Eladó ingatlan Pest megye (26209 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 26 209 db
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (69925465)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 6
Pest megyében, Szigethalom központjában eladó egy 220 m2-es, akár kétgeneráció számára is alkalmas ikerház. Az ingatlan egy 350...
89 000 000 HUF
404 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti ikerház hirdetés (95755124)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 381 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Otthon a természet szívében mégis közel a fővároshoz! Vácrátóton, az arborétum közelében új építésű ikerházak várják leendő l...
105 000 000 HUF
1 418 918 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (53735337)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 208 m2
Telekterület: 422 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Eladó Dunaharaszti központjában, csendes és jól megközelíthető helyen, egy 422 nm-es telken álló, háromszintes családi ház, mel...
93 900 000 HUF
451 442 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Taksonyi családi ház hirdetés (75533724)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 354 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Aki saját stéggel rendelkező 2 szintes családi házat keres (lakóház besorolással), akkor Taksonyban, a Dunaparti részén megtalá...
97 800 000 HUF
889 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (29174343)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: 2892 m2
Szobaszám: 3
Pest vármegye, Abony településen eladó prémium családi ház, prémium minőségű alapanyagokkal Abonyban. Kiváló lehetőség vállalko...
108 000 000 HUF
739 726 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (29332512)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 907 m2
Szobaszám: 8
Dunakeszi közkedvelt Szabadságligeti részén, egy csendes, eldugott utcában kínálunk megvételre egy kiváló adottságokkal, jó áll...
244 900 000 HUF
874 642 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti ikerház hirdetés (33473675)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 470 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk Fót közkedvelt részén, Kisalagon egy új építésű, 86, 53 nm-es, kertkapcsolatos ikerházat. Az ingatlan elren...
120 000 000 HUF
1 153 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (73397913)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Dunakeszi legcsendesebb részén egy kiváló adottságokkal rendelkező, körbejárható családi házat. Elosztását ...
93 500 000 HUF
1 298 611 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Leányfalui családi ház hirdetés (49553264)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 898 m2
Szobaszám: 5
Eladó gyönyörű családi ház Leányfalun panorámás dunai kilátással, télikerttel és tágas terasszal! Összesen 125 nm Terasz! Leá...
275 000 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki családi ház hirdetés (97743974)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: 160 m2
Szobaszám: 2
Halásztelek, összközműves 160 m2-es telken elhelyezkedő 34 m2-es felújítandó ház eladó. Az ingatlan elosztása: -2 szoba -Közl...
29 900 000 HUF
879 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrbottyáni családi ház hirdetés (29899762)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 1450 m2
Szobaszám: 5
Modern, prémium családi ház eladó Őrbottyán kedvelt részén! Kivételes műszaki tartalommal, nagy telekkel, maximális magánszfé...
169 900 000 HUF
1 306 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Pilisi lakóövezeti telek hirdetés (76464256)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 986 m2
Szobaszám: n/a
Most aztán igazán különleges helyen építheti fel álmai házát, amit mindenki irigyelhet Öntől. Csodás építési telek Pilis egyik...
12 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Domonyi családi ház hirdetés (89242473)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 758 m2
Szobaszám: 3
Megvételre kínálunk Domonyvölgy belterületén egy három szintes, teraszos, 105 nm-es, 3 szobás, téglából épült házat. Az ingatla...
68 700 000 HUF
654 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai ikerház hirdetés (32336884)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 3
Megvételre kínálunk Tura egyik legszebb részén, aszfaltozott utcában, saroktelken, egy hószivattyús, új építésű, teraszos, nett...
59 900 000 HUF
1 032 758 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői családi ház hirdetés (97338228)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 5
Megvételre kínálunk Üllőn egy új építésű, hőszivattyús, 120 m²-es, teraszos, 5 szobás, dupla komfortos, gardróbos, családiházat...
109 900 000 HUF
915 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési ikerház hirdetés (14256954)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 270 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálunk Vecsés legszebb részén egy garázsos, hószivattyús, teraszos, 120 nm-es, 4 szobás, 2 fürdős ikerházat. Minős...
137 800 000 HUF
1 148 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori ikerház hirdetés (77777335)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálunk Monoron egy újépítésű, hószivattyús, klímás, teraszos, 86 nm-es, 4 szobás ikerházat. a teraszok mérete 20 n...
79 900 000 HUF
929 069 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori ikerház hirdetés (58255235)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 480 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Megvételre kínálunk Monor egyik legszebb részén, egy hószivattyús, új építésű, 110 nm-es teraszos, 4 szobás, + 1 félszobás, für...
99 900 000 HUF
908 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési ikerház hirdetés (75745243)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 270 m2
Szobaszám: 4
137 800 000 HUF
1 148 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Domonyi családi ház hirdetés (39144191)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 758 m2
Szobaszám: 3
68 700 000 HUF
654 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Pest megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Pest megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal