsal, illetve ezen fe...
99 000 000 HUF
933 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei hétvégi ház hirdetés (64162339)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 552 m2
Szobaszám: + 1 fél
Szentendrén, nyaralóövezetben található, mégis lakóingatlanként funkcionáló családi ház eladó hatalmas kerttel, bővítési lehető...
64 990 000 HUF
1 299 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakalászi egyéb telek hirdetés (33334429)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 833 m2
Szobaszám: n/a
Budakalászon eladásra kínálunk egy 833 nm-es telket, amely 3%-os beépíthetőséggel rendelkezik. Kiváló befektetési lehetőség! a ...
11 950 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tököli tégla lakás hirdetés (53677759)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Tököl központi részén, 4 emeletes téglaépület harmadik emeletén egy 2 szobás 49m2-es erkélyes, összkomfortos lakás. Az ép...
48 000 000 HUF
979 591 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (72992264)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 129 m2
Telekterület: 12648 m2
Szobaszám: 1+ 4 fél
Pest vármegye, Cegléd külterületén családi ház tetőtér beépítési lehetőséggel ^^^ Nagy a család? Gazdálkodna? Ez az ingatlan m...
92 000 000 HUF
713 178 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Pest megye területén?