Eladó ingatlan Pest megye (26210 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 26 210 db
Eladó Erdőkertesi családi ház hirdetés (93968169)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 742 m2
Szobaszám: 6
Hangulatos családi ház eladó – Erdőkertes, Szent sarok Nyugodt kertvárosi élet, nagy telekkel és jó közlekedéssel Alapadatok ...
78 900 000 HUF
848 387 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi hétvégi ház hirdetés (44934839)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 950 m2
Szobaszám: 2
Felújított, panorámás családi ház eladó Erdőkertesen – kiváló infrastruktúrával Eladó Erdőkertes egyik csendes, nyugodt utcájá...
54 500 000 HUF
908 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nagykőrösi egyéb lakás hirdetés (18497644)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pest vármegye - Nagykőrös. A belvárosában kínálunk megvételre egy hangulatos, polgári stílusú lakást, amely nemcsak otthontere...
31 900 000 HUF
375 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (33489731)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 711 m2
Szobaszám: 2
Érd kedvelt részén, nagy telekkel rendelkező családi ház eladó! Eladásra kínálunk Érd, egyik keresett, csendes utcájában egy ...
79 900 000 HUF
1 109 722 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (77125453)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 70 m2
Szobaszám: 4
Ikerház jellegű társasházi lakás saját kerttel Vecsés felsőtelep legjobb RÉSZÉN! Vecsés egyik legkedveltebb részén, Felsőtelepe...
115 900 000 HUF
1 194 845 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (28643494)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 6
Pest Vármegyében, kétgenerációs lehetőség Szigethalom központjában? Saroktelken, külön bejáratokkal eledó. Szigethalom központj...
89 000 000 HUF
404 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (27954354)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1492 m2
Szobaszám: 4
Ne hagyja ki ezt a ritka befektetési lehetőséget Szigethalmon. Ha felkeltette érdeklődését ez az izgalmas projekt, ne habozzon,...
70 000 000 HUF
583 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti külterületi telek hirdetés (45443552)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 22155 m2
Szobaszám: n/a
Fót külterületi legelő! Eladó Fóton Homokbánya közelében egy 22155 nm külterületi legelő, akár napelem parknak is alkalmas. Szomszédos erdőből tulajdoni hányaddal együtt. T ovábbi kérdésekkel keressen bizalommal. Referencia szám: tk047006-ml
26 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (26744717)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 281 m2
Szobaszám: 3
***2 Szintes tóparti ház, saját STÉGGEL*** Eladó Szigetszentmiklóson csendes, családbarát környezetben egy 2012-ben - közvetle...
130 000 000 HUF
1 181 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (23332113)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 668 m2
Szobaszám: 3
Gyál szívében, a Bocskai István utcában egy olyan otthon várja új tulajdonosát, amely hosszú éveken át őrizte lakói történetét ...
75 900 000 HUF
852 808 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi családi ház hirdetés (63829688)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 194 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
20 M Ft alatt, összközműves, felújítandó kertes házat keres az rsd Dunaparttól 10 perc sétára? Eladó Dömsödön egy felújítandó,...
13 900 000 HUF
397 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (32732753)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 129 m2
Telekterület: 304 m2
Szobaszám: 4
****Közvetlen vízparti prémium családi ház eladó dunaharasztiban saját stéggel **** Eladó Dunaharasztiban, közvetlen Duna-part...
185 000 000 HUF
1 434 108 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (23432177)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 208 m2
Telekterület: 422 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Eladó Dunaharaszti központjában, csendes és jól megközelíthető helyen, egy 422 nm-es telken álló, háromszintes családi ház, mel...
93 900 000 HUF
451 442 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (72534154)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 208 m2
Telekterület: 422 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
93 900 000 HUF
451 442 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (39557479)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 6
89 000 000 HUF
404 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi ikerház hirdetés (53924744)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 1217 m2
Szobaszám: 2
Eladó Dabas város, Felsődabasi részén egy 1217 nm-es telken elhelyezkedő 89 nm-es ikerház fél. Az ingatlanban található 2 nagy...
48 000 000 HUF
539 325 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti családi ház hirdetés (67975799)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 5
Megvételre kínálunk Vácrátót egyik legszebb részén a Szent István lakóparkban, egy hószivattyús, teraszos, 108 nm-es, 5 szobás,...
94 500 000 HUF
875 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti családi ház hirdetés (88644813)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 5
Megvételre kínálunk Vácrátót egyik legszebb részén a Szent István lakóparkban, egy hószivattyús, teraszos, 112 nm-es, 5 szobás,...
99 900 000 HUF
891 964 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti családi ház hirdetés (77112835)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálunk Vácrátót egyik legszebb részén a Szent István lakóparkban, egy hószivattyús, teraszos, 91 nm-es, 4 szobás, ...
89 900 000 HUF
987 912 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti családi ház hirdetés (87742348)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálunk Vácrátót egyik legszebb részén a Szent István lakóparkban, egy hószivattyús, teraszos, 94 nm-es, 4 szobás, ...
86 500 000 HUF
920 212 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Pest megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Pest megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal