Eladó ingatlan Pest megye (26212 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 26 212 db
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (85786892)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 991 m2
Szobaszám: 4
Albertirsa központjában családi ház eladó! a 991 nm nagyságú, összközműves, körbekerített telken lévő lakóépület hasznos alapte...
95 900 000 HUF
819 658 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (85414778)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 579 m2
Szobaszám: 3
Tápiószentmárton üdülő részén, a strandtól pár percre eladó nyaraló! a nyaraló egy aszfaltozott utcában helyezkedik el. 1991-Be...
40 000 000 HUF
615 384 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Ócsai családi ház hirdetés (44957897)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 2057 m2
Szobaszám: 6
Ócsa Felsőbabát településen, 150 m2-es alapterületű ingatlan, 2 db. 75 m2-es külön bejáratú lakásra osztva, 2057 nm-es gazdálko...
93 900 000 HUF
626 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (79729733)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1115 m2
Szobaszám: 4
Pilisen vasútállomás közelében, 3 szobás 90 nm-es családi ház 1115 nm-es telken eladó. Az épület beton alapra épült, B30-as t...
41 000 000 HUF
455 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (66223434)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 549 m2
Szobaszám: 3
Vecsésen eladó kétgenerációs családi ház, akár 3 generáció részére! Az ingatlan 2000-ben épült, tégla szerkezetű, 10 cm hungaro...
120 000 000 HUF
944 881 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi ikerház hirdetés (25274394)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1314 m2
Szobaszám: 4
Veresegyház, Viczián vasútállomáshoz közeli, új építésű ingatlan eladó! 3 Szoba + amerikai konyhás nappali, 90, 5 m2 hasznos al...
120 000 000 HUF
1 333 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (74347693)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 265 m2
Telekterület: 829 m2
Szobaszám: 5
Vecsés csendes utcájában, 90-es években minőségi anyagokból épült családi ház eladó, amely tökéletes otthon és üzleti lehetőség...
149 900 000 HUF
565 660 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori családi ház hirdetés (19574453)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: 1241 m2
Szobaszám: 5
Eladó Családi Kertes Ház Monoron! Amit tudni kell:Monoron a központ közelében a telekhatártól 30 méterrel beljebb 2002-ben épít...
139 000 000 HUF
1 037 313 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyáregyházai ikerház hirdetés (57482434)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 435 m2
Szobaszám: 4
Felső Nyáregyházán Újépítésű ikerház fél! Nyáregyháza központi részén kínálom megvételre ezt a 99 nm alapterületű ikerházfelet....
79 900 000 HUF
887 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiósági családi ház hirdetés (39433434)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 680 m2
Szobaszám: 4
Tápióságon, felújított, amerikai konyhás nappalival és 3 szobával rendelkező önálló családi ház, 680 m2-es telekkel eladó. Megv...
71 500 000 HUF
993 055 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai családi ház hirdetés (43395477)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: 1448 m2
Szobaszám: 5
Dupla komfortos, 4 szobás, hőszivattyús új építésű családi HÁZ! ! ! Megvételre kínálok Kókán nagyon csendes nyugodt helyen, szé...
67 000 000 HUF
511 450 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi családi ház hirdetés (33827927)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 206 m2
Szobaszám: 3
Költözzön Nagykőrös szívéhez közel! Nagykőrös kedvelt, belváros közeli részén eladó egy 85 m²-es, jó állapotú családi ház. Az i...
41 000 000 HUF
455 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (97424839)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 593 m2
Szobaszám: 6
Eladó Cegléden városközponthoz közeli nagy családi ház 150 nm2 + 32 nm2-s külön álló ingatlan az udvarban + 36nm2-s üzlethelyis...
108 000 000 HUF
720 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (29882726)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 525 m2
Szobaszám: 2
Albertirsa cendes, rendezett utcájában, közel a központhoz eladó egy 2 szobás családi ház! Az ingatlan 1970-es években, beton...
55 000 000 HUF
982 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi ikerház hirdetés (23433683)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 154 m2
Telekterület: 480 m2
Szobaszám: 1+ 4 fél
Veresegyházon új otthon vár családokra, természetkedvelőkre, nyugalmat keresőkreLetisztult elegancia, praktikus elrendezés és t...
145 800 000 HUF
946 753 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (96933364)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 521 m2
Szobaszám: 5
Ha Ön Vecsés varázslatos környékén szeretné megtalálni álmai otthonát, ne hagyja ki ezt a remek lehetőséget. Eladásra kínálunk ...
73 000 000 HUF
682 242 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői családi ház hirdetés (34937779)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 622 m2
Szobaszám: 6
Üllőn eladó egy két külön lakrésszel rendelkező 280 nm-es tetőtér beépítésű családi ház. Az otthon egy 622 nm -es összközműve...
117 000 000 HUF
417 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli ikerház hirdetés (42754643)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 430 m2
Telekterület: 1136 m2
Szobaszám: 11
Pécelen, a Kelő lakóparkban új építésű, 2 szintes, tégla falazatú, 430 nm lakóterű, 2 lakásos ikerház, egyben megvásárolható, s...
369 000 000 HUF
858 139 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (34945443)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 4
Fedezze fel ezt a ritka lehetőséget Vecsésen, és tegyen szert egy olyan otthonra, ami nem csak szépségével, de praktikus kialak...
89 900 000 HUF
749 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői családi ház hirdetés (47236836)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 548 m2
Szobaszám: 2
Csendes környezetben, remek lehetőség Üllőn! Eladó Üllőn, a Dobó István utcában egy 53 nm-es, 1+fél szobás, téglaépítésű család...
53 900 000 HUF
1 056 862 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Pest megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Pest megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.