Eladó ingatlan Pest megye (26212 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 26 212 db
Eladó Hernádi családi ház hirdetés (38997357)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 17285 m2
Szobaszám: 5
Hernádon lovasbirtok eladó! a természet és az állatok szerelmeseinek ajánlom figyelmébe, ezt a 17285nm nagyságú 137, 38nm haszn...
87 000 000 HUF
635 036 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki tégla lakás hirdetés (43323387)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
2021-Ben épült, modern földszinti lakás saját kerttel várja új tulajdonosát! Halásztelek csendes, családias részén eladó egy hi...
104 900 000 HUF
1 092 708 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Inárcsi ikerház hirdetés (75731129)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 1279 m2
Szobaszám: 4
Otthon kulcsrakészen, Inárcs szívéből! Inárcs kiváló részéről kerül most meghirdetésre, két darab ikerház fél, melyből a szeren...
89 000 000 HUF
946 808 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavarsányi ikerház hirdetés (47337584)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 984 m2
Szobaszám: 4
Dunavarsány egyik kertvárosias, fejlődő környékén kínálok megvételre egy újépítésű, 96 nm-es téglafalazatú ikerházfelet. Az ing...
98 000 000 HUF
1 020 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavarsányi ikerház hirdetés (39853233)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 984 m2
Szobaszám: 4
Dunavarsány egyik kertvárosias, fejlődő környékén kínálok megvételre egy újépítésű, 95 nm-es téglafalazatú ikerházfelet, saját ...
98 000 000 HUF
1 031 578 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (79683363)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 813 m2
Szobaszám: 3
Eladó Tápiószentmártonban egy 45 m2-es ház. Az ingatlan tégla építésű, kialakításra került benne közlekedő, nappali, konyha, fü...
26 000 000 HUF
577 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi tégla lakás hirdetés (77979543)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk Cegléden a kertvárosban frekventált helyen egy 30, 54 nm földszinti társasházi lakást, rendezett parkosított ...
19 000 000 HUF
612 903 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sülysápi lakóövezeti telek hirdetés (66476463)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3552 m2
Szobaszám: n/a
Az Openhouse Monor Ingatlaniroda kínálatában eladó a #178797 hivatkozási számú sülysápi telek. Sülysápon a Rákóczi utcában el...
19 999 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (57664479)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Monori Pincefaluban tégla építésű présház, kis kerttel eladó! Az épület 25 éve teljesen újjá lett építve, a pincegádor (pince...
9 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi ikerház hirdetés (67473937)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 157 m2
Telekterület: 580 m2
Szobaszám: 5
Veresegyház egyik legszebb, legnyugodtabb részén, a Hegyek csendes, zöld utcájában kínálok megvételre két igényesen megtervezet...
158 000 000 HUF
1 006 369 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi ikerház hirdetés (84422999)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 152 m2
Telekterület: 480 m2
Szobaszám: 1+ 4 fél
Veresegyházon új otthon vár családokra, természetkedvelőkre, nyugalmat keresőkre. Letisztult elegancia, praktikus elrendezés ...
145 800 000 HUF
959 210 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti családi ház hirdetés (27385365)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 1081 m2
Szobaszám: 4
Eladó új építésű, egyszintes családi ház Vácrátóton – Szent István lakódomb Vácrátóton, a Szent István lakódomb új építésű lak...
86 500 000 HUF
994 252 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti családi ház hirdetés (44933343)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 925 m2
Szobaszám: 4
86 500 000 HUF
994 252 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti ikerház hirdetés (95612223)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 5
Eladó új építésű ikerház Vácrátóton – mindkét lakás elérhető Vácrátót közkedvelt, csendes, családi házas övezetében kínálok el...
91 000 000 HUF
1 070 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti ikerház hirdetés (14267345)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 340 m2
Szobaszám: 4
Eladó fóton a waldorf iskolánál 97 nm-es ikerház 340 nm-es kerttel! 2026. Októberi átadás! Ház jellemzői: - hőszivattyú - am...
121 000 000 HUF
1 247 422 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti ikerház hirdetés (54575154)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 1137 m2
Szobaszám: 4
89 900 000 HUF
1 021 590 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi egyéb ház hirdetés (78317439)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1455 m2
Szobaszám: 3
Dabas Központi részéhez közel, de csendes utcában eladásra kínálok egy 100 nm -es családi házat. Az épületben 3 szoba, konyha, ...
79 000 000 HUF
790 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kakucsi egyéb ház hirdetés (14933433)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Budapesttől az m5 autópályán 40km-re található, Kakucs központi részén eladásra kínálok egy 125 nm fellújítondó 4 szobás család...
45 000 000 HUF
360 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (75634693)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 1023 m2
Szobaszám: 5
Luxus, nyugalom és technológia egy helyen. Dunaharaszti egyik legexkluzívabb részén, a Millenniumi lakóparkban eladó egy 2024-...
239 000 000 HUF
1 770 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti ikerház hirdetés (84338225)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
Kedves Otthonkereső! Vácrátót kedvelt részén eladó egy 97 nm területű, modern kialakítású, földszintes, ikerházi lakás, nappa...
111 500 000 HUF
1 149 484 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Pest megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Pest megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal